Meghan Markle nagrywała swoje rozmowy z księżną Kate?
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage / Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Meghan Markle zniszczy wizerunek księżnej Kate? Podobno nagrywała ją z ukrycia...

Zaskakujące doniesienia o księżnej Sussex

Ksenia Krasko 13 czerwca 2021 08:50
Meghan Markle nagrywała swoje rozmowy z księżną Kate?
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage / Max Mumby/Indigo/Getty Images

Dla osób śledzących dzieje współczesnej brytyjskiej monarchii nie jest tajemnicą, że księżna Kate i Meghan Markle raczej się nie lubią. Pomijając niezliczone – i niepotwierdzone – plotki o konflikcie żon królewskich braci, można się domyśleć, że obie mają na tyle silne charaktery, że nieświadomie ze sobą rywalizują. Takie doniesienia mediów nie są niczym zaskakującym, a jednak najnowsze wieści z dworu wzbudziły emocje. Jak sugeruje jeden z tabloidów, Meghan ma tajną broń, której zamierza użyć już niedługo.

Nagrania Meghan - co ujawnią o księżnej Kate?

Meghan po raz pierwszy publicznie wypowiedziała się o rzekomym konflikcie z Kate podczas głośnego już wywiadu z Oprah Winfrey. Przyznała wtedy, że rzeczywiście pokłóciła się z żoną Williama, a nieprzyjemna sytuacja miała miejsce tuż przed jej ślubem z Harrym. Podobno panie wszystko sobie wyjaśniły, a nawet się przeprosiły... Wygląda jednak na to, że „wojna” trwa, o czym informują zachodnie media.

Wkrótce po wyznaniu Meghan pojawiły się plotki, że księżna Cambridge poczuła się urażona tym, że takie szczegóły ujrzały światło dzienne. Kate znana jest z tego, że stosuje się do zasad rodziny królewskiej i nigdy nie omawia tak prywatnych spraw z mediami. Niewykluczone, że teraz będzie musiała to zrobić.

Zobacz też: Meghan w wywiadzie upokorzyła księżną Kate! Skłamała na temat ich relacji?

Jak informuje magazyn Woman’s Day, Meghan i Harry postanowili „zniszczyć” idealny wizerunek monarchii jeszcze wtedy, kiedy mieszkali w Pałacu Kensington. Potajemnie robili zdjęcia i nagrywali innych członków rodziny, a raczej ich wypowiedzi – i te taśmy mają zaszkodzić przede wszystkim Kate i Williamowi.

Meghan Markle nagrywała swoje rozmowy z księżną Kate?
Fot. Rex Features/East News

Meghan i Harry potajemnie nagrywali członków rodziny

Według doniesień Woman’s Day, księżna Sussex chce się zemścić. „Nie podobało jej się, że Kate okazywała swoją wyższość. Skarciła ją za złe kierowanie jej własnym asystentem, a Meghan nie wybacza takich rzeczy. Nikt się nie zdziwi, jeśli okaże się, że potajemnie nagrywała spotkania z Kate i jej mężem. I tak zaaranżuje wyciek tych taśm, że wyjdzie w tym wszystkim na ofiarę”, tłumaczy informator tabloidu.

Zobacz też: Książę William ostrzega Meghan Markle. Tak staje w obronie księżnej Kate

Królewska biografka i dziennikarka Angela Levin potwierdziła na antenie talkRADIO, że nagrania naprawdę istnieją i małżeństwo Sussex naprawdę chce je wykorzystać.

Podobno już teraz powstaje kolejny dokument, w którym Meghan i Harry opowiedzą, jak źle im się żyło u boku rodziny królewskiej... 

Książę William, książę Harry, księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Paul Grover- WPA Pool/Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.