Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, VIVA! grudzień 2001
Fot. Jacek Poremba
O TYM JEST GŁOŚNO

Państwo Kwaśniewscy wrócili do Polski żeby zaszczepić się na koronawirusa. Pierwszą dawkę mają już za sobą

Jakim preparatem są zaszczepieni?

Aleksandra Andrzejak 22 kwietnia 2021 12:57
Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, VIVA! grudzień 2001
Fot. Jacek Poremba

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy zarazili się koronawirusem będąc w Szwajcarii. Po odbytej rekonwalescencji wrócili do Polski, aby się zaszczepić. Pierwszą dawkę szczepionki mają już za sobą. 

Jolanta i Aleksander Kwaśniewski: koronawirus

Z początkiem lutego dyrektorka biura Aleksandra Kwaśniewskiego przekazała do mediów informację, że Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy mają koronawirusa. „Z przykrością potwierdzam, że pan prezydent otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Ma podwyższoną temperaturą i męczący kaszel. Obecnie przebywa w izolacji i jest pod opieką lekarzy. Mamy nadzieję, że z każdym dniem będzie czuł się coraz lepiej”, przekazała w komunikacie Aleksandra Łaszewska.

Nie obyło się bez hospitalizacji. Powikłania po chorobie długo nie opuszczały byłej pary prezydenckiej. „Rekonwalescencja po covidzie jest niestety długotrwała, ale każdego dnia jest lepiej, więc patrzymy z optymizmem w przyszłość” - mówił w rozmowie z Faktem w marcu Aleksander Kwaśniewski. W marcu Jolanta Kwaśniewska przeszła zapalenie nerek. Ostatecznie udało im się wygrać walkę z chorobą i pełni sił wrócili do Polski. Ta podróż miała konkretny cel!

Zobacz także: Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy od kilku miesięcy mieszkają w Szwajcarii. Jak dziś wygląda ich życie?

kwasniewscy sie zaszczepili
Fot. Piotr Molecki/East News

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska podczas drugiej tury wyborów prezydenckich, Warszawa, 12.07.2020

Jolanta i Aleksander Kwaśniewski wrócili do Polski

Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Faktem zdradził, że wraz z żoną wrócili do Polski po to, aby się zaszczepić. Pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19 mają już za sobą, druga czeka ich w maju. Nie mieli żadnych powikłań po przyjęciu preparatu. ,,Zaszczepiliśmy się preparatem Pfizera. Nie mieliśmy żadnych problemów po szczepieniu” – wyznaje nam Aleksander Kwaśniewski.

Życzymy  byłemu prezydentowi i jego żonie dużo zdrowia! 

Zobacz także: Aleksander Kwaśniewski niepokoi się o żonę. Para zmaga się z powikłaniami po Covid-19

panstwo kwasniewscy wrocili do polski
Fot. Jan Bielecki/East News

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska podczas pierwszej tury wyborów prezydenckich, Warszawa, 28.06.2020

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?