Internauci są oburzeni werdyktem! Co zarzucają organizatorom i kandydatowi?

Konrad Szczęsny 10 stycznia 2019 14:01

Ten temat co roku wywołuje kontrowersje. 9 stycznia w Teatrze Capitol w Warszawie odbyły się wybory Mistera Polski 2018. Zwycięzcą okazał się 26-letni Tomasz Zarzycki z Łodzi. Po ogłoszeniu werdyktu nie ukrywał wzruszenia. Niestety, wybór ten nie do końca spodobał się internautom. Co zarzucają organizatorom plebiscytu i samemu misterowi?

Kontrowersje wokół wyborów Mistera Polski 2018. Internauci nie kryją rozczarowania

Na oficjalnym profilu konkursu na Instagramie pojawiło się zdjęcie Tomasza Zarzyckiego, pod którym rozgorzała burzliwa dyskusja. Niemal od razu obok wyrazów uznania i szczerych gratulacji, pojawiły się pod nim także mało pochlebne komentarze, w których internauci twierdzą, że wybory „były ustawione”, zaś o samym kandydacie wypowiadają się bardzo sceptycznie.

„Zdecydowanie było kilku lepszych kandydatów 👎”,„3 razy nie xD”, „Jakby nie patrzeć... Bardzo podobny do Mistera z ubiegłego roku, więc tym razem mógł wygrać ktoś o nieco innym typie urody, faktycznie byli lepsi kandydaci 🤔 Ale mimo wszystko gratuluję 😊”, „Szkoda ,że nie ma takiej możliwości ,aby @jakub_kucner był drugą kadencję. Ja myślałam ,że tu ,w Polsce inny świat ,ale pomyliłam się,jednak pieniądze i układy mają przewagę na całym świecie 😯”, piszą internauci.

Co więcej, zarzucają organizatorom, że faworyzowali niektórych kandydatów, zwycięzca niemal od początku był oczywisty, zaś w kwestii urody to powielanie schematów z zeszłych lat.

Sami organizatorzy ani Mister Polski 2018 nie odnieśli się do tych uwag i zarzutów. Uważasz, że faktycznie jest on podobny do zeszłorocznego zwycięzcy? Zdjęcia Tomasza Zarzyckiego możesz zobaczyć w naszej galerii  

1/5
Tomasz Zarzycki, Mister Polski 2018
Copyright @Instagram
1/5

Tomasz Zarzycki ma 26 lat, pochodzi z Łodzi i choć studiował logistykę, związany jest ze światem modelingu.

2/5
Tomasz Zarzycki, Mister Polski 2018
Copyright @Instagram
2/5

Tomasz Zarzycki został Misterem Polski 2018, jednak jego zwycięstwo nie przypadło wszystkim do gustu...

3/5
Tomasz Zarzycki, Mister Polski 2018
Copyright @AKPA
3/5

Tomasz Zarzycki prowadzi swój profil na Instagramie, jednak o jego życiu prywatnym wiadomo niewiele.

4/5
Tomasz Zarzycki, Mister Polski 2018
Copyright @Instagram
4/5

Tomasz Zarzycki po zwycięstwie w wyborach na Mistera Polski 2018 był wyraźnie wzruszony.

5/5
Tomasz Zarzycki, Mister Polski 2018
Copyright @Instagram
5/5

W skład jury, które wybrało Tomasza Zarzyckiego na Mistera Polski 2018 znalazły się Majka Jeżowska, Julia Wróblewska oraz Paula Tumala.

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.