Weronika Kostyra 23 kwietnia 2017 12:45
1/10
Małgorzata Socha, "Viva!" okładki
Copyright @Mateusz Stankiewicz / AF Photo, Zuza Krajewska / LAF AM, Rickard Sund
1/10

Małgorzata Socha wiele razy pojawiała się na okładkach VIVY! Zebraliśmy je wszystkie z okazji 37.  urodzin aktorki. Socha uwielbia swój kobiecy i seksowny wizerunek. Mimo to popularność i sympatię widzów zdobyła przede wszystkim dzięki rolom komediowym. Jak udaje jej się to połączyć?
 
Małgorzata Socha: Jeśli ktoś zostaje aktorem i myśli, że będzie zawsze piękny, to nie powinien w ogóle do tego zawodu podchodzić. Wszystko tu jest jakąś kreacją. O to chodzi w naszym zawodzie. Zgolić włosy, przytyć, schudnąć dla roli – to są wyzwania, które aktorzy uwielbiają podejmować i one są przeważnie nagradzane, bo Hollywood lubi takie tematy. Trzeba mieć dystans do siebie. A określenie „piękna kobieta” jest względne. Dla każdego co innego jest piękne. Ja nigdy siebie w ten sposób nie widziałam. Mam dystans do siebie i potrafię się z siebie śmiać.
 
Na co dzień aktorka jest żoną, matką – stara się zachować normalność i żyć tak jak wszyscy. Jest domatorką i uwielbia prace domowe.
 
Małgorzata Socha: To mi daje poczucie normalności. Kobiety są wielozadaniowe. Mamy życie zawodowe, jesteśmy matkami, żonami, organizatorkami życia domowego, takie zwykłe rzeczy sprawiają, że czujemy się potrzebne.
 
My przypominamy wszystkie okładki, na których Małgorzata Socha prezentuje się zdecydowanie glamour i składamy jej najlepsze życzenia. Co mówiła o swoim temperamencie, wyglądzie i sławie?
 

2/10
Małgorzata Socha, "Viva!" luty 2011
Copyright @Piotr Porębski / Metaluna
2/10

Małgorzata Socha: Nie jestem chodzącą mimozą bez temperamentu. Potrafię tupnąć i wrzasnąć, zwykłe środki aktorskie. Ale w życiu prywatnym jestem pacyfistką. Czy to nie wspaniałe, że w tym zawodzie można przeżyć cudze życie bez konsekwencji i bez płacenia za błędy swoich bohaterów?

 

Polecamy także: Małgorzata Socha: „Już czuję się spełniona, więc to, co przyjdzie, będzie bonusem”

3/10
Małgorzata Socha, "Viva! Exclusive" nr 1 2014
Copyright @Zuza Krajewska / LAF AM
3/10

Małgorzata Socha: Jestem beznadziejną... kłamczuchą. Moi bliscy zawsze wiedzą, kiedy kłamię. Nie wiem, czy poznają to po ustach, czy po oczach. Po prostu to wiedzą. Chyba robię się wtedy nerwowa. Dlatego nie kłamię.

 

Zobacz także: „Wiem, że jestem na ustach wielu”. Małgorzata Socha w bardzo ekskluzywnej sesji!

4/10
Edyta Herbuś, Natasza Urbańska i Małgorzata Socha, "Viva!" październik 2010
Copyright @Mateusz Stankiewicz / AF Photo
4/10

Małgorzata Socha: Pogodę ducha dostałam w pakiecie genetycznym po tatusiu. Gdyby tu przyszedł ze mną, zobaczyłabyś słońce, uśmiech, zadowolenie – i pewnie już by zagadywał panie z otoczenia i komplementował.

 

Zobacz także: Małgorzata Socha – złota dziewczyna

 

5/10
Małgorzata Socha, "Viva!" sierpień 2011
Copyright @Rickard Sund
5/10

Małgorzata Socha: Lubię... sprawiać, że na twarzach ludzi pojawia się uśmiech. Na tym mi zależy w mojej pracy, dlatego chętnie gram w komediach.

