Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Skandal z udziałem księcia Harry'ego! Wykupił dla siebie... cały wagon w pierwszej klasie

Jechał pociągiem na.. konferencję ekologiczną

Gabriela Czernecka 29 lutego 2020 10:43
Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Skandal z udziałem księcia Harry'ego. Wnuk królowej nie ma ostatnio dobrej passy. Książę przyjechał do Edynburga na konferecję dotyczącą turystyki ekologicznej. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że książe wagonem jechał zupełnie sam... wykupiwszy wcześniej wszystkie miejsca! Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki! 

Książę Harry skandal

Nowe życie Meghan i Harry'ego, które rozpoczęli po rezygnacji z królewskich tytułów nie zaczęło się dla nich zbyt dobrze. Para nieustannie zmaga się z hejtem w sieci i ogromną krytyką dotyczącą swojego wyboru. Mimo to małżeństwo nie zmieniło swojej decyzji i zamierza się jej trzymać. Para do końca marca pełni obowiązki królewskie. Książę Harry właśnie ma za sobą jedno z takich spotkań. Udał się  do Edynburga na konferencję dotyczącą turystyki ekologicznej. Pojechał pociągiem, co było bardzo ekologiczne, ale niestety nie wziął pod uwagę jednej rzeczy.

Książę wagonem jechał zupełnie sam, wykupiwszy wcześniej wszystkie miejsca! Harry i Meghan byli już krytykowani za to, że na wakacje latają prywatnymi odrzutowcami, co nie ma zbyt korzystnego wpływu na środowisko. Nic dziwnego, że decyzja o podróży pociągiem została doceniona przez internautów. Niestety do czasu, gdy na jaw wyszło, że Harry  w tym celu wykupił... całą pierwszą klasę.

Użytkownicy Twittera nie kryją oburzenia w związku z zachowaniem księcia Harry'ego. Niektórzy piszą wprost, że kompletnie stracił kontakt z rzeczywistością. Padają także głosy, że skoro stać go na podróżowanie takim kosztem, to rozwiązanie tego, kto zapłaci za ochronę jego i jego żony wydaje się oczywiste. „46 siedzeń było przeznaczone na jego ogromnego ego”, komentuje internauta. Dodatkowe zaskoczenie wywołuje fakt, że Kate i William, którzy w podróż do Loughborough także udali się pociągiem, usiedli w przedziale obok innych pasażerów. Wygląda na to, że Harry nie zamierza się na nikogo oglądać i brać cokolwiek pod uwagę....  

książę Harry, Harry
Fot. East News

książę Harry, Harry
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.