Książę Harry portret
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Książę Harry planuje karierę... wokalisty?! 

Nagrał piosenkę z... Jonem Bon Jovim!

Sabina Zięba 29 lutego 2020 18:00
Książę Harry portret
Fot. Getty Images

W ostatnim czasie wszystkie media zwrócone są ku brytyjskiej rodzinie królewskiej. Decyzja Harry'ego i Meghan o odłączeniu się od najbliższych i wyjeździe za ocean zszokowała opinię publiczną. Wiadomo, że ich ruch spowodowany był głównie nieprzychylnością mediów wobec byłej aktorki, a w ucieczce z Anglii dostrzegli swoją jedyną szansę na normalną codzienność. Po ustaleniu wszelkich kwestii z królową, rozpoczęli życie w Kanadzie. Wszyscy, którzy kibicują księciu Harry'emu, mogą być zaskoczeni, że nagrał on teraz piosenkę... I to z Jon Bon Jovim! Czy planuje karierę wokalisty?

Książę Harry w utworze „Unbroken”

Mimo mieszkania w Kanadzie, książę Harry pojawił się ostatnio w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, poza udziałem w konferencji klimatycznej, pokazał się również na terenie studia nagraniowego Beatlesów, Abbey Road. Tam wpadł na Jona Bona Jovi'ego, z którym postanowił nagrać utwór.

To niezwykłe spotkanie miało związek z międzynarodowymi zawodami sportowymi, w których udział biorą chorzy i ranni żołnierze oraz weterani wojenni. Tzw. Invictus Games zostały zainaugurowane przez Harry’ego w 2014 roku.

By nabrały rozgłosu, Jon Bon Jovi nagrał teraz piosenkę Unbroken, która jest ukłonem w stronę weteranów zmagających się z zespołem stresu pourazowego. To właśnie w tym utworze postanowił mu pomóc książę Harry.  Na oficjalnym instagramowym profilu Sussexów pojawiło się nagranie, na którym wraz z uzbrojonym w gitarę Bon Jovim, Harry szykuje się do odśpiewania kilku wersów jego najnowszej piosenki.

Myślicie, że ujrzy ona światło dzienne?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Nowy dom Meghan i Harry'ego w Toronto w Kanadzie
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.