O TYM SIĘ MÓWI

Ten gest księcia Harry'ego zgorszył opinię publiczną!

Mąż księżnej Meghan złapał ją publicznie za pupę...?

Konrad Szczęsny 28 października 2018 13:01

Wpadka, niekorzystne ujęcie czy niekontrolowana chwila zapomnienia? Książę Harry zdobył się w trakcie wsiadania na pokład samolotu w Australii na gest, który zbulwersował opinię publiczną! Widząc te zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że brytyjski następca tronu mógł zachować się w tak frywolny sposób...

Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę w trakcie wizyty w Australii

Para opuściła dzisiaj Australię, by udać się do Wellington w Nowej Zelandii, kontynuując tym samym podróż po Oceanii. Na lotnisku żegnały ich tłumy fanów, zaś książę Harry i księżna Meghan chętnie posyłali im uśmiechy, machali oraz dziękowali za wszystkie wyrazy sympatii i uznania. Następnie, trzymając się za ręce, zaczęli wspinać się po schodach do samolotu.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że tuż przed wejściem na pokład książę Harry, przepuszczając małżonkę przodem, umieścił swoją dłoń na jej pośladku. Trudno odgadnąć czy była to wpadka, celowe działanie czy może ujęcia jest po prostu niekorzystne i książę tak naprawdę nie dotyka pupy swojej małżonki, a jest to jedynie złudzenie optyczne.

Zdjęcia, które wywołały duże kontrowersje, możesz zobaczyć w galerii.

Jak sądzisz, czy Książę Harry zachował się zbyt frywolnie czy może fotografie i szum wokół nich to niepotrzebne bicie piany?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?