Książę Harry, Invictus Games, 22.04.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images for the Invictus Games Foundation
Królewskie życie

Książę Harry sfotografowany w objęciach innej kobiety. Nie było z nim Meghan

Co donoszą media?

Marta Nawacka 4 lipca 2022 15:52
Książę Harry, Invictus Games, 22.04.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images for the Invictus Games Foundation

Jakiś czas temu prasa donosiła o tym, że w związku księcia Harry'ego i księżnej Meghan nie dzieje się najlepiej. Spekulowano o kryzysie i znacznym oddaleniu się od siebie małżonków. Wszystko wskazuje na to, że teraz dyskusja na temat relacji pary rozgorzeje na nowo. Książę Sussex miał zostać sfotografowany w objęciach pewnej kobiety, kiedy wybrał się na mecz polo. Co donoszą media?

Kryzys w związku Meghan i Harry'ego

Ostatnio nie brakowało spekulacji na temat problemów w związku księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Media donosiły, że sama Oprah Winfrey chciała im udostępnić swój dom, by małżonkowie mogli pobyć ze sobą i naprawić łączące ich relacje. Mieszkający od ponad dwóch lat w Stanach Zjednoczonych Sussexowie na początku czerwca przyjechali do Wielkiej Brytanii, by świętować Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II. Towarzyszyły im ich dzieci: Archie i Lilibet. Dziewczynka w tym samym czasie świętowała pierwsze urodziny, a dla członków brytyjskiej rodziny królewskiej, m.in. księcia Karola i samej monarchini, była to pierwsza okazja, by poznać wnuczkę. Książęca para jednak wyjątkowo szybko opuściła uroczystości i postanowiła wrócić do Kalifornii...

Czytaj też: Alkoholizm, zdrady, przemoc... Ten rodzinny dramat odcisnął na księżnej Dianie bolesne piętno

Meghan Markle, książę Harry, Holandia, kwiecień 2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, kwiecień 2022 rok

Książę Harry i księżna Meghan, Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II, 3.06.2022
Fot. Samir Hussein/WireImage

Książę Harry i księżna Meghan, Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II, 3.06.2022

Książę Harry w objęciach innej kobiety

Książę Sussex brał ostatnio udział w rozgrywkach polo. Po jednej z nich drużyna Harry'ego, Los Padres, przegrała, a on sam spadł z konia. Na pocieszenie mężczyźnie ruszyła żona kapitana drużyny Nacho Figuerasa, Delfina, oraz przyjaciółka, Katharine Foster. „Delfina przez jakiś czas obejmowała go ramionami, mimo że był spocony – są oczywiście całkiem blisko!”, donosił Woman's Day świadek zdarzenia.

W Klubie Polo nie było wówczas żony księcia Harry'ego, księżnej Meghan, ani ich dzieci. „Wydawało się, że nie przeszkadzało mu to, że jego rodziny tam nie było. I pomimo złego dnia na boisku można powiedzieć, że lubi przebywać w pobliżu koni”, dodaje źródło. Poza spekulacjami o tym, co łączy Delfinę i księcia Sussex, media zastanawiają się także, jak na takie rewelacje zareaguje Meghan, która znana jest ze swojej zaborczości...  

Zobacz także: Diana Spencer: od przedszkolanki do królowej ludzkich serc i księżnej, która stała się ikoną

Książę Harry podczas gry w polo, 17.06.2022, Santa Barbara, California
Fot. MEGA/GC Images

Książę Harry podczas gry w polo, 17.06.2022, Santa Barbara, California

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.