Julia Wieniawa, Viva! 15/2022
Fot. Dorota Szulc
O TYM SIĘ MÓWI

Internauci podzieleni zmianami w jury Mam Talent. Nie oszczędzają Julii Wieniawy

„Nikt lepiej nie zrozumie młodych talentów. Dajcie jej szansę”, piszą fani artystki

Olga Figaszewska 19 sierpnia 2023 14:55
Julia Wieniawa, Viva! 15/2022
Fot. Dorota Szulc

W 15. edycji programu Mam Talent nie zabraknie zaskoczeń. Jak poinformowała w sobotę stacja TVN, show czeka prawdziwa rewolucja. Za chwilę rozpoczynają się przygotowania do kolejnej odsłony formatu i poszukiwań najzdolniejszych ludzi w kraju. A tymczasem z programem żegnają się Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Na miejscu jurorów zasiądą Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i Marcin Prokop. W sieci zawrzało, a fani są podzieleni tą zmianą. Nie oszczędzają młodej artystki. Jednak wokalistka i aktorka może liczyć na ogromne wsparcie widzów. 

Zmiany w Mam Talent. Małgorzata Foremniak i Jan Kliment żegnają się z programem

Dla fanów popularnego show ta informacja była prawdziwym zaskoczeniem. Wszystko wskazuje na to, że niebawem program Mam Talent powróci w odświeżonej formie. Ale nikt nie spodziewał się, że z miejscami jurorów pożegnają się Małgorzata Foremniak  i Jan Kliment.  

„Gosiu, Janku, dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, doświadczenie i wrażliwość, dzięki którym scena naszego programu była tak wyjątkowym miejscem. Jesteśmy wdzięczni za czas spędzony z Wami w “Mam Talent!”, trzymamy kciuki za to, co przed Wami i życzymy Wam samych sukcesów”, napisano w oświadczeniu stacji.

Dla Małgorzaty Foremnik i Jana Klimenta współpraca ze stacją się nie kończy. Szefowie przygotowali dla nich nowe wyzwania przy nowych projektach. „Nasze drogi jednak się nie rozchodzą. Z Gosią już niebawem spotkamy się w nowym projekcie fabularnym, który z pewnością będzie dużą niespodzianką dla naszych widzów. Będziemy również śledzić dalsze kroki w karierze Janka, który równocześnie będzie wspierał nas choreograficznie w nowych projektach”, dodano.

Zobacz też: Wielkie zmiany w Mam Talent. Z programem żegnają się lubiani jurorzy

Agnieszka Chylińska, Jan Kliment, Małgorzata Foremniak, Mam Talent, 2022
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

W sieci zawrzało. Internauci podzieleni zmianami w Mam Talent

Na miejscu jury Mam Talent zobaczymy Agnieszkę Chylińską, Marcina Prokopa i Julię Wieniawę. To oni w kolejnej edycji będą oceniać zdolnych uczestników. „W 15. edycji show do grona jurorskiego dołączy Julia Wieniawa – wszechstronna artystka młodego pokolenia. W nowej roli sprawdzi się także Marcin Prokop, znany widzom jako prowadzący „Mam Talent!”, przekazano. Jak poradzą sobie w nowej roli? O tym przekonamy się już w przyszłym roku. Stacja TVN przekazała także, że trwają castingi na prowadzących show.

Wiadomość o zmianach w programie podzieliła internautów i widzów. Nie brakowało słów zachwytu i gratulacji. Pojawiły się, głosy, że Julia Wieniawa jest idealną osobą w roli nowej jurorki, która będzie miała okazję oceniać inne talenty. Sama wielokrotnie udowadniała, że nie boi się wyzwań, a każdą ze swoich umiejętności ciężką pracą doprowadza do perfekcji. „Nowa energia”, „Odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu 😮‍💨 Swoją ciężką pracą i zacięciem idealnie nadaje się! Będzie oglądane! 🖤”, „cudownie! od lat nie oglądałam, a teraz z miła chęcią czekam na emisję :)”, „Super że ktoś bardzo młody zasiądzie w jury! Julia wniesie dużo świeżości i energii, idealna osoba na to miejsce!!”, „Wiadomość dnia 🔥 fajnie!🔥🔥”, pisali zachwyceni fani.

Niektórzy byli wyraźnie rozczarowani następującymi zmianami. Nie oszczędzali w komentarzach młodej artystki, argumentując, że „nie ma wieloletniego doświadczenia”, by oceniać innych. „Rozumiem wybór Marcina Prokopa. Natomiast nie rozumiem wyboru Julii Wieniawy”, „Lubiłam mam talent a teraz trzeba przestać oglądać”, „Już naprawdę nie było kogo? Kogoś kto zna się lepiej na tym?”, „To chyba trochę przesada”, „Chyba sobie żartujecie z tym nowym jury”, „Moim zdaniem ona się nie nadaje, śpiewać zbytnio nie umie i nie ma owego doświadczenia, aby oceniać innych", „Tylko nie Julia", czytamy.

W obronie Julii Wieniawy stanęli fani, którzy odpierali krytyczne głosy. „Nikt lepiej nie zrozumie młodych talentów, które walczą o siebie mimo niepewności jak druga młoda osoba, której też podcina się skrzydła”, zauważa jedna z komentujących. A inni dodawali: „Ludzie, wyluzujcie. To, że ktoś jest młody nie znaczy, że nie jest doświadczony. Śmiejecie się, że zaraz wam Wieniawa wyskoczy z lodówki, to chyba wystarczający dowód na to, że robi wiele rzeczy - czyli zdobywa DOŚWIADCZENIE. Dajcie jej szansę”, „Więcej szacunku do młodych, bo jak na razie we wszystkich wypowiedziach Julka zawsze wyraża się z szacunkiem wobec starszych kolegów w branży. Można być młodym i mieć więcej doświadczenia i mądrości niż wiekowo starsza osóbka ;)”. 

Czytaj też: Był partnerem Kingi Rusin w Tańcu z Gwiazdami, czarował uśmiechem… Co słychać u Stefano Terrazzino?

Julia Wieniawa o nowym wyzwaniu         

Dla Julii Wieniawy rola jurorki w popularnym show jest wyzwaniem i motywacją. Artystka nie ukrywa emocji i jak podkreśla, postara się stanąć na wysokości zadania. Doskonale rozumie emocje i marzenia osób, które stają na scenie Mam Talent. „Nie ukrywam, że tego typu nobilitacja nawet nie była w sferze moich marzeń. Jak wrócę pamięcią do lat dziecięcych, kiedy zaczynałam swoją przygodę z teatrem, muzyką i filmem, to czasem chodziłam na widownię "Mam Talent" czy innych programów i jedynie marzyłam, by mi również kiedyś ktoś dał szansę”, wyznała za pośrednictwem swojego programu nadawczego na Instagramie.

Teraz to ona będzie mogła się przyczynić do odkrycia wielu talentów. Dać komuś szansę i otworzyć drzwi do kariery. „Wciąż nie mogę uwierzyć, że teraz to ja zasiądę w jury i będę mogła przyczynić się do odkrycia wielu wspaniałych talentów i dać tym programem szansę np. jakiejś innej małej, marzącej Julce. Mam nadzieję, że stanę na wysokości zadania, bo to duża odpowiedzialność. Będę wdzięczna za Wasze szczere wsparcie na żywo, jak i to wirtualne”, zaznaczyła.

Trzymamy kciuki! Będziecie oglądać nową edycję Mam Talent?  

Julia Wieniawa, Viva! 15/2022
Fot. Dorota Szulc

Julia Wieniawa, Viva! 15/2022

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.