Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska, 26.11.2022 Warszawa Final 14. edycji programu "Mam Talent!"
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAst News
O TYM SIĘ MÓWI

Wielkie zmiany w Mam Talent. Z programem żegnają się lubiani jurorzy

Wiadomo, kto zajmie ich miejsce

Olga Figaszewska 19 sierpnia 2023 10:42
Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska, 26.11.2022 Warszawa Final 14. edycji programu "Mam Talent!"
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAst News

Dla fanów Mam Talent to prawdziwe zaskoczenie. Z programem żegnają się ulubieńcy widzów, dwójka jurorów – Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Kto ich zastąpi? Marcin Prokop ujawnił tę informację podczas sobotniego wydania Dzień Dobry TVN.

Zmiany w programie Mam Talent

Wszystko stało się jasne. Za chwilę ruszą przygotowania do kolejnej edycji Mam Talent. Nowe odcinki pojawią się na ekranie już w przyszłym roku. Tymczasem ulubione show widzów przechodzi prawdziwą rewolucję. Okazuje się, że z formatem żegna się dwójka jurorów. Chodzi o Małgorzatę Foremniak, związana z programem od wielu lat oraz Jan Kliment, który zadebiutował w tej roli dwa lata temu. 

„Po wielu latach dziękujemy za udział w programie Gosi Foremniak i Jankowi Klimentowi. W imieniu całej ekipy chciałem wam bardzo podziękować. Gosia była z nami od początku, a Janek od dwóch lat. Natomiast dyrekcja naszej stacji podjęła decyzję, że zamiesza w tym kotle i ten program będzie czymś zupełnie nowym. Zmiany personalne mają uzasadnienie, że po 15 latach ma wyrosnąć jakaś nowa gałąź”, przekazał Marcin Prokop w sobotnim wydaniu wakacyjnego wydania Dzień Dobry TVN.

Czytaj też: Edyta Wojtczak wpuściła ją na wizję wbrew woli prezesa. To jej Katarzyna Dowbor zawdzięcza telewizyjną karierę

Agnieszka Chylińska, Jan Kliment, Małgorzata Foremniak, Mam Talent, 2022

Agnieszka Chylińska, Jan Kliment, Małgorzata Foremniak, Mam Talent, 2022
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kto zastąpi Małgorzatę Foremniak i Jana Klimenta w programie Mam talent? 

Dziennikarz zdradził też, że nie będzie już prowadził 15. edycji show. To on zajmie miejsce jurora. „Bardzo mi miło, że dostałem taką propozycję. Uniosę ją z godnością”, dodał. Wyjawił również, kto pojawi się w roli  trzeciego jurora. Obok Marcina Prokopa i Agnieszki Chylińskiej zasiądzie Julia Wieniawa!

„Obok mnie, a raczej ja obok niej, będzie Agnieszka Chylińska, czyli tu się nic nie zmieniło, a po drugiej stronie Agnieszki zasiądzie Julia Wieniawa, jako reprezentantka tego najmłodszego pokolenia, dziewczyna, która swoje w show-biznesie osiągnęła”, dodał. Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi show. Castingi ruszyły. 

To nie oznacza, że Małgorzata Foremniak i Jan Kliment żegnają się także z samą stacją. „Z Gosią już niebawem spotkamy się w nowym projekcie fabularnym, który z pewnością będzie dużą niespodzianką dla naszych widzów. Będziemy również śledzić dalsze kroki w karierze Janka, który równocześnie będzie wspierał nas choreograficznie w nowych projektach”, czytany na stornie dzieńdobry.tvn.pl.  

Julia Wieniawa, Viva! 15/2022
Fot. Dorota Szulc

Julia Wieniawa w sesji VIVY!, 2022

Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marcin Prokop w sesji VIVY! 2017 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.