Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan niespodziewanie zrezygnowała z dalszego podróżowania po Afryce!

Co się stało? Chodzi o Archiego...

Rafał Kowalski 2 października 2019 07:00
Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News

Przez ostatni tydzień książę Harry i księżna Meghan podróżowali po kolejnych zakątkach Afryki Południowej. Dziś ostatni dzień royal tour, jednak już od początku tygodnia mama małego Archiego przestała brać udział w zaplanowanych dla niej i męża wydarzeniach. Skąd taka decyzja?

Meghan przerwała swój udział w royal tour po Afryce. Powody

Jeszcze sześć dni temu zachwycaliśmy się zdjęciami i filmami, na których widać, jak mały Archie towarzyszy rodzicom w spotkaniu z arcybiskupem Desmondem Tutu i jego córką Thandeką Tutu-Gxashe, a już dziś wiemy, że było to oficjalne wyjście 4-miesięcznego członka rodziny królewskiej w Afryce. Jego mama podjęła decyzję o powrocie do Johannesburga, gdzie odpoczywa po trudach podroży, jednocześnie nie narażając chłopca na kolejne podróże.

W tym czasie książę Harry realizował kolejne punkty wizyty. Udał się między innymi zgodnie z planem do Malawi, gdzie rozmawiał z członkami organizacji zmieniającej tamtejsze państwo na lepsze. Następnie w jednej z afrykańskich szkół, która promuje edukację kobiet, syn Diany spotkał się z uczennicami i nauczycielami. W trakcie tej wizyty doszło do nieplanowej niespodzianki. Mianowicie księżna Meghan połączyła się ze słuchaczami, by powiedzieć kilka ważnych dla niej zdań. Po merytorycznym przekazie, usprawiedliwiła swoją nieobecność. „Żałuję, że nie ma mnie z wami. Archie właśnie ucina sobie drzemkę”, mówiła z hotelowego pokoju, co spotkało się z aplauzem od zebranych.

Para weźmie wspólnie udział jedynie w spotkaniu z wdową po Nelsonie Mandeli. Później wraz z synkiem odlecą do Wielkiej Brytanii. 

księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Royal Family (@royal_f.a.m.i.l.y)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…