Już dziś rusza po przerwie kolejna edycja show

AL, OF 4 września 2020 17:51

Już dziś pierwszy odcinek przerwanej ostatniej edycji Tańca z gwiazdami! Poprzednią wygrał kucharz, youtuber i osobowość medialna Damian Kordas, który tańczył w parze z Janją Lesar. Był jednym z faworytów od samego początku. Już w pierwszym odcinku zdobył ogromne uznanie jurorów i zapewnił sobie wsparcie widzów.

Taniec z gwiazdami: romanse, skandale, kontrowersje

Ale Taniec z gwiazdami ogląda się nie tylko dla popisów tanecznych! Na planie aż gotuje się od emocji - panuje ostra rywalizacja, wybuchają ogniste konflikty i płomienne romanse, o których rozpisują się media i z zapartym tchem doniesienia o nich śledzą widzowie i fani. Pamiętacie pary, które połączyło show? Kto ze sobą rywalizował? Kto zwyciężył w pierwszej edycji programu? A kto wszystkich zaskoczył? Przypomnijcie sobie o tym w naszej galerii  

1/10
Aleksandra Kwaśniewska i Rafał Maserak, Anna Głogowska i Robert Rozmus, Bianka Winiarska i Tomasz Stockinger, "Viva!" marzec 2006
Copyright @Piotr Porębski / Metaluna
1/10

Na zdjęciu powyżej: Aleksandra Kwaśniewska i Rafał Maserak, Anna Głogowska i Robert Rozmus, Bianka Winiarska i Tomasz Stockinger, czyli pary z trzeciej edycji programu. Pamiętacie, co się wtedy działo?

Polecamy też: Galeria z archiwalnymi zdjęciami z "Tańca z gwiazdami"

2/10
Olivier Janiak, Viva! sierpień 2016
Copyright @Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Picture That
2/10

W pierwszej edycji tanecznego show wzięło udział 8 gwiazd. Nikt w tamtym momencie nie spodziewał się jaki odniesie sukces. Jako pierwszy Kryształową Kulę wytańczył Olivier Janiak. Jego partnerką była Kamila Kajak. Dziennikarz w trakcie show schudł aż... 13 kilogramów!

3/10
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, "Viva!" listopad 2005
Copyright @Piotr Porębski / Metaluna
3/10

Wielkie uczucie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, rodziło się pod okiem kamer i całej Polski, na parkiecie „Tańca z gwiazdami” w 2005 r.
Razem dotarli do finału i wygrali 2. edycję programu. Połączyły ich wspólne treningi, pasja do tańca, a zwłaszcza zawarta w nim namiętność. We wrześniu 2008 r. na ślubnym kobiercu para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Ich związek przetrwał ogromną próbę - medialnego rozgłosu. Do dziś tworzą kochającą się i ciepłą rodzinę, zachowując przy tym dystans do świata show-biznesu

 

Polecamy też: Ślubne sesje: Ola Kwaśniewska przyjechała w bagażniku, a Kasia Zielińska wyszła za mąż rok wcześniej

4/10
Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak, "Viva!" listopad 2005
Copyright @Piotr Porębski / Metaluna
4/10

Przed udziałem w programie, Małgorzata Foremniak była matką trójki dzieci i żoną jednego z polskich reżyserów - Waldemara Dzikiego. Rafała Maseraka poznała w „Tańcu z gwiazdami”. Wspólne spędzanie czasu, próby do tanecznego show rozbudziły w nich gorące uczucie. Choć wcześniej o tym plotkowano, prawda o łączącej ich relacji wyszła na jaw dopiero dwa lata po występie w programie. Informacja o romansie aktorki z 17 lat młodszym tancerzem, szybko stała się jednym z najgorętszych tematów medialnych. Gwiazda później w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem, powiedziała: „Prasa olbrzymią zrobiła mi krzywdę wtedy, może wówczas byłam prekursorką tego, że w związku kobieta jest dużo starsza od partnera”.

