Sylwia Kempińska, Krzysztof Skiba po ślubie
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska są już po ślubie! Udzieliła im go wyjątkowa osoba

Zdjęcia z uroczystości obiegły już sieć

Rafał Kowalski 19 sierpnia 2023 20:23
Sylwia Kempińska, Krzysztof Skiba po ślubie
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

W marcu tego roku Krzysztof Skiba zakończył swoje 30-letnie małżeństwo i zgodnie z wyrokiem sądu rozpoczął życie po rozwodzie. Dziś ponownie jest szczęśliwym mężem, bo za liderem Big Cyca drugi ślub. Między nim a Karoliną Kempińską jest 26 lat różnicy. Łączy ich za to wiele – między innymi miłość do zwierząt, czego dowód dali na swoim weselu…

Zdjęcia ze ślubu Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej

W upalną sobotę znany piosenkarz wyprawił na wolnym powietrzu ślub jak z bajki. Romantyczne dekoracje i uśmiechy młodych uwiecznił na zdjęciach jeden z gości – Krzysztof Ibisz. Prezenter napisał też kilka słów do nowożeńców. „Gratulacje, kochani. Miłości na zawsze, pięknego świętowania i pięknej codzienności”, napisał.

Ślubu cywilnego parze udzieliła prezydentka Łodzi, Hanna Zdanowska. Po tej wyjątkowej uroczystości goście bawili się na niecodziennym przyjęciu…

CZYTAJ TEŻ: Internauci podzieleni zmianami w jury Mam Talent. Nie oszczędzają Julii Wieniawy

Sylwia Kempińska, Krzysztof Skiba, ślub.jpg
Fot. Instagram K. Ibisza

Sylwia Kempińska, Krzysztof Skiba, ślub.jpg
Fot. Instagram K. Ibisza

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Krzysztof Skiba planuje przyszłość u boku młodszej partnerki. Co o sobie mówią?

Jak wyglądało wesele Krzysztofa Skiby? Menu było wege

Piękna modelka i piosenkarz długo zastanawiali się, jak powinien wyglądać najważniejszy dzień w ich życiu. Pani Karolina nigdy nie ukrywała, że bardzo kocha zwierzęta. Dla nich też zmieniła swoją dietę. „Mężczyzna przede mną w kasie kupował żywego karpia, który dusił się w siatce. Wtedy dosłownie z sekundy na sekundę zmieniło się u mnie myślenie i postanowiłam już nie krzywdzić. Od razu mówię, że krystaliczna nie jestem, bo jem nadal nabiał (nad tym pracuję)”, opowiadała na swoim Instagramie.

Okazuje się, że na weselu również nie było mięsa. „Będzie w 100% wege, choć początkowo Krzyś nie był do tego przekonany, ale stwierdziliśmy, że nie chcemy, by jakakolwiek istota cierpiała w takim dniu”, podkreślała żona wokalisty.

On sam z dumą chwilę potem opowiadał o weselnym menu. „Oczywiście, że będzie schabowy, ale wegański. Kuchnia wegańska jest bardzo bogata i naprawdę było w czym wybierać. Będą makarony i różnego rodzaju pierogi. Będą wegetariańskie kotlety i burgery wegańskie. Różne sałatki. Wszystko będzie, ale wegańskie", tłumaczył w Fakcie.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik są już 5 lat po ślubie. Z tej okazji opublikowali zabawne nagranie

Dodał też, że miał jedną prośbę do rodziny i przyjaciół. „Mogę powiedzieć, że zaapelowaliśmy do gości, żeby nie przynosili kwiatów, tylko, dali jakiś datek na schronisko dla zwierząt. Będzie taka specjalna skarbonka z pieskiem. A my z tych pieniędzy kupimy karmę dla schroniska w Łodzi, którym się opiekujemy”, zaznaczył.

Piękne gesty! 

Zakochani przed ślubem, 2023 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.