Jest na czym zawiesić oko...

Rafał Kowalski 5 lipca 2018 20:00

Za nami uroczysty półfinał gali Mister Polski 2018. Podczas imprezy wybrano aż 18 kandydatów, którzy  już pod koniec roku powalczą o tytuł najprzystojniejszego Polaka. Są młodzi, przystojni i bardzo zdeterminowani. A kto ma największe szanse na zwycięstwo i zastąpi obecnego Mistera Polski Jakuba Kucnera? Sprawdźcie w naszej galerii! My już mamy swoich faworytów!  

1/18
Mateusz Badowicz
Copyright @mat. prasowe
1/18

Mateusz Badowicz o sobie: „Mam 25 lat, interesuje się modą, motoryzacją, sportem oraz pożarnictwem, w którym mam 7 letni staż jako strażak ochotnik”.

2/18
Adam Chojnowski
Copyright @mat. prasowe
2/18

Adam Chojnowski o sobie: „Mam 20 lat, jestem z Białegostoku, tam też studiuję pielęgniarstwo. Pasjonuje mnie sport. Jestem też ratownikiem wodnym. Lubię pomagać innym. Sam borykam się z chorobą przewlekłą, jaką jest cukrzyca. Mimo to staram się żyć normalnie i nie unikam nowych wyzwań”.

3/18
Konrad Ciupal
Copyright @mat. prasowe
3/18

Konrad Cupiał o sobie: „Mam 23 lata i studentem energetyki na krakowskiej AGH. Interesuję się tenisem oraz fotografią - głównie portretową oraz krajobrazową. Ponadto uwielbiