Para przeżywa ciężkie chwile...

Gabriela Czernecka 14 grudnia 2018 06:53

Odkąd Meghan Markle została żoną księcia Harry’ego nieustannie mierzy się z krytyką internautów i nieustannymi publikacjami na swój temat. Choć wydawałoby się, że wiodąc życie jako aktorka przyzwyczaiła się do bycia na świeczniku, to popularność, z jaką mierzy się będąc członkinią rodziny królewskiej, zdaje się być ponad jej siły. Wygląda na to, że obecna sytuacja zaczyna doskwierać nie tylko jej, ale i księciu Harry’emu... 

Książę Harry ma dość zamieszania wokół zachowania jego żony

Gdy tylko Meghan stanęła na ślubnym kobiercu u boku księcia Harry’ego, co rusz pojawiają się nowe publikacje na jej temat. Szeroko komentowane jest jej zachowanie, ale i każda stylizacja eksponująca ciążowy brzuszek. Zagraniczne serwisy niedawno rozpisywały się o jej konflikcie z księżną Kate, później o tym, że ciężko się z nią współpracuje, przez co pracujące z nią asystentki, zrezygnowały.

Zaledwie kilka dni temu krytykowano ją za to, że złamała zasadę królowej i pomalowała paznokcie na czarno, co nazwano jedną z najbardziej spektakularnych wpadek, jaką zaliczyła odkąd jest księżną Sussex. Wszystko wskazuje jednak na to, że to zaledwie początek medialnych publikacji na temat Meghan, w końcu przed nami narodziny kolejnego royal baby! To niestety nie najlepiej znosi jej mąż Harry.

Według Us Weekly, książę jest sfrustrowany tym, co dzieje się wokół jego żony. Czuje się bezradny i nie ma pomysłu na to, co mógłby zrobić, by zmienić obecną sytuację. „Odczuwa presję wiszącą nad jego związkiem. Jest bardzo sfrustrowany tym, jak niewiele można z tym zrobić. Stara się trzymać ją z dala od wszystkiego, co negatywne, ale to trudne”, czytamy.

Według tabloidu książę obawia się, że Meghan zacznie toczyć z mediami otwartą wojnę, podobnie jak robiła to przed laty jego mama, Diana. Harry nie chce do tego dopuścić, ale nie za bardzo ma pomysł na to, jak tego dokonać. Z pewnością zachowanie Meghan (łamanie protokołu czy zasad przyjętych przez królową) mu tego nie ułatwia.

Złośliwi przypominają słowa Piersa Morgana, który niedawno wystosował na jej temat odważny artykuł. „Będę szczery, miałem z nią do czynienia i nie było to przyjemne”, wyznał, podsumowując Meghan słowami: „bezwzględna aktoreczka dostała rolę życia”. Wygląda na to, że dla Meghan w tej chwili najlepszym rozwiązaniem byłoby usunięcie się w cień.... 

1/5
księżna Meghan, Meghan Markle
Copyright @Getty Images
1/5

Odkąd Meghan Markle została żoną księcia Harry’ego nieustannie mierzy się z krytyką internautów i nieustannymi publikacjami na swój temat.

2/5
Księżna Meghan
Copyright @Getty Images
2/5

Choć wydawałoby się, że wiodąc życie jako aktorka przyzwyczaiła się do bycia na świeczniku, to popularność, z jaką mierzy się będąc członkinią rodziny królewskiej, zdaje się być ponad jej siły.

3/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
3/5

Wygląda na to, że obecna sytuacja zaczyna doskwierać nie tylko jej, ale i księciu Harry’emu... Ten czuje się bezradny i nie ma pomysłu na to, co mógłby zrobić, by zmienić obecną sytuację.

4/5
Księżna Meghan odkryła sekret księżnej Diany
Copyright @East News, Getty Images
4/5

Według tabloidu książę obawia się, że Meghan zacznie toczyć z mediami otwartą wojnę, podobnie jak robiła to przed laty jego mama, Diana. Harry nie chce do tego dopuścić, ale nie za bardzo ma pomysł na to, jak tego dokonać. 

5/5
nowy dom Meghan i Harry, Frogmore House
Copyright @EAST NEWS
5/5

 Z pewnością zachowanie Meghan (łamanie protokołu czy zasad przyjętych przez królową) mu tego nie ułatwia. Wygląda na to, że dla księżnej Sussex w tej chwili najlepszym rozwiązaniem byłoby usunięcie się w cień....

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.