syn krzysztofa krawczyka spiewa
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Krawczyk Junior chciał naprawić relację z ojcem. Przeszkodziła im w tym żona piosenkarza - Ewa 

Prawda wyszła na jaw

Aleksandra Andrzejak 1 maja 2021 14:57
syn krzysztofa krawczyka spiewa

Krzysztof Krawczyk Junior jest jedynym synem Krzysztofa Krawczyka. Łączyła ich trudna relacja. Okazuje się, że mężczyzna chciał naprawić relacje z ojcem. Jednak ktoś stanął mu na drodze.

Krzysztof Krawczyk: syn

Krzysztof Krawczyk miał jednego syna - Krzysztofa Krawczyka Juniora. Jest on owocem małżeństwa z drugą żoną wokalisty Haliną Żytkowiak. Z ukochaną Ewą nie doczekał się dzieci, jednak para zdecydowała się zaadoptować i wychować trzy siostrzenice kobiety. Wokalista przelał na dziewczynki całą ojcowską miłość. Był dla nich jak tata. Krzysztofa Juniora nie obdarzył takim uczuciem.

Krzysztof Junior ma 48 lat i jest niezwykle skromnym mężczyzną. Ma za sobą trudny czas - oboje jego rodzice nie żyją. Okazuje się, że Krzysztof Krawczyk Junior chciał pogodzić się z ojcem, jednak na drodze do pojednania stanęła żona wokalisty.

Zobacz także: Syn Krzysztofa Krawczyka zachwyca talentem wokalnym. Umiejętności odziedziczył po ojcu

syn krzysztofa krawczyka chcial sie pogodzic z ojcem
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krzysztof Krawczyk Junior na pogrzebie ojca, 10.04.2021

Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk: relacja

Krzysztof Krawczyk Junior odziedziczył po ojcu talent wokalny. Pod swoje skrzydła postanowił go wziąć Cwynar, który jest twórcą łódzkiego Studia Integracji działającego przy jednym z ośrodków kultury w Łodzi. Mężczyzna otoczył go opieką. Cwynar w jednym z wywiadów zdradził jak wyglądają stosunki syna legendarnego wokalisty z jego macochą. Według niego to właśnie Ewa Krawczyk miała utrudniać mężczyźnie kontakt z ojcem. 

„Młody chciał, ale pani Ewa nie pozwalała. Zawsze mówiła, że jego ojciec albo śpi, albo się kąpie, i nie dopuszczała do tych rozmów. A na zewnątrz mówiła, że młody się nie interesuje ojcem. Myślę, że Krawczyk nawet nie wiedział, że syn dzwonił” - powiedział Cwynar w wywiadzie dla Faktu.

Zobacz także: Ewa Krawczyk załamana! Tragiczne wieści o synu artysty. Padła stanowcza deklaracja

syn krzysztofa krawczyka chcial sie pogodzic z tata
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Daniel Olbrychski, Krzysztof Kowalewski, Marian Lichtman i syn Krzysztofa Krawczyka na jego pogrzebie, 10.04.2021

Cwynar opowiedział także jak Ewa Krawczyk utrudniała Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi podejście do trumny podczas pogrzebu ojca: „Na pewno pani Ewa sobie nie życzyła, żeby syn Krzysztofa był w okolicach trumny. Wszyscy, którzy byli w Katedrze wiedzieli o tym, że muszą go zabrać dalej, żeby nie był przy trumnie i tak samo było na cmentarzu. On tak naprawdę to się pożegnał z ojcem parę dni później, jak sam poszedł na cmentarz. A i tak się tam na nią napatoczył”.

Sytuacja wymagała pomocy adwokata. To właśnie za pośrednictwem pełnomocnika syn piosenkarza będzie ustalał kwestie spadku: „Ja zostawiłem tę sprawę pani mecenas. Widzę, że czynnie się do tego zabrała i logicznie. Wiem, że jest porozumienie z ambasadą amerykańską. Zakończono jakieś starania o coś, nie wiem, o alimenty może. Prawniczka jest na bieżąco i oddana tej sprawie. Ja jestem spokojny, mogę odpocząć. A Krzyś się czuje bezpieczny. Wcześniej wielokrotnie trafiał po atakach padaczki do szpitala psychiatrycznego. Dziś już się to nie dzieje. Wyzwoliłem go z tego” - powiedział Cwynar.

„On tylko jej słuchał. Ja go proszę o to, żeby już nie było żadnych ustaleń między nimi, osobistych, tylko przez adwokata” - dodał opiekun Krzysztofa Krawczyka Juniora. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?