Książę William
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William śmieje się podczas mszy świętej. To wideo już podbija internet

Czy to zachowanie niegodne przyszłego króla?

Gabriela Czernecka 12 lipca 2018 16:25
Książę William
Fot. East News

Co tak rozbawiło księcia Williama? Na mszy świętej z okazji powstania RAF wnuk królowej nie mógł się powstrzymać. Nie pomógł nawet karcący wzrok księżnej Kate. To wideo już jest hitem sieci, a wszyscy zastanawiają się, co tak rozbawiło księcia Williama?

Księżna Kate upomina Williama. Dlaczego?

Książę William wziął udział w mszy świętej z okazji setnej rocznicy powstania Royal Air Force. Wraz z członkami rodziny królewskiej zasiedli na honorowych miejscach w Opactwie Westminsterskim.  Uroczystość wydawała się być poważna, ale nie dla księcia Williama, który w pewnym momencie nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Wideo z rozbawionym księciem już obiegło internet i stało się hitem sieci.

 I choć księcia Williama próbowała do porządku przywołać żona, księżna Kate, posyłając mu znaczące spojrzenie, to niestety, nie udało się jej uspokoić małżonka. W dalszej części filmu widać, jak William tłumaczy ukochanej powody swojego świetnego nastroju, ta w końcu również darzy go uśmiechem. Nie wszystkim jednak zachowanie książęcej pary się spodobało. 

William i Kate jako przedstawiciele brytyjskiej monarchii są zobowiązani do tego, by zawsze zachowywać się odpowiednio do okazji i sytuacji, w jakiej uczestniczą. Ich poważne postawy i zdystansowanie to jednak tylko pozory. W końcu to normalni ludzie, którzy nie kryją się z tym, że czasem po prostu coś ich rozbawi. Nie wszyscy uważają jednak, że takie zachowanie wypada przyszłemu królowi... My jednak jesteśmy w stanie go zrozumieć. 

A co tak rozbawiło księcia Williama? Może zobaczył coś śmiesznego, może coś mu się przypomniało, a może rozbawiło go... chrapanie mężczyzny, który na siedzeniu za nim przysnął? Nie wiadomo, ale jedno jest pewne - oglądając to nagranie nie da się nie uśmiechnąć!  

Książę William, księżna Kate, William i Kate
Fot. East News

Książę William, księżna Kate, William i Kate
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.