Weronika Bruździak-Gębura 7 października 2016 11:30
1/6
Naomi Watts i Liev Schreiber
Copyright @Getty Images
1/6

Nie wszystkie rozstania w Hollywood wyglądają jak u Brangeliny czy Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Są pary, które publicznie nie piorą brudów i rozstają się z klasą. Zobaczcie, kto rozstał się w zgodzie!

 

Polecamy też: Johnny Depp, Madonna, Tom Cruise. Rozstania z małżonkami kosztowały ich sporo! Ile i kogo najwięcej?

2/6
Liev Schreiber
Copyright @Instagram Naomi Watts
2/6

Naomi Watts i Liev Schreiber jeszcze na początku września pozowali razem na festiwalu filmowym w Toronto. Pod koniec miesiąca, po 11 wspólnych latach, ogłosili rozstanie. Gwiazdor serialu "Ray Donovan" i Brytyjka znana z "Mulholland Drive", zaczęli spotykać się w 2005 roku. Mają dwóch synów: ośmioletniego Samuela i dziewięcioletniego Alexandra. Watts i Schreiber nigdy nie zdecydowali się na ślub. We wspólnym oświadczeniu wydanym w poniedziałek, 26 września, napisali, że rozstanie to najlepsza droga dla ich rodziny. Zapewnili o wzajemnej miłości, szacunku i przyjaźni. Dodali, że planują wspólnie wychowywać dzieci oraz poprosili media o uszanowanie ich prawa do prywatności. We wtorek Liev Schreiber obchodził 49. urodziny. Naomi złożyła mu życzenia publicznie -  na Instagram wrzuciła zdjęcie aktora z synami.

 

Polecamy też: Naomi Watts z synami na sportowo. Chłopcy to wykapana mama [PAPARAZZI]

3/6
Drew Barrymore i Will Kopelman
Copyright @Getty Images
3/6

Kolejnym przykładem dyskretnego rozstania są Drew Barrymore i Will Kopelman. Para wzięła ślub w 2012 roku po zaledwie czterech miesiącach znajomości. W kwietniu 2016 ogłosili separację. Dogadali się poza sądem i rozwiedli się w sierpniu, w krócej niż trzy tygodnie od złożenia papierów. Mają dwie córki: trzyletnią Olive i dwuletnią Frankie. Podobno dalej się przyjaźnią, a ostatnio byli razem z dziećmi na Nantucket, amerykańskiej wysepce w stanie Massachusetts.

 

Polecamy też: Drew Barrymore i Will Kopelman - Do trzech razy sztuka

4/6
Gwyneth Paltrow i Chris Martin
Copyright @Getty Images
4/6

Gwyneth Paltrow i frontman Coldplay - Chris Martin dowodzą, że rozstanie nie musi oznaczać wojny. Para pobrała się trzynaście lat temu. W marcu 2014 roku ogłosiła decyzję o rozstaniu. To jednak nie przeszkodziło im wyjechać na wspólne wakacje do Meksyku w 2015 roku. Para zabrała ze sobą dzieci: 12-letnią Apple i 9-letniego Mosesa. W programie Howarda Sterna aktorka powiedziała, że najważniejsze jest to, by pozbyć się rozgoryczenia i pamiętać, że już do końca jest się rodziną dzięki dzieciom. Zapewniła też, że łączy ich silna przyjaźń. Nie śpieszyło im się - oficjalna decyzja o rozwodzie zapadła dopiero w lipcu 2016 roku, czyli dwa lata po rozstaniu.

 

Polecamy też: Gwyneth Paltrow i jej piękna córka wyglądają jak siostry! Czy 11-letnia Apple Martin zostanie modelką? ZOBACZ

 

5/6
Reese Witherspoon i Ryna Phillippe
Copyright @East News
5/6

Kiedy Reese Witherspoon miała 23 lata, poślubiła dwa lata starszego Ryana Phillippa. Małżeństwem byli osiem lat. Mają 17-letnią córkę Avę i 13-letniego syna Deacona. W październiku 2006 roku ogłosili separację, rozwiedli się rok później. Mimo upływu lat, nadal się lubią i wspólnie wychowują dzieci. Są przykładem na to, że mimo rozstania można pozostać przyjaciółmi.

 

Polecamy też: Dzieci Reese podobne do mamy

6/6
Demi Moore i Bruce Willis
Copyright @Getty Images
6/6

Klasycznym przykładem są Demi Moore i Bruce Willis. Rozwiedli się w 2000 roku po trzynastu latach małżeństwa. Mają trzy dorosłe córki: Rumer, Scout i Tallulah. Aktor w jednym z wywiadów powiedział, że od czasu rozwodu są z Demi najlepszymi przyjaciółmi i świetnie się dogadują. Dodał, że z Ashtonem Kutcherem również (wtedy nowym, a obecnie byłym mężem Moore). Co ciekawe, wszyscy razem jeździli na wakacje (Demi, Bruce i Ashton!), a Willis co roku przyjeżdżał na Boże Narodzenie do domu Moore. W 2007 roku w Vanity Fair Willis zaskoczył wszystkich, kiedy przyznał, że dalej się kochają. Aktorka i jej ówczesny mąż byli jednymi z nielicznych gości na ślubie Bruce'a Willisa z Emmą Heming w 2008 roku.

 

Polecamy też: Córka Demi Moore choruje na dysmorfofobię. Aktorka ogoliła jej głowę na łyso

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.