Monika Olejnik na wakacjach, Monika Olejnik, stylizacje Moniki Olejnik
Fot. Facebook @Monika Olejnik
O TYM JEST GŁOŚNO

Tylko ona mogła je założyć! Ten element stylizacji Moniki Olejnik na wakacjach wzbudził podziw fanów. O co chodzi?

Gabriela Czernecka 15 lipca 2017 08:15
Monika Olejnik na wakacjach, Monika Olejnik, stylizacje Moniki Olejnik
Fot. Facebook @Monika Olejnik

Monika Olejnik nie bez przyczyny nazywana jest jedną z najbardziej stylowych polskich dziennikarek. Konsekwentnie prezentuje się w wyrazistych i odważnych stylizacjach, eksponujących jej wysportowaną sylwetkę. Tym razem nie mogło być inaczej. Monika Olejnik przebywa właśnie na wakacjach. Na swojego Facebooka dodała zdjęcie, na którym widać jej stylizację. Jeden z elementów jej stylizacji wywołał pod zdjęciami dziennikarki ostrą dyskusję.

Zobacz: Monika Olejnik czyli... najbardziej stylowa polska dziennikarka! Przypominam jej najlepsze kreacje!

Monika Olejnik na wakacjach 

Aktualnie Monika Olejnik przebywa na wakacjach. Zdjęciami z wypoczynku pochwaliła się na Facebooku. Fani dziennikarki szczególnie docenili jej stylizację. Składają się na nią czarna sukienka na cienkich ramiączkach z falbaną u dołu, przeciwsłoneczne okulary, słomkowy kapelusz oraz różowe futrzane buty. To właśnie one wywołały dyskusję pod zdjęciem dziennikarki. Jedni doceniają jej wyczucie stylu, inni wręcz przeciwnie.

Przeczytaj: Monika Olejnik jak Sarah Jessica Parker? Co łączy polską dziennikarkę z amerykańską aktorką?

 Buty Moniki Olejnik 

Fajne buty lubiłam zawsze, ale za sukienkami długo nie przepadałam. Kiedy patrzę na zdjęcia swoje i koleżanek sprzed lat, to mam wrażenie, że teraz wyglądamy znacznie lepiej”, powiedziała w jednym z wywiadówO butach Moniki Olejnik krążą legendy. Dziennikarka niejednokrotnie przyznawała, że są one jej słabością. Kiedyś zażartowała nawet, że w jej garderobie znajduje się ponad 500 par butów! Wielokrotnie później dementowała tę informację, ale gdyby tak szczegółowo przyjrzeć się stylizacjom dziennikarki, trudno uwierzyć, że jest ich dużo mniej. 

Monika Olejnik skrupulatnie śledzi najnowsze kolekcje światowych oraz polskich marek. Dziennikarka lubi się wyróżniać. Nic więc dziwnego, że buty gwiazdy wzbudziły sensację. Większość fanów docenia jednak inwencję twórczą dziennikarki, doceniając że nawet na wakacjach nie wychodzi z formy i wciąż bawi się modą. 

Polecamy: Ivanka Trump ma wszystko: miłość, pieniądze i… świetny gust! Jaki jest sekret jej stylu?​

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.