Już dziś rusza po przerwie kolejna edycja show

AL, OF 4 września 2020 17:51

Już dziś pierwszy odcinek przerwanej ostatniej edycji Tańca z gwiazdami! Poprzednią wygrał kucharz, youtuber i osobowość medialna Damian Kordas, który tańczył w parze z Janją Lesar. Był jednym z faworytów od samego początku. Już w pierwszym odcinku zdobył ogromne uznanie jurorów i zapewnił sobie wsparcie widzów.

Taniec z gwiazdami: romanse, skandale, kontrowersje

Ale Taniec z gwiazdami ogląda się nie tylko dla popisów tanecznych! Na planie aż gotuje się od emocji - panuje ostra rywalizacja, wybuchają ogniste konflikty i płomienne romanse, o których rozpisują się media i z zapartym tchem doniesienia o nich śledzą widzowie i fani. Pamiętacie pary, które połączyło show? Kto ze sobą rywalizował? Kto zwyciężył w pierwszej edycji programu? A kto wszystkich zaskoczył? Przypomnijcie sobie o tym w naszej galerii  

1/10
Aleksandra Kwaśniewska i Rafał Maserak, Anna Głogowska i Robert Rozmus, Bianka Winiarska i Tomasz Stockinger, "Viva!" marzec 2006
Copyright @Piotr Porębski / Metaluna
1/10

Na zdjęciu powyżej: Aleksandra Kwaśniewska i Rafał Maserak, Anna Głogowska i Robert Rozmus, Bianka Winiarska i Tomasz Stockinger, czyli pary z trzeciej edycji programu. Pamiętacie, co się wtedy działo?

Polecamy też: Galeria z archiwalnymi zdjęciami z "Tańca z gwiazdami"

2/10
Olivier Janiak, Viva! sierpień 2016
Copyright @Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Picture That
2/10

W pierwszej edycji tanecznego show wzięło udział 8 gwiazd. Nikt w tamtym momencie nie spodziewał się jaki odniesie sukces. Jako pierwszy Kryształową Kulę wytańczył Olivier Janiak. Jego partnerką była Kamila Kajak. Dziennikarz w trakcie show schudł aż... 13 kilogramów!

3/10
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, "Viva!" listopad 2005
Copyright @Piotr Porębski / Metaluna
3/10

Wielkie uczucie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, rodziło się pod okiem kamer i całej Polski, na parkiecie „Tańca z gwiazdami” w 2005 r.
Razem dotarli do finału i wygrali 2. edycję programu. Połączyły ich wspólne treningi, pasja do tańca, a zwłaszcza zawarta w nim namiętność. We wrześniu 2008 r. na ślubnym kobiercu para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Ich związek przetrwał ogromną próbę - medialnego rozgłosu. Do dziś tworzą kochającą się i ciepłą rodzinę, zachowując przy tym dystans do świata show-biznesu

 

Polecamy też: Ślubne sesje: Ola Kwaśniewska przyjechała w bagażniku, a Kasia Zielińska wyszła za mąż rok wcześniej

4/10
Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak, "Viva!" listopad 2005
Copyright @Piotr Porębski / Metaluna
4/10

Przed udziałem w programie, Małgorzata Foremniak była matką trójki dzieci i żoną jednego z polskich reżyserów - Waldemara Dzikiego. Rafała Maseraka poznała w „Tańcu z gwiazdami”. Wspólne spędzanie czasu, próby do tanecznego show rozbudziły w nich gorące uczucie. Choć wcześniej o tym plotkowano, prawda o łączącej ich relacji wyszła na jaw dopiero dwa lata po występie w programie. Informacja o romansie aktorki z 17 lat młodszym tancerzem, szybko stała się jednym z najgorętszych tematów medialnych. Gwiazda później w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem, powiedziała: „Prasa olbrzymią zrobiła mi krzywdę wtedy, może wówczas byłam prekursorką tego, że w związku kobieta jest dużo starsza od partnera”.

 

Polecamy też: Małgorzata Foremniak i jej córka Ola: „Widzimy siebie obnażone, ze wszystkimi słabościami”

 

5/10
Anna Głogowska i Piotr Gąsowski
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
5/10

Taniec połączył również Annę Głogowską i Piotra Gąsowskiego. Aktor, który wcześniej był związany z Hanną Śleszyńską, odnalazł nową miłość na parkiecie show. Para jest ze sobą już 14 lat. Razem wychowują córeczkę Julię.

6/10
Beata Tyszkiewicz, Viva! październik 2009
Copyright @Ryszard Horowitz
6/10

Konkurs wzbudza wiele emocji nie tylko w widzach! Jurorom zdarza się nawet przeklinać. W 2014 Beatę Tyszkiewicz tak zachwycił występ Anety Zając i Stefano Terrazzino, że aż wymknęło jej się niecenzuralne słowo. „Jeszcze nikt mi nigdy nogami na stole przede mną nie zap*****lał”, powiedziała, nawiązując do tego, że taniec gwiazdy i jej partnera przeniósł się… na stół sędziów.

 

Do historii programu przeszły też jej liczne konflikty z jurorką Iwoną Pavlović. W jednym z odcinków z poprzedniej edycji osławionej Czarnej Mambie tak nie spodobało się jak aktorka oceniła taniec Anny Karczmarczyk, że pozwoliła sobie na komentarz: „Ja wiem, że każdy ma swoje prawo mieć swoja ocenę, ale to wciąż siedzi we mnie. Trzasnęłabym ją w łeb!”.

 

Polecamy też: "Mężczyzna nie musi mi otwierać drzwi" - mówi prawdziwa dama, Beata Tyszkiewicz. Kultowe zdjęcia!

 

7/10
Kinga Rusin
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
7/10

4. edycję „Tańca z gwiazdami” wygrała Kinga Rusin, której partnerem był Stefano Terazzino. Wszystkich zachwycili rumbą w 8. odcinku programu. O dziennikarce mówiło się wtedy nawet, że jest królową tego tańca. Sukces udało jej się powtórzyć w 2007 roku w odcinku specjalnym „Najpiękniejsze tańce”, w którym też sięgnęła po zwycięstwo.

 

Polecamy też: W "Tańcu z gwiazdami" już tylko osiem par. Stefano Terrazzino wciąż tańczy. I zaprasza na Sycylię...

8/10
Natasza Urbańska
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
8/10

10. edycję wygrała Anna Mucha w parze z Rafałem Maserakiem. O włos! Drugie miejsce zdobyła bowiem Natasza Urbańska z niewiele gorszym wynikiem. Choć krytykowano ją, że jako profesjonalna tancerka bierze udział w programie, to właśnie jej wszyscy kibicowali i wiele osób nie kryło rozczarowania po ogłoszeniu wyników. W trzynastej edycji Natasza powróciła do programu jako prowadząca. Jednym z jurorów był wtedy jej mąż, Janusz Józefowicz.

 

Polecamy też: „Asertywności uczę się przecież u mistrza”. Jak zmieniała się Natasza Urbańska? Wszystkie okładki!

9/10
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański
Copyright @East News
9/10

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański poznali się podczas pierwszej emitowanej przez Polsat edycji "Tańca z gwiazdami". Choć parą oficjalnie zostali dopiero po programie, to tam między nimi zaiskrzyło. Na parkiecie było widać doskonale, że jest między nimi chemia! Od trzech lat nie są już razem.

10/10
Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska
Copyright @East News
10/10

Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska poznali się podczas 3. edycji „Tańca z gwiazdami” i szybko podbili serca widzów i jurorów. Na parkiecie była między nimi chemia i oglądało się ich świetnie. Nikt się nie zdziwił więc, gdy wygrali program. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu. Dziś podobno nawet się ze sobą nie kontaktują. Aneta zniknęła z show-biznesu i ułożyła sobie życie z kimś innym.

 

Polecamy też: „Obaj mamy niebieskie oczy i ten sam rozmiar... stopy”. A czym się różnią Marcin i Rafał Mroczek?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.