To 6 obowiązkowych punktów!

Sabina Zięba 29 lipca 2019 16:30

Nadeszło upragnione lato i czas urlopów oraz weekendów za miastem! By zaplanować swoją garderobę na nowy sezon oraz wakacyjne wyjazdy możecie zainspirować się Meghan Markle. Małżonka księcia Harry'ego, gdy jeszcze posiadała konto na Instagramie, chętnie dzieliła się z obserwatorami szczegółami z prywatnego życia. Przeglądając jej ówczesne zdjęcia można jednoznacznie stwierdzić, że stylowa aktorka doskonale wie, jak połączyć modę i najnowsze trendy z wygodą w podróży. Co zawsze pakuje do walizki? Jej wybory Was zainspirują!  

1/6
Copyright @Instagram
1/6

KOSTIUM KĄPIELOWY

Istotne jest, by wziąć ze sobą na wyjazd wygodny strój kąpielowy. Kiedy mamy się poruszać i dobrze bawić, nie należy się wciskać w dany fason tylko dlatego, że jest modny. 

2/6
Copyright @Instagram
2/6

KAPELUSZ, OKULARY I KREM Z FILTREM

Każdej kobiecie na wakacjach zależy na opaleniźnie, lecz najważniejsze zawsze jest bezpieczeństwo! Warto dbać o skórę i nie zapomnieć o kremie i okularach, a przegrzaniu zapobiegać kapeluszem.

3/6
Copyright @Instagram
3/6

WYGODNE BUTY

Nie można zapomnieć o butach na płaskim obcasie! By wyglądać modnie można wziąć ze sobą parę w stonowanym, jednolitym kolorze, by pasowała nam do Instagramowych stylizacji.

4/6
Copyright @Instagram
4/6

KOSZULA

Nie ma potrzeby na wyjazd kupować całej nowej garderoby. Opłaca się łączyć eleganckie codzienne ubrania z tymi casualowymi. Dzięki temu zawsze wyglądamy z klasą.

5/6
Copyright @Instagram
5/6

TOREBKA

Podczas zwiedzania warto mieć przy sobie jednocześnie pojemną, jak i funkcjonalną torebkę. Na wyjazdach najlepiej sprawdzają się tzw. torebki cross-body, czyli te noszone na skos na ramieniu. Zapewniają wygodę, bo obie ręce pozostają w ten sposób wolne.

6/6
Copyright @Instagram
6/6

SUKIENKA

To najważniejsza wakacyjna część garderoby! Jest wygodna, można ją założyć na kostium kąpielowy, a wieczorem do butów na wysokim obcasie może się przydać na romantyczną kolację.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.