Krystyna Pawłowicz
Fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki! 

„Mój czas dobiegł końca”

REDAKCJA VIVA! 16 grudnia 2018 21:30
Krystyna Pawłowicz
Fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Profesor Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. „Mój czas w polityce w te święta dobiegł końca”, zapowiedziała posłanka Prawa i Sprawiedliwości na Twitterze. Co skłoniło ją do podjęcia tej decyzji? 

Krystyna Pawłowicz żegna się z polityką. Dlaczego? 

Krystyna Pawłowicz w sobotę na Twitterze opublikowała życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W komentarzach pod wpisem wyznała, że jej czas w polityce w te święta dobiegł końca. „Teraz młodzi. Pozdrawiam”, napisała.

Na pytanie jednego z użytkowników portalu, czy przerwa jest tymczasowa, odpowiedziała: 

„Chcę swą polityczną aktywność zakończyć,mam dużo spraw do załatwienia, życiowego zakończenia i uporządkowania. Może jesienią tu wrócę.Wpisywać się będzie można. Może wstawię tylko jakąś informację np o wyroku w procesie z Owsiakiem”. W kolejnych komentarzach posłanka PiS wyznała, że czekają na nią sprawy, których nie może odkładać. 

„Mam już prawie 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać”, opowiadała. Dodała również, że nadszedł odpowiedni czas, by pomyśleć o życiu poza polityką, "podkurować zdrowie, posprzątać po sobie". Wyjaśniła, że czeka ją rehabilitacja.

Profesor Pawłowicz poinformowała, że osiągnęła już wszystko, czego chciała i jest szczęśliwa: „Mogłam coś dla Polski realnie robić. Przy Prezesie". 

Okazuje się, że posłanka PiS nie znika z Twittera. „Można będzie robić wpisy, a na jesieni, po załatwieniu swoich spraw, może wrócę. Można też kontaktować się przez pocztę na moim profilu TT", wyznała.  

To nie pierwszy raz kiedy Krystyna Pawłowicz  zapowiada swoje odejście z polityki. Trzy lata temu także zamierzała ustąpić miejsca innym. Jak będzie tym razem?  

 

 

 

 

 

 

Krystyna Pawłowicz
Fot. eastnews

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.