Konrad Szczęsny 4 listopada 2016 08:30
1/13
Tomasz Kammel, Małgorzata Socha, Weronika Rosati, Olga Bołądź, Viva!
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo/Zuza Krajewska /LAF AM/Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
1/13

Taniec z Gwiazdami” w Polsce pobił wszelkie rekordy popularności. Już dziś 4 listopada dowiemy się, kto został zwycięzcą jego 19 (!) edycji. Był przepustką do kariery dla Agaty Kuleszy, Katarzyny Cichopek czy Anety Zając.

 

Jednak są i tacy, których o udział w „Tańcu z Gwiazdami” nikt by nie posądzał. Dlaczego? Z jednej strony dlatego, że dziś uchodzą za niekwestionowanych mistrzów w swoich dziedzinach. Z drugiej nie pojawiali się w żadnych innych formatach tego typu. Z trzeciej dlatego, że… związani są z zupełnie innymi stacjami telewizyjnymi.

 

Czy któraś z tych gwiazd odniosła w „Tańcu z Gwiazdami” spektakularny sukces? Czy któraś żałowała udziału w show? Komu pomógł, a komu zaszkodził udział w programie?

 

Sprawdźcie to w naszej galerii!

 

Polecamy też: Już dziś rusza "Taniec z Gwiazdami"! Przypominamy największe miłości, zaskoczenia i konflikty show

2/13
Paweł Deląg, Viva! wrzesień 2013
Copyright @Piotr Porembsky/METALUNA
2/13

Paweł Deląg był jedną z gwiazd drugiej edycji show. Poszło mu umiarkowanie dobrze, bo uplasował się na 7. miejscu na 10 par, które brały udział w programie. To o tyle zaskakujące, że nigdy więcej nie pojawił się w żadnym programie tego typu. Dziś natomiast skupia się na karierze w Rosji.

 

Polecamy też: Paweł Deląg: „Za dwa, trzy lata mogę być dziadkiem”. Pan Amant szlocha za uciekającą urodą!

 

 

3/13
Aneta Kręglicka w granatowej sukience na motorówce
Copyright @Marek Straszewski
3/13

Aneta Kręglicka, czyli jedyna Polka, która zdobył tytuł Miss Świata, zaprezentowała swoje taneczne umiejętności w trzeciej edycji show. Odpadła jako czwarta w kolejności, więc uplasowała się dopiero na 7. miejscu. Nie wydaje się jednak, by to w jakikolwiek sposób zaszkodziło jej karierze.

 

Polecamy też: Seksowne i dojrzałe! Wachowska & Sworowska & Kręglicka w sesji dla Vivy

4/13
Ewa Wachowicz, "Viva! ze smakiem" nr 1/2014
Copyright @Olga Majrowska
4/13

Ewa Wachowicz, dziś znana jako jedna z jurorek programu „Top Chef”, na parkiecie pojawiła się w piątej edycji „Tańca z gwiazdami”. Zajęła to samo miejsce, co Aneta Kręglicka.

 

Polecamy też: Ile może wypić? Da się kliknąć? Lubi podroby? Ewa Wachowicz w bardzo nietypowym wywiadzie...

 

5/13
Copyright @Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
5/13

Szósta edycja show przyniosła udział… jednej z największych gwiazd TVP, czyli Tomasza Kammela. Zajął on… dopiero trzecie miejsce od końca. Udział prezentera w programie był o tyle znaczący, że do tej pory kojarzył się przede wszystkim z programami nadawcy publicznego.

 

 

6/13
Robert Janowski, Viva! marzec 2012
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
6/13

Siódma edycja, która odbywała się wiosną 2008 r., to udział innej gwiazdy Telewizji Polskiej - Roberta Janowskiego. Prowadzący teleturniej „Jaka to melodia?” poradził sobie bardzo dobrze, bo zajął 4. miejsce na 14 uczestników! Wyprzedził m.in. aktorkę, która była wtedy dopiero debiutantką, a dziś jest uznawana w Polsce za niekwestionowaną gwiazdę.

