Fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News
z życia gwiazd

Krzysztof Skiba planuje przyszłość u boku młodszej partnerki. Przed nimi długa droga ku szczęściu…

„Chcemy, żeby było kameralnie”, przyznał

Marcjanna Maryszewska 16 lutego 2023 09:00
Fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Związek Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej od kilku tygodni wzbudza wiele emocji. Głównie za sprawą różnicy wieku, jaka dzieli zakochanych — oni jednak nie przejmują się negatywnymi komentarzami i czule mówią o swojej miłości. Para ma już za sobą wspólny wywiad, gdzie ujawnili osobiste plany na przyszłość, a muzyk udzielił odpowiedzi na pytanie o byłą żonę…

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska — wspólny wywiad

Przez ostatni rok unikali medialnego rozgłosu, lecz 2023 rok okazał się pod tym względem przełomowy. Dziś o relacji Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej wiadomo całkiem sporo. Para poznała się, gdy muzyk był jeszcze w związku małżeńskim. Cała sprawa wyszła na światło dzienne po tym, jak jeden z jego synów udzielił głośnego wywiadu magazynowi Replika. Dziś zakochani nie kryją swojej miłości, a nawet wystąpili w charakterze gości w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Lider zespołu Big Cyc przyznał, że po ujawnieniu związku z Karoliną spadł na niego ogromny hejt za jego życiowe decyzje. Ma jednak przy sobie ludzi, na których może polegać. Wierni fani również stoją murem za swoim ulubieńcem. „Jest dużo wsparcia ze strony przyjaciół i fanów”, podkreślał. Miłość ukochanej również pomogła mu przebrnąć najgorsze chwile.

Krzysztof Skiba o byłej żonie i planach na przyszłość

Kontrowersje wzbudza również fakt, że artysta zakończył małżeństwo z poprzednią żoną. Związek z Renatą przetrwał przeszło trzy dekady. Dziś jednak Krzysztof Skiba zamierza spędzić resztę życia u boku Karoliny, której jakiś czas temu się oświadczył. Podczas rozmowy prowadzący zapytali go o relacje z byłą małżonką, lecz muzyk udzielił zachowawczej odpowiedzi. „Nie chciałbym się zagłębiać w ten temat, w każdym razie Michał Wiśniewski rozwodził się pięć razy. Ja wiem, że to może być zaskoczenie”, podkreślał.

Zakochani mają poważne plany na przyszłość, które pragną zrealizować tak szybko, jak to będzie możliwe. Najpierw jednak musi zamknąć wszystkie sprawy z przeszłości, dopiąć kwestie związane z rozwodem… Lider zespołu Big Cyc nie ukrywa jednak, że bardzo zależy mu na ślubie z ukochaną. Uzgodnili już nawet, jak powinna wyglądać ich uroczystość. „Musimy wyprostować pewne sprawy prawne i będziemy mogli się związać prawnie. [...] Namawiano nas na wielki ślub z inną znaną parą, ale my chcemy, żeby było kameralnie”, wyznał muzyk.  

Krzysztof Skiba, 21.11.2022

Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?