syn krzysztofa krawczyka spiewa
O TYM JEST GŁOŚNO

Syn Krzysztofa Krawczyka zachwyca talentem wokalnym. Umiejętności odziedziczył po ojcu

Ma głos podobny do króla polskiej estrady? 

Aleksandra Andrzejak 19 kwietnia 2021 09:57
syn krzysztofa krawczyka spiewa

Syn Krzysztofa Krawczyka - Krzysztof Krawczyk Junior marzył, aby wystąpić z ojcem na scenie. Do duetu nie doszło. Jednak syn legendarnego wokalisty zachwyca talentem.

Krzysztof Krawczyk: syn

Krzysztof Krawczyk miał jednego syna - Krzysztofa Krawczyka Juniora. Jest on owocem małżeństwa z drugą żoną wokalisty Haliną Żytkowiak. Z ukochaną Ewą nie doczekał się dzieci, jednak para zdecydowała się zaadoptować i wychować trzy siostrzenice kobiety. Wokalista przelał na dziewczynki całą ojcowską miłość. Był dla nich jak tata. Krzysztofa Juniora nie obdarzył takim uczuciem. 

Krzysztof Junior ma 48 lat i jest niezwykle skromnym mężczyzną. Ma za sobą trudny czas. Z ojcem łączyła ich trudna relacja. Po tym, jak Krzysztof dowiedział się, że Halina Żytkowiak ma kochanka, zabrał syna i przeprowadził się z nim do Polski. Po kilku latach dowiedzieli się, że Halina zachorowała na raka płuc z przerzutami. Będąc na łożu śmierci chciała ich zobaczyć. Do spotkania nie doszło. Krzysztof w wywiadach podkreślał, że kocha syna, ponieważ to jego jedyne dziecko, ale nie mają ze sobą najlepszego kontaktu.

„Oczywiście, że kocham – przecież to moje jedyne dziecko – i widuję się z nim wtedy, kiedy on na to pozwala. To dorosły mężczyzna, ma 30 lat. Ale ciągle chyba ma jeszcze żal o to, że rozstałem się z jego matką” – zdradził Krzysztof w wywiadzie dla Vivy!

Zobacz także: To kolejny cios dla rodziny Krzysztofa Krawczyka: „Czeka nas najgorsze!”

krzysztof krawczyk syn spiewa talent
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Daniel Olbrychski, Krzysztof Kowalewski, Marian Lichtman i syn Krzysztofa Krawczyka - Krzysztof Igor Krawczyk, pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, 10 kwietnia 2021

Jak śpiewa syn Krzysztofa Krawczyka?

Krzysztof Krawczyk Junior odziedziczył talent wokalny po ojcu. Ma za sobą już kilka występów. Nie da się nie zauważyć, że barwa głosu mężczyzny zbliżona jest do tej, jaką posiadał jego ojciec. Tego samego zdania są fani, którzy chętnie komentują nagrania występów Juniora w internecie. Nie zdążył zaśpiewać z ojcem w duecie, chociaż taki duet byłby niewątpliwie zachwycający, ale kto wie, może uczci pamięć ojca wykonując jego utwory? 

Zobacz także: Syn Krzysztofa Krawczyka był bojkotowany na pogrzebie ojca? Ujawniono przykrą scenę

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?