Książę William
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William śmieje się podczas mszy świętej. To wideo już podbija internet

Czy to zachowanie niegodne przyszłego króla?

Gabriela Czernecka 12 lipca 2018 16:25
Książę William
Fot. East News

Co tak rozbawiło księcia Williama? Na mszy świętej z okazji powstania RAF wnuk królowej nie mógł się powstrzymać. Nie pomógł nawet karcący wzrok księżnej Kate. To wideo już jest hitem sieci, a wszyscy zastanawiają się, co tak rozbawiło księcia Williama?

Księżna Kate upomina Williama. Dlaczego?

Książę William wziął udział w mszy świętej z okazji setnej rocznicy powstania Royal Air Force. Wraz z członkami rodziny królewskiej zasiedli na honorowych miejscach w Opactwie Westminsterskim.  Uroczystość wydawała się być poważna, ale nie dla księcia Williama, który w pewnym momencie nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Wideo z rozbawionym księciem już obiegło internet i stało się hitem sieci.

 I choć księcia Williama próbowała do porządku przywołać żona, księżna Kate, posyłając mu znaczące spojrzenie, to niestety, nie udało się jej uspokoić małżonka. W dalszej części filmu widać, jak William tłumaczy ukochanej powody swojego świetnego nastroju, ta w końcu również darzy go uśmiechem. Nie wszystkim jednak zachowanie książęcej pary się spodobało. 

William i Kate jako przedstawiciele brytyjskiej monarchii są zobowiązani do tego, by zawsze zachowywać się odpowiednio do okazji i sytuacji, w jakiej uczestniczą. Ich poważne postawy i zdystansowanie to jednak tylko pozory. W końcu to normalni ludzie, którzy nie kryją się z tym, że czasem po prostu coś ich rozbawi. Nie wszyscy uważają jednak, że takie zachowanie wypada przyszłemu królowi... My jednak jesteśmy w stanie go zrozumieć. 

A co tak rozbawiło księcia Williama? Może zobaczył coś śmiesznego, może coś mu się przypomniało, a może rozbawiło go... chrapanie mężczyzny, który na siedzeniu za nim przysnął? Nie wiadomo, ale jedno jest pewne - oglądając to nagranie nie da się nie uśmiechnąć!  

Książę William, księżna Kate, William i Kate
Fot. East News

Książę William, księżna Kate, William i Kate
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…