Krystyna Pawłowicz
Fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki! 

„Mój czas dobiegł końca”

REDAKCJA VIVA! 16 grudnia 2018 21:30
Krystyna Pawłowicz
Fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Profesor Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. „Mój czas w polityce w te święta dobiegł końca”, zapowiedziała posłanka Prawa i Sprawiedliwości na Twitterze. Co skłoniło ją do podjęcia tej decyzji? 

Krystyna Pawłowicz żegna się z polityką. Dlaczego? 

Krystyna Pawłowicz w sobotę na Twitterze opublikowała życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W komentarzach pod wpisem wyznała, że jej czas w polityce w te święta dobiegł końca. „Teraz młodzi. Pozdrawiam”, napisała.

Na pytanie jednego z użytkowników portalu, czy przerwa jest tymczasowa, odpowiedziała: 

„Chcę swą polityczną aktywność zakończyć,mam dużo spraw do załatwienia, życiowego zakończenia i uporządkowania. Może jesienią tu wrócę.Wpisywać się będzie można. Może wstawię tylko jakąś informację np o wyroku w procesie z Owsiakiem”. W kolejnych komentarzach posłanka PiS wyznała, że czekają na nią sprawy, których nie może odkładać. 

„Mam już prawie 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać”, opowiadała. Dodała również, że nadszedł odpowiedni czas, by pomyśleć o życiu poza polityką, "podkurować zdrowie, posprzątać po sobie". Wyjaśniła, że czeka ją rehabilitacja.

Profesor Pawłowicz poinformowała, że osiągnęła już wszystko, czego chciała i jest szczęśliwa: „Mogłam coś dla Polski realnie robić. Przy Prezesie". 

Okazuje się, że posłanka PiS nie znika z Twittera. „Można będzie robić wpisy, a na jesieni, po załatwieniu swoich spraw, może wrócę. Można też kontaktować się przez pocztę na moim profilu TT", wyznała.  

To nie pierwszy raz kiedy Krystyna Pawłowicz  zapowiada swoje odejście z polityki. Trzy lata temu także zamierzała ustąpić miejsca innym. Jak będzie tym razem?  

 

 

 

 

 

 

Krystyna Pawłowicz
Fot. eastnews

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.