Natalia Szroeder
Fot. Materiały prasowe
TANIEC Z GWIAZDAMI

Natalia Szroeder zwyciężczynią dwudziestej edycji programu "Taniec z gwiazdami"? Czy spodziewaliście się takiego finału?

Weronika Kostyra 12 maja 2017 22:11
Natalia Szroeder
Fot. Materiały prasowe

Za nami pełen emocji finał jubileuszowej dwudziestej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Zmierzyły się w nim dwie pary Natalia Szroeder i Jan Kliment oraz Iwona Cichosz i Stefano Terazzino. Kryształową Kulę zdobyła pierwsza para. Zwycięzcami zostali Natalia Szroeder i Jan Kliment!

W finale zwycięska para pokazała aż trzy choreografie. Każdą w zupełnie innym stylu!

Gratulujemy zwycięzcom!

Zwycięzcy "Tańca z gwiazdami"

Natalia Szroeder to młoda, 21-letnia piosenkarka. Najbardziej znana jest z nagranego z Liberem hitu "Teraz Ty" i polskich preselekcji do Eurowizji. W zeszłym roku miała premierę jej płyta "Natinterpretacje". W wywiadzie dla portalu polki.pl mówiła: "Ciężko jest mi wyobrazić sobie samą siebie wykonującą inny zawód... Z pewnością gdybym z jakiegoś powodu nie mogła zawodowo zajmować się muzyką, chciałabym pozostać w twórczych klimatach i wyżywać się artystycznie w inny sposób. Swoich sił próbowałabym pewnie w teatrze, filmie, tańcu lub szeroko pojętej kulturze. Uwielbiam pracować z ludźmi i tworzyć dla ludzi! Ale na szczęście mocno wierzę w to, że każdy sam kreuje swoje przeznaczenie, więc nie wyobrażam sobie życia bez muzyki!".

Na parkiecie partnerował jej Jan Kliment, który w programie dotychczas dzięsięciokrotnie brał udział i aż 8 swoich partnerek doprowadził do podium! Tańczył m. in. z Nataszą Urbańską, Katarzyną Grocholą, Edytą Górniak, Ewą Kasprzyk czy Cleo. Ciekawostką jest, że ten pochodzący z Czech tancerz ukończył technikum ze specjalnością metalurgii i w swoim zawodzie pracował... całe 2 dni!

Zobacz także: „Najważniejsze to być z kimś, kto mnie pokocha taką, jaka jestem”. EKSLUZYWNA SESJA Iwony Cichosz

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?