 

Polecamy też: Robert Janowski: "Znów jestem szczęśliwy"

7/13
Małgorzata Socha, "Viva! Exclusive" 1/2014
Copyright @Zuza Krajewska / LAF AM
7/13

… chodzi oczywiście o Małgorzatę Sochę, która w tej samej edycji, co Robert Janowski, zajęła zaledwie 9 miejsce. Wyprzedziła inną gwiazdę, o której głośno zrobiło się szczególnie w maju tego roku, a która wtedy w show-biznesie stawiała pierwsze kroki.

 

Polecamy też: Małgorzata Socha kończy 36 lat. Mamy jej wszystkie okładki! Jak się zmieniała, co mówiła o sobie?

8/13
Marina Łuczenko
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
8/13

To oczywiście Marina Łuczenko, obecnie żona jednego z najbardziej cenionych na świecie polskich piłkarzy, Wojciecha Szczęsnego. Para wzięła ślub właśnie w maju tego roku. Marina w show zajęła 10. miejsce.

 

Polecamy też: Luksus, sława, pieniądze. Jak żyją dziewczyny najlepszych polskich piłkarzy. Czego im zazdrościmy?

9/13
Katarzyna Figura, Viva! czerwiec 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
9/13

W tej samej edycji pojawiła się natomiast niekwestionowana gwiazda kina, znana także z wielu znakomitych ról teatralnych. Chodzi o Katarzynę Figurę. Ku zaskoczeniu wielu, mimo tak znakomitego partnera, jakim był Rafał Maserak, odpadła jako trzecia i zajęła dopiero 12. miejsce.

 

Polecamy też: Popołudnie z Katarzyną Figurą. Aktorka pokazała nam swoje miejsce na ziemi - nowy apartament!

10/13
Monika Zamachowska, Viva! maj 2014
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
10/13

W kolejnym sezonie, a dokładniej wiosną 2009, widzowie TVN na parkiecie mogli podziwiać inną twarz Telewizji Polskiej, Monikę Richardson (obecnie Zamachowską). Ku zaskoczeniu wielu osób, zajęła ona dobre 4. miejsce na 12 uczestniczących par.

 

Polecamy też: Monika Zamachowska: Już po ślubie!

11/13
Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Copyright @Robert Wolański
11/13

Dziesiąta edycja to udział m.in. Anny Muchy (zwyciężczyni) i Nataszy Urbańskiej, która zajęła drugie miejsce. Ale w show pojawił się również… obecny mąż Małgorzaty Rozenek, Radosław Majdan, który wytańczył 4. miejsce! Wtedy jeszcze mało kto spodziewał się, że za kilka lat będzie jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Sportowcy zresztą pojawiali się na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” wielokrotnie, byli to m.in. Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak czy Krzysztof Włodarczyk.

 

Polecamy też: Suknia, buty, bukiet…. ślub marzeń Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Zainspiruj się!

12/13
Weronika Rosati
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
12/13

Jednak w dziesiątej edycji udział wzięła również… Weronika Rosati! Wtedy jeszcze mało komu znana początkująca aktorka dziś jest jedną z tych, które próbują swoich sił w kinematografii za oceanem i udaje im się tam zaistnieć! W show zajęła jednak dopiero 10. miejsce.

 

Polecamy też: „Wolę być szczęśliwa, niż robić karierę”. Weronika Rosati na okładce nowej VIVY! Zostanie już w Polsce?

13/13
Olga Bołądź w magazynie Viva!
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
13/13

Lepiej poszło jej koleżance po fachu. Olga Bołądź w kolejnej, jedenastej edycji zajęła 4. miejsce w parze z Łukaszem Czarneckim. Dziś znana jest z wielu ról w filmach i serialach, w tym w „Służbach Specjalnych”. ”Lekarzach” czy w „Na krawędzi”.

 

Polecamy też: Olga Bołądź kończy 32 lata. Czego o niej nie wiecie? Co mówi o Bogu, sensie życia i synku?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.