Natalia Szroeder
Fot. Materiały prasowe
TANIEC Z GWIAZDAMI

Natalia Szroeder zwyciężczynią dwudziestej edycji programu "Taniec z gwiazdami"? Czy spodziewaliście się takiego finału?

Weronika Kostyra 12 maja 2017 22:11
Natalia Szroeder
Fot. Materiały prasowe

Za nami pełen emocji finał jubileuszowej dwudziestej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Zmierzyły się w nim dwie pary Natalia Szroeder i Jan Kliment oraz Iwona Cichosz i Stefano Terazzino. Kryształową Kulę zdobyła pierwsza para. Zwycięzcami zostali Natalia Szroeder i Jan Kliment!

W finale zwycięska para pokazała aż trzy choreografie. Każdą w zupełnie innym stylu!

Gratulujemy zwycięzcom!

Zwycięzcy "Tańca z gwiazdami"

Natalia Szroeder to młoda, 21-letnia piosenkarka. Najbardziej znana jest z nagranego z Liberem hitu "Teraz Ty" i polskich preselekcji do Eurowizji. W zeszłym roku miała premierę jej płyta "Natinterpretacje". W wywiadzie dla portalu polki.pl mówiła: "Ciężko jest mi wyobrazić sobie samą siebie wykonującą inny zawód... Z pewnością gdybym z jakiegoś powodu nie mogła zawodowo zajmować się muzyką, chciałabym pozostać w twórczych klimatach i wyżywać się artystycznie w inny sposób. Swoich sił próbowałabym pewnie w teatrze, filmie, tańcu lub szeroko pojętej kulturze. Uwielbiam pracować z ludźmi i tworzyć dla ludzi! Ale na szczęście mocno wierzę w to, że każdy sam kreuje swoje przeznaczenie, więc nie wyobrażam sobie życia bez muzyki!".

Na parkiecie partnerował jej Jan Kliment, który w programie dotychczas dzięsięciokrotnie brał udział i aż 8 swoich partnerek doprowadził do podium! Tańczył m. in. z Nataszą Urbańską, Katarzyną Grocholą, Edytą Górniak, Ewą Kasprzyk czy Cleo. Ciekawostką jest, że ten pochodzący z Czech tancerz ukończył technikum ze specjalnością metalurgii i w swoim zawodzie pracował... całe 2 dni!

Zobacz także: „Najważniejsze to być z kimś, kto mnie pokocha taką, jaka jestem”. EKSLUZYWNA SESJA Iwony Cichosz

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.