królewskie życie

Książę Karol wymyślił dla Meghan… przezwisko! 

Jak mówią teraz na księżną w Pałacu?

Monika Katarzyna Krupska 23 lipca 2018 07:29
Książę Karol i Meghan Markle
Fot. Getty Images

Stało się! Księżna Meghan już doczekała się „zdrobnienia swojego imienia”. Jak donoszą zagraniczne media nowy przydomek żonie księcia Harry'ego nadał książę Karol. Księżna Sussex jest bowiem jego ulubienicą, ale czy ta dość oryginalna ksywka przypadnie jej do gustu?

Jak należy zwracać się do Meghan Markle? 

Niewiele osób wie, że Meghan Markle tak naprawdę wcale nie ma na pierwsze imię Meghan. Aktorka od kilku lat posługuje się drugim imieniem. Jej pierwsze imię to Rachel! Żona księcia Harry'ego po ślubie uzyskała tytuł księżnej Sussex, co za tym idzie dziś zwracając się do niej powinniśmy używać właśnie tego tytułu. 

Bez błysków fleszy rodzina królewska rozmawiając ze sobą używa po prostu imion. Jak donosi Daily Mail książę Karol, który prowadził Meghan do ołtarza swojej synowej postanowił nadać dość ciekawą ksywkę. Zdaniem księcia Walii do Amerykanki idealnie pasuje słowo tungsten, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „wolfram”.

Pseudonim jak pierwiastek chemiczny? Najprawdopodobniej tak teraz do Meghan mówią w Pałacu. Wolfram jest to niezwykle twardy metal, który łatwo poddaje się obróbce. Analizując zmiany, jakie zaszły u księżnej Sussex można by rzec, że „zdrobnienie” bardzo do niej pasuje.

Jednak czy Meghan jest z tego powodu zadowolona?  

Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Książę Karol
Fot. East News

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!