EN_01500569_0330, Krzysztof Zalewski, 2021
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Zalewski pokazał partnerkę! To menadżerka znanej gwiazdy

Kim jest ukochana artysty?

Olga Figaszewska 4 grudnia 2021 17:33
EN_01500569_0330, Krzysztof Zalewski, 2021
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Jeden z najbardziej cenionych i najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej. Krzysztof Zalewski długo czekał na swój czas. Po wygranej w programie Idol zdobywał doświadczenie, rozwijał swoje umiejętności i wokal. Powrócił i podbił serca słuchaczy. Dziś tworzy największe przeboje. Jest spełniony nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Artysta jest w szczęśliwym związku z ukochaną Olgą. Para wspólnie wychowuje synka, Lwa. Muzyk i wokalista rzadko mówi o swojej strefie osobistej. Tym razem pokazał urocze kadry z wybranką swojego serca. Fotografie zachwyciły jego fanów.

Krzysztof Zalewski na zdjęciu z ukochaną. Kim jest jego partnerka?

Miłość i szczęście odnalazł u boku wspaniałej kobiety. Krzysztof Zalewski od kilku lat jest związany z Olgą Tuszewską. Połączyła ich... muzyka. Zakochani trzy lata temu powitali na świecie synka, Lwa. Artysta cieszy się wspólnym czasem spędzonym z najbliższymi i jest wdzięczny za to, że tego doświadcza. „Fundament wszystkiego, sens życia – obok muzyki, oczywiście. Jestem szczęściarzem. Mam wspaniałą, ukochaną dziewczynę, cudownego syna, oddanych przyjaciół”, opowiadał w jednym z wywiadów.

Krzysztof Zalewski sporadycznie dzieli się z obserwatorami kadrami z życia prywatnego. Na próżno szukać w mediach społecznościowych zdjęć z narzeczoną. Pierwszy raz pokazał z ukochaną w 2020 roku. „Moja Ola i ja. Na urodzinach @natalia_przybysz_official dzieci zrobiły kącik z mejkapem. Obowiązkowy. Ja dostałem „czakram korony”, bo - jak zauważyła córka Natalii Aniela -„jestem jakiś taki niepewny”, pisał.

Zobacz też: Krzysztof Zalewski przez 18 lat nie znał swojego brata. Kim jest Igor Brejdygant?

Krzysztof Zalewski na zdjęciu z ukochaną 

Tym razem zrobił wyjątek. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których pozuje z ukochaną partnerką. Zakochani wybrali się do Opery Narodowej. Kim jest wybranka Krzysztofa Zalewskiego? Olga Tuszewska jest menadżerką znanej wokalistki. Na co dzień współpracuje z Moniką Brodką.

„Wybrałem się dziś na miacho. Z taką rakietą oto”, napisał Krzysztof Zalewski. Olga Tuszewska zachwycała w czerwonej kreacji. Trudno było oderwać wzrok od pary. Zobacz, jak się prezentowali! 

Przeczytaj też: Krzysztof Zalewski udzielił wywiadu po Fryderykach. Tak skomentował pocałunek i swoją przemowę „Mam wrażenie, że to, co powiedziałem, rozumie się samo przez się”

Olga Tuszewska, Krzysztof Zalewski
Fot. InstaStories Krzysztofa Zalewskiego @zalewskiofficial

Olga Tuszewska, Krzysztof Zalewski
Fot. InstaStories Krzysztofa Zalewskiego @zalewskiofficial

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.