Meghan Markle podpadła księżniczce Beatrice. Skandal w rodzinie królewskiej
Fot. Tolga Akmen - WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle w centrum skandalu. Członkini rodziny królewskiej zarzuca jej „kradzież”

Księżna Sussex podpadła jednej z księżniczek...

Ksenia Krasko 16 czerwca 2021 18:55
Meghan Markle podpadła księżniczce Beatrice. Skandal w rodzinie królewskiej
Fot. Tolga Akmen - WPA Pool/Getty Images

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle nie utrzymuje ciepłych relacji z rodziną męża. Media od dawna piszą o jej kłótniach z księżną Kate, a książę William czy księżniczka Anna podobno nie kryli swojej niechęci, jeśli przychodziło im spotkać się z księżną Sussex. Podobno małżeństwo od zawsze ma dobry kontakt jedynie z córkami księcia Andrzeja – księżniczkami Eugenią i Beatrice. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że i te relacje są już przeszłością. Starsza z sióstr obwinia Meghan o przekroczenie pewnych granic.

Meghan Markle i księżniczka Beatrice mają konflikt?

Według doniesień różnych mediów, Meghan Markle i księżniczka Beatrice już od jakiegoś czasu pozostają w konflikcie. Spór miał przybrać na sile, kiedy kilka tygodni temu wnuczka królowej Elżbiety II ogłosiła, że po raz pierwszy zostanie mamą – i zrobiła to w dniu trzeciej rocznicy ślubu Meghan i Harry’ego.

Zobacz też: Tak księżniczka Beatrice zemściła się na Meghan. Chodzi o datę ogłoszenia ciąży

Miała to być „zemsta” za sytuację z przeszłości, kiedy to księżna Sussex podzieliła się ze światem radosną nowiną. Zrobiła to na ślubie siostry Beatrice, księżniczki Eugenii. Rodzina królewska nie kryła wściekłości, a Meghan zarzucono, że nie zna zasad protokołu i wciąż próbuje znaleźć się w centrum uwagi.

Robert Jobson, ekspert ds. monarchii, podejrzewa Beatrice o celowe działanie. „To, że ogłosiła ciążę w dniu trzeciej rocznicy ślubu Sussexów mogło być zbiegiem okoliczności, ale nie sądzę, żeby nim było”, stwierdził.

Kłótnia Meghan i Beatrice. Chodzi o imię dla dziecka

Kolejny skandal miał wybuchnąć, kiedy Meghan i Harry ogłosili światu, że zostali rodzicami dziewczynki. W oświadczeniu przekazali, że ich córka otrzymała na imię Lilibet, na cześć Elżbiety II – właśnie tak nazywano królową w dzieciństwie. Ta decyzja zdziwiła wielbicieli monarchii, ponieważ w ostatnim czasie para nie kryje negatywnych emocji i otwarcie przyznaje, że nie żyło im się dobrze u boku rodziny królewskiej...

Zobacz też: Meghan Markle zniszczy wizerunek księżnej Kate? Podobno nagrywała ją z ukrycia

Magazyn New Idea donosi, że wybór imienia miał rozwścieczyć Beatrice. „Rozpłakała się, kiedy dowiedziała się, że wybrali imię Lili. Wszyscy wiedzieli, że sama planowała nazwać córkę imieniem Lily, na cześć babci”, przekazał informator tabloidu. Księżniczka Yorku stwierdziła, że Meghan „po prostu ją okradła”.

Beatrice jest mocno związana z Elżbietą II, dlatego decyzja Harry’ego i jego małżonki była dla niej bolesna. „Teraz jej marzenie legło w gruzach i ma złamane serce”, dodaje źródło New Idea. I chociaż media pisały, że przyszła mama nie chce poznawać płci dziecka, podobno „czuje w swoim sercu, że będzie to dziewczynka”.

Nie należy bezgranicznie ufać doniesieniom tabloidu New Idea, jednak fani rodziny królewskiej zwracają uwagę, że coś może być na rzeczy. Młodsza córka księcia Andrzeja, księżniczka Eugenia, zdecydowała, że syn otrzyma imię na cześć jej dziadka – księcia Filipa. Niewykluczone więc, że druga siostra chciała w taki sam sposób oddać hołd babci, królowej Elżbiecie II. Jaka jest prawda? Tego zapewne się nie dowiemy... 

Meghan Markle podpadła księżniczce Beatrice. Skandal w rodzinie królewskiej
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżniczka Beatrice i Meghan Markle mają konflikt?
Fot. Gareth Fuller - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?