Jak zareagowała artystokratka?

Monika Katarzyna Krupska 21 czerwca 2018 17:00

Jest 37. w kolejce do brytyjskiego tronu, więc etykietą nie przejmuje się za bardzo. 22-letnia Amelia Windsor, kuzynka Williama i Harry'ego ostatnio pojawiła się na Serpentine Gallery Summer Party. Wnuczka księcia Kenru, Edwadra Windsora na tę okazję wybrała krótką, biało-różową sukienkę. Ta niestety niesofornie obsunęła się artystokratce! Co pokazała?

Instagram Ameli Windsor 

Gdy miesiąc temu Meghan Markle wstąpiła do rodziny królewskiej musiała podporządkować się wielu nowym zasadom. Aktorka m.in. usunęła konto na Instagramie czy Facebooku, zrezygnowała z malowania paznokci na jaskrawe i ciemne kolory. Kreacje odsłaniające ramiona, Meghan również schowała na dno szafy. Czasami zdarza się jej, jednak je ubrać, czym wywołuje lekkie poruszenie na dworze królewskim. 

Etykietą nie przejmuje się za to 22-letnia kuzynka Williama i Harry'ego. Amelia Windsor prowadzi konto na Instagramie, uczęszcza na celebryckie wydarzenia i ubiera to na co ma ochotę! Na ostatniej imprezie wnuczka Edwarda Windsora, gdy wsiadała do auta niechcący pokazała biust... Wpadkę szybko wylapali paparazzi i zdjęcia trafiły do internetu. 

Uważacie, że Amelia przesadziła ze swoją kreacją?  

1/5
Amelia Windsor, kuzynka Williama i Harry'ego
Copyright @instagram@amelwindsor
1/5

Amelia Windsor jest 37. w kolejce do brytyjskiego tronu 

2/5
Amelia Windsor, kuzynka Williama i Harry'ego
Copyright @Forum
2/5

22-latka nie przejmuje się etykietą i z chęcią chodzi na celebryckie imprezy 

3/5
Amelia Windsor, kuzynka Williama i Harry'ego
Copyright @Forum
3/5

Ostatnio wsiadając do auta pokazała zbyt wiele 

4/5
Amelia Windsor, kuzynka Williama i Harry'ego
Copyright @Forum
4/5

Niesforna sukienka osunęła się arystokratce i pokazała jej biust 

5/5
Amelia Windsor, kuzynka Williama i Harry'ego
Copyright @Forum
5/5

Co myślicie o zachowaniu kuzynki Williama i Harry'ego? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.