O TYM SIĘ MÓWI

Ten gest księcia Harry'ego zgorszył opinię publiczną!

Mąż księżnej Meghan złapał ją publicznie za pupę...?

Konrad Szczęsny 28 października 2018 13:01

Wpadka, niekorzystne ujęcie czy niekontrolowana chwila zapomnienia? Książę Harry zdobył się w trakcie wsiadania na pokład samolotu w Australii na gest, który zbulwersował opinię publiczną! Widząc te zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że brytyjski następca tronu mógł zachować się w tak frywolny sposób...

Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę w trakcie wizyty w Australii

Para opuściła dzisiaj Australię, by udać się do Wellington w Nowej Zelandii, kontynuując tym samym podróż po Oceanii. Na lotnisku żegnały ich tłumy fanów, zaś książę Harry i księżna Meghan chętnie posyłali im uśmiechy, machali oraz dziękowali za wszystkie wyrazy sympatii i uznania. Następnie, trzymając się za ręce, zaczęli wspinać się po schodach do samolotu.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że tuż przed wejściem na pokład książę Harry, przepuszczając małżonkę przodem, umieścił swoją dłoń na jej pośladku. Trudno odgadnąć czy była to wpadka, celowe działanie czy może ujęcia jest po prostu niekorzystne i książę tak naprawdę nie dotyka pupy swojej małżonki, a jest to jedynie złudzenie optyczne.

Zdjęcia, które wywołały duże kontrowersje, możesz zobaczyć w galerii.

Jak sądzisz, czy Książę Harry zachował się zbyt frywolnie czy może fotografie i szum wokół nich to niepotrzebne bicie piany?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.