Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP
O TYM JEST GŁOŚNO

Bradley Cooper potwierdził związek z Lady Gagą?! Piosenkarka zamieszkała u aktora

Para rozmawiała już nawet o powiększeniu rodziny...

Rafał Kowalski 14 lipca 2019 16:26
Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP

Związek Iriny Shayk i Bradlyea Coopera to przeszedł do przeszlości. Po sukcesie filmu A Star Is Born, para postanowiła się rozstać. Na początku mówiło się o tym, że zakochani żyją w zgodzie i przyjaźni, jednak kolejne informacje były zupełnie inne. Byli partnerzy mieli nie dogadywać się np. w kwestii opieki nad córką. Najnowsza informacja raczej nie poprawi jego relacji z Iriną Shayk… Amerykańskie media są zgodne: , Lady Gaga podobno wprowadziła się do aktora.

Lady Gaga mieszka z Bradleyem Cooperem?

Amerykański magazyn In Touch jako pierwszy podał informację o tym, że kilka tygodni po rozstaniu Bradleya Coopera z Iriną Shayk, Lady Gaga postanowiła wprowadzić się do niego. Dla zakochanych w sobie gwiazd miał być to logiczny, kolejny krok ich relacji. „Teraz, gdy związek Bradleya z Iriną dobiegł końca, Gaga nie zamierza pozwolić prześliznąć się mu przez jej palce. Przeniosła już nawet część swoich rzeczy do jego domu”, twierdzi źródło magazynu In Touch mają na myśli segment West Village Townhouse, który znajduje się w Nowym Jorku.

Podobno, Bradley był zachwycony spontanicznością, jaką wykazała się piosenkarka. Autorzy artykułu napisali, że aktor przygotował dla niej kilka szuflad i szaf. „Lady Gaga nie marnowała czasu na ich napełnianie! Już kupiła kilka sukienek, mnóstwo butów i oczywiście bieliznę”, powiedział informator magazynu i dodał, że wokalistka udekorowała także część domu po swojemu.

To nie koniec nieprawdopodobnych informacji. In Touch wspomniał także o tym, że zakochani mają już za sobą rozmowę o dzieciach. Wokalistka podobno marzy o wielkim i bajecznym ślubie z aktorem, a zaraz po nim… chciałaby zostać mamą. Cooper nie ma nic przeciwko, by jego córka Lea z poprzedniego związku miała rodzeństwo.

Życzycie gwiazdorskiemu duetowi powodzenia? A może współczujcie Irinie Shayk? 

Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Fot. Rex Features/East News

Irina Shayk
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.