 

Zobacz także: Małgorzata Socha: "Bardzo mi się podobało, że w taki cudowny sposób zostałam zlekceważona"

 

6/10
Małgorzata Socha i Marcin Prokop, "Viva!" luty 2012
Copyright @Piotr Porębski / Metaluna
6/10

Nie jest bohaterką skandali. Czy nie chciałaby zwrócić w ten sposób na siebie uwagi? Podobno na castingach osoby, które decydują, biorą pod uwagę to, jak dalece głośno jest wokół aktora.


Małgorzata Socha: Nie mam interesu w tym, żeby sprzedawać siebie jako produkt. Jeżeli chodzi o filmy, reżyserzy stronią od aktorów, którzy są okrzyczani, o których się pisze w gazetach i są w każdym tabloidzie i we wszystkich portalach. Są za bardzo utożsamiani sami ze sobą, a reżyserom chodzi o to, żeby widzowie uwierzyli w „tę” postać. To częściej producentom chodzi o to, żeby sprzedać film, a znane nazwisko może przyciągnąć widza.

 

Zobacz także: Małgorzata Socha "W lustro nie patrzę"

7/10
Małgorzata Socha, "Viva!" październik 2012
Copyright @Mateusz Stankiewicz / AF Photo
7/10

Małgorzata Socha: Wiem, że jestem... na ustach wielu. I wciąż trudno jest mi się do tego przyzwyczaić. Wolałabym, żeby mówiono o moim życiu zawodowym, o tym, że wspieram różne fundacje, a nie o tym, że wyszłam do sklepu bez makijażu czy w jakim wózku wożę dziecko. To jest, niestety, efekt uboczny mojej pracy. A ja właściwie jestem raczej nudną bohaterką dla dziennikarzy. Tylko dom, praca, praca, dom.

 

Zobacz także: Małgorzata Socha – złota dziewczyna.

8/10
Anna Przybylska, Małgorzata Socha, Anna Dereszowska i Julia Kamińska, "Viva!" kwiecień 2010
Copyright @Mateusz Stankiewicz / AF Photo
8/10

Małgorzata Socha: Lubię cytat: „Słowa »aktor« i »amator« zaczynają się na tę samą literę”, ale aktor tworzy, kreuje postaci, zmienia się. A amator jest sobą. Chcę różnorodnych ról, nie boję się totalnej zmiany wizerunku, łącznie z przytyciem 20 kilo i ogoleniem głowy na łyso. Zewnętrzność to główne narzędzie aktorskiej pracy. Lubię grać czarne charaktery z powodu nieograniczonego wachlarza możliwości; są ciekawsze, ale co cię pewnie zdziwi – łatwiejsze niż te jasne, słodkie, miłe postaci.

 

Zobacz także: "Wielka ucieczka". Wywiad z Małgorzatą Sochą.

9/10
Małgorzata Socha, "Viva!" grudzień 2015
Copyright @Marcin Tyszka / Warsaw Creatives
9/10

Jej osobistym wzorem do naśladowania jest Sophia Loren.

 

Małgorzata Socha: Jest boska. To jest prawdziwa gwiazda. Dla mnie ideał. Mówisz, że ja inspiruję kogoś, i tak samo ona inspiruje mnie. Żyje w absolutnej zgodzie ze sobą, jej życie prywatne jest stabilne, przez wiele lat była związana z tym samym mężczyzną, aż do jego śmierci. Pokazuje to, że w tym świecie można budować stałe relacje, a jednocześnie być kobietą, która budzi wiele emocji.

 

Zobacz także: „Wiem, że jestem na ustach wielu”. Małgorzata Socha w bardzo ekskluzywnej sesji!

10/10
Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
10/10

Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska na okładce VIVY! sierpień 2016

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.