Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan i książę Harry przeprowadzają się na stałe do USA?!

Para kupiła dom w Malibu

Sabina Zięba 18 listopada 2019 16:00
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Bez wątpienia to księżna Meghan cieszy się w ostatnim czasie największym zainteresowaniem, zarówno rodzimych, jak i zagranicznych mediów. Niestety w parze z dociekliwością dziennikarzy, idzie także niechęć obywateli. Okazuje się, że ostatnie badanie przeprowadzone wśród Anglików, wykazało, iż ponad 67% za nią nie przepada. Nic dziwnego, że królewska para chce uciec z Wielkiej Brytanii...

Nowy dom Meghan i Harry'ego

Niedawno media obiegła informacja, że księżna Meghan oraz książę Harry chcą wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Nie miał być to jednak stały pobyt, a 6-tygodniowe wakacje, podczas których odpoczną od królewskich obowiązków. Kilka dni temu pojawiła się jednak plotka, że ze względu na hejt dotykający byłą aktorkę, rozważają przeprowadzkę na zawsze.

Już w 2018 roku tabloidy donosiły, że para zakupiła dom przy plaży w Malibu. New Idea twierdziła, że chcą podzielić czas między Anglię i Los Angeles, gdzie dorastała Meghan. Z kolei magazyn Star, donosił, że przeprowadzają się do owej posiadłości na stałe.

Teraz po raz kolejny New IdeaHeat i Grazia podają, że zakup nieruchomości w Malibu kosztował ich 14 milionów dolarów. Wiadomo, że w najbliższym czasie rzeczywiście planują odwiedzić Los Angeles, aby odwiedzić mamę księżnej w Święto Dziękczynienia. Nie wyklucza się też, że zostaną tam do Świąt Bożego Narodzenia.

Myślicie, że królowa Elżbieta II pozwoliłaby im na przeprowadzkę?  

Księżna Meghan i książę Harry

Księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Gdzie Meghan i Harry mieszkali w Rzymie?
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.