Krzysztof Rutkowski chce łapać pytona tygrysiego nad Wisłą
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Przełom w sprawie pytona nad Wisłą! Krzysztof Rutkowski włączył się w poszukiwania

Czy dzięki temu gad zostanie wkrótce schwytany?

Konrad Szczęsny 13 lipca 2018 12:21
Krzysztof Rutkowski chce łapać pytona tygrysiego nad Wisłą
Fot. East News

Pięciometrowy gad, który od minionego weekendu terroryzuje mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, wciąż nie został schwytany przez odpowiednie służby. Pyton tygrysi stanowi realne zagrożenie przede wszystkim dla zwierząt domowych i dzieci, dlatego policja apeluje, by ograniczyć spacery w rejonach, które naznaczone są śladami obecności węża. Internauci kpią jednocześnie, że poszukiwania niesfornego pytona zostaną wreszcie usprawnione, ponieważ włączył się w nie.... samozwańczy detektyw Krzysztof Rutowski!

Krzysztof Rutkowski zaczął szukać pytona nad Wisłą

Mężczyzna zamieścił zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje na barce z dumnie wypiętą piersią. Podpisał je w niezwykle wymowny sposób: „Poszukiwania pytona tygrysiego na Wiśle”. W tle widać jeden z warszawskich mostów, uwagę komentujących zwrócił również strój Krzysztofa Rutkowskiego: sporych rozmiarów czapka, która skutecznie ukrywa charakterystyczną fryzurę detektywa, botki z ćwiekami, modne jeansy z przetarciami oraz kurtka z militarnymi naszywkami. W ręku trzyma zaś lornetkę.

Internauci kpią ze zdjęcia Krzysztofa Rutkowskiego

Niestety, wydaje się, że strój mężczyzny wzbudził jedynie powszechne rozbawienie, ponieważ pod zdjęciem nie brakuje ironiczno-sarkastycznych komentarzy.

„Dawaj Rambo! Jadziesz z nim!”, „W centrum go Pan nie znajdzie. Proponuję popłynąć w dół rzeki a nie szukać przy mostach w centrum Warszawy. A gdzie gumiaki?”, „Tylko proszę... Niech Pan Pokemonów nie zacznie szukac”, piszą rozbawieni internauci.

Trudno dziwić się ich sceptycyzmowi, biorąc pod uwagę kontrowersyjną działalność Krzysztofa Rutkowskiego...  

 

 

Poszukiwania pytona tygrysiego na Wiśle 😉👍😎

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

 

My właśnie jesteśmy w trakcie zatrzymania Darii Z., wcześniej W., 35-letniej mieszkanki Chojnic, która na rzecz firmy XYZ Sp. z o.o. Ltd z siedzibą w Gdyni przy Placu Kaszubskim wyłudziła milionowe kwoty z banków na kredyty brane przez emerytów, rencistów, pracowników WAM z Wrocławia, pielęgniarki, sanitariuszy, kierowców karetek. Bezkarnie działała od kilku lat, kupując ekskluzywne apartamenty oraz samochody wraz ze swoim konkubentem Patrykiem G., znanym brytyjskiej policji za sprawy narkotykowe oraz wyłudzenia bankowe. Królowa banków Daria Z., spędzi noc oraz kilka najbliższych lat tam, gdzie jest jej miejsce. Wszyscy, którzy mają informacje jej przestępczej działalności lub zostali bezpośrednio pokrzywdzeni przez Darię Z., prosimy o kontakt pod alarmowy numer Biura Rutkowski 600 007 007. Więcej będziecie mogli przeczytać i obejrzeć film z zatrzymani w dniu jutrzejszym na Patriot24.net. Dziękujemy policjantom z KPP w Chojnicach z szczególnym uwzględnieniem Pani Naczelnik WDŚ jak również policjantom KWP Gdańsk.

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.