O TYM JEST GŁOŚNO

Księżna Kate przeszła poważną operację!

Głos w sprawie zabrał pałac Kensington

Konrad Szczęsny 26 sierpnia 2018 21:03

Stan zdrowia członków brytyjskiej rodziny królewskiej to sprawa wagi państwowej. Nic więc dziwnego, że przedstawiciele monarchii niechętnie informują o tym, co dolega królowej, jej dzieciom, wnukom oraz ich małżonkom. Jednak są sytuacje, w których zostają zmuszeni do ujawnienia intymnych szczegółów związanych ze zdrowiem książąt. Tak też stało się teraz, gdy pałac Kensington oficjalnie potwierdził, że księżna Kate przeszła poważną operację.

Księżna Kate przeszła poważną operację – historia blizny na jej głowie

Choć zazwyczaj udaje jej się maskować ten szczegół umiejętnie upiętymi włosami, w trakcie jednego z pierwszych oficjalnych wyjść księżnej w 2011 roku media i fani brytyjskiej rodziny królewskiej dopatrzyli się na jej głowie długiej, kilkucentymetrowej pionowej blizny. Rozpoczęto gorączkowe dociekania, dotyczące tego osobliwego szczegółu w wyglądzie żony księcia Williama. Zaczęto również zastanawiać się, czy znamię mówi o stanie zdrowia następczyni tronu czy było też pamiątką z niegroźnego incydentu z udziałem księżnej.

Spekulowano nawet, że księżna Kate musiała przejść operację w natychmiastowym trybie, czego dowodem jest właśnie owa blizna.

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

W końcu głos w sprawie zabrał sam pałac Kensington.

Pałac Kensington o bliźnie księżnej Kate

W oficjalnym oświadczeniu przedstawiciele brytyjskiej monarchii poinformowali dosyć lakonicznie, że „blizna jest związana z operacją z dzieciństwa”, którą przeszła księżna Kate. Nie chcieli jednak odpowiedzieć na pytania dziennikarzy, o jaki zabieg chodziło, podkreślając, że to „sprawa prywatna”.

Jak podają informatorzy zagranicznych mediów, zabieg był poważny, jednak nie wiadomo, z jakiego powodu żona księcia Williama musiała się mu poddać.

Z drugiej strony o opinię zapytano Johna Scurra, chirurga ze szpitala Lister w Londynie. „Naprawdę wątpię, że stan zdrowia był poważny”, stwierdził sceptycznie w rozmowie z Daily Mail. 

Jaka jest prawda? Tego się póki co nie dowiemy. W galerii zobaczysz zdjęcia blizny na głowie księżnej Kate  

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!