O TYM JEST GŁOŚNO

Księżna Kate starannie ją ukrywała. Po poważnej operacji została jej tylko blizna 

Głos w sprawie zabrał pałac Kensington

Konrad Szczęsny 1 kwietnia 2021 14:43

Stan zdrowia członków brytyjskiej rodziny królewskiej to sprawa wagi państwowej. Przedstawiciele monarchii niechętnie informują o tym, co dolega królowej, jej dzieciom, wnukom oraz ich małżonkom. Zdarzają się sytuacje, w których zostają zmuszeni do ujawnienia intymnych szczegółów związanych ze zdrowiem książąt. Tak też stało się, gdy pałac Kensington oficjalnie potwierdził, że księżna Kate przeszła poważną operację.

Księżna Kate przeszła poważną operację – historia blizny na jej głowie

Choć zazwyczaj udaje jej się maskować ten szczegół umiejętnie upiętymi włosami czy nakryciami głowy, to  już w trakcie jednego z pierwszych oficjalnych wyjść księżnej w 2011 roku media i fani brytyjskiej rodziny królewskiej dopatrzyli się na jej głowie długiej, kilkucentymetrowej pionowej blizny.

Zobacz też: Księżna Kate jest wyczerpana? Tak skandal z Meghan i Harrym odbił się na jej wyglądzie...

Od tamtej pory ślad budzi ogromne zainteresowanie. Niektórzy gorączkowo starają się odnaleźć przyczynę osobliwego szczegółu w wyglądzie żony księcia Williama. Zaczęto również zastanawiać się, czy przypadkiem znamię nie mówi o stanie zdrowia następczyni tronu czy było też pamiątką z niegroźnego incydentu z udziałem księżnej.

Spekulowano nawet, że księżna Kate musiała przejść operację w natychmiastowym trybie, czego dowodem jest właśnie owa blizna.

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

W końcu głos w sprawie zabrał sam pałac Kensington.

Pałac Kensington o bliźnie księżnej Kate

Kiedy plotki i spekulacje zaczęły przybierać na sile, postanowiono wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Przedstawiciele brytyjskiej monarchii poinformowali wtedy dosyć lakonicznie, że „blizna jest związana z operacją z dzieciństwa”, którą przeszła księżna Kate. Nie chcieli jednak odpowiedzieć na pytania dziennikarzy, o jaki zabieg chodziło, podkreślając, że to „sprawa prywatna”.

Sprawdź też: Księżna Kate wydaje książkę! Fragment trafił do sieci

Jak podają informatorzy zagranicznych mediów, zabieg był poważny, jednak nie wiadomo, z jakiego powodu żona księcia Williama musiała się mu poddać.

Z drugiej strony o opinię zapytano Johna Scurra, chirurga ze szpitala Lister w Londynie. „Naprawdę wątpię, że stan zdrowia był poważny. Powiedziałbym, że blizna jest wynikiem wady tętniczo-żylnej, która została usunięta”, stwierdził sceptycznie w rozmowie z Daily Mail. 

Jaka jest prawda? Tego się póki co nie dowiemy. W galerii zobaczysz zdjęcia blizny na głowie księżnej Kate  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.