Magda Wójcik
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Madzia i Oleh z Big Brothera się rozstali?! Jedno zdjęcie tłumaczy wszystko

Wielbiciele pary byli zaniepokojeni...

Rafał Kowalski 28 czerwca 2019 17:01
Magda Wójcik
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Program Big Brother, którego powracająca edycja niedawno skończyła się na TV4, zdobył nie tylko dużą widownię i zarobił dla telewizji mnóstwo pieniędzy, ale i połączył ze sobą ludzi. Mowa o uczestnikach, z których zarówno Angelika i Igor, jak i Madzia i Oleh próbują po wyjściu z Domu Wielkiego Brata być razem. Z tym, że o losy tej drugiej par fani zmartwili się wczoraj przez jeden szczegół…

Czy Madzia i Oleh dalej są parą?

Mianowicie, chodzi o wisiorek, który na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie ma Olek. Dwudziestolatek pochodzący z Ukrainy pojawił się na fotografii w rzemyku z kółeczkiem, który przed wyjściem z programu podarował swojej ukochanej Madzi. Dlaczego więc Wójcik przestała go nosić? Wielbiciele pary podejrzewali, że 31-latka oddała prezent Olkowi i dlatego nie są już razem…

Nic bardziej mylnego. Całe zamieszanie skomentowała Magda Wójcik na swoim InstaStories. „Jeśli chodzi o ten wisiorek, o który pytacie to nic się nie wydarzyło. Olek ma dziś ten, który mi dał, bo mi po prostu nie pasował do stylizacji. Będziemy się czasem zamieniać”, powiedziała zwyciężczyni Big Brothera do swoich fanów. Z kolei Oleh podpisał na zdjęciu fotografa i okazało się, że zdjęcia, które wzbudziły taki niepokój, zrobiła mu… ukochana.

Czy między Olegiem i Magdą jest prawdziwe uczucie? „Nie wiem czy znalazłam miłość, ale z mojej strony na 100% jakieś uczucie jest. Słyszę po wyjściu wiele skrajnych opinii, a ja sama muszę się przekonać, co myślę. Chcę z nim pogadać, porandkować i zobaczyć, jacy razem jesteśmy. Ale naprawdę chciałabym z nim być, z mojej strony wszystkie emocje były prawdziwe. Zastanawiam się, czy z jego strony też. Trzymam kciuki, by tak było”, mówiła nam Wójcik po opuszczeniu programu.

Na ten moment 31-latka i 20-latek są razem, Trzymamy kciuki, by jak najdłużej! 

Magda Wójcik, finalistka Big Brothera
Fot. Beata Zawadzka/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?