 

Polecamy też: Małgorzata Foremniak i jej córka Ola: „Widzimy siebie obnażone, ze wszystkimi słabościami”

 

5/10
Anna Głogowska i Piotr Gąsowski
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
5/10

Taniec połączył również Annę Głogowską i Piotra Gąsowskiego. Aktor, który wcześniej był związany z Hanną Śleszyńską, odnalazł nową miłość na parkiecie show. Para jest ze sobą już 14 lat. Razem wychowują córeczkę Julię.

6/10
Beata Tyszkiewicz, Viva! październik 2009
Copyright @Ryszard Horowitz
6/10

Konkurs wzbudza wiele emocji nie tylko w widzach! Jurorom zdarza się nawet przeklinać. W 2014 Beatę Tyszkiewicz tak zachwycił występ Anety Zając i Stefano Terrazzino, że aż wymknęło jej się niecenzuralne słowo. „Jeszcze nikt mi nigdy nogami na stole przede mną nie zap*****lał”, powiedziała, nawiązując do tego, że taniec gwiazdy i jej partnera przeniósł się… na stół sędziów.

 

Do historii programu przeszły też jej liczne konflikty z jurorką Iwoną Pavlović. W jednym z odcinków z poprzedniej edycji osławionej Czarnej Mambie tak nie spodobało się jak aktorka oceniła taniec Anny Karczmarczyk, że pozwoliła sobie na komentarz: „Ja wiem, że każdy ma swoje prawo mieć swoja ocenę, ale to wciąż siedzi we mnie. Trzasnęłabym ją w łeb!”.

 

Polecamy też: "Mężczyzna nie musi mi otwierać drzwi" - mówi prawdziwa dama, Beata Tyszkiewicz. Kultowe zdjęcia!

 

7/10
Kinga Rusin
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
7/10

4. edycję „Tańca z gwiazdami” wygrała Kinga Rusin, której partnerem był Stefano Terazzino. Wszystkich zachwycili rumbą w 8. odcinku programu. O dziennikarce mówiło się wtedy nawet, że jest królową tego tańca. Sukces udało jej się powtórzyć w 2007 roku w odcinku specjalnym „Najpiękniejsze tańce”, w którym też sięgnęła po zwycięstwo.

 

Polecamy też: W "Tańcu z gwiazdami" już tylko osiem par. Stefano Terrazzino wciąż tańczy. I zaprasza na Sycylię...

8/10
Natasza Urbańska
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
8/10

10. edycję wygrała Anna Mucha w parze z Rafałem Maserakiem. O włos! Drugie miejsce zdobyła bowiem Natasza Urbańska z niewiele gorszym wynikiem. Choć krytykowano ją, że jako profesjonalna tancerka bierze udział w programie, to właśnie jej wszyscy kibicowali i wiele osób nie kryło rozczarowania po ogłoszeniu wyników. W trzynastej edycji Natasza powróciła do programu jako prowadząca. Jednym z jurorów był wtedy jej mąż, Janusz Józefowicz.

 

Polecamy też: „Asertywności uczę się przecież u mistrza”. Jak zmieniała się Natasza Urbańska? Wszystkie okładki!

9/10
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański
Copyright @East News
9/10

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański poznali się podczas pierwszej emitowanej przez Polsat edycji "Tańca z gwiazdami". Choć parą oficjalnie zostali dopiero po programie, to tam między nimi zaiskrzyło. Na parkiecie było widać doskonale, że jest między nimi chemia! Od trzech lat nie są już razem.

10/10
Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska
Copyright @East News
10/10

Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska poznali się podczas 3. edycji „Tańca z gwiazdami” i szybko podbili serca widzów i jurorów. Na parkiecie była między nimi chemia i oglądało się ich świetnie. Nikt się nie zdziwił więc, gdy wygrali program. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu. Dziś podobno nawet się ze sobą nie kontaktują. Aneta zniknęła z show-biznesu i ułożyła sobie życie z kimś innym.

 

Polecamy też: „Obaj mamy niebieskie oczy i ten sam rozmiar... stopy”. A czym się różnią Marcin i Rafał Mroczek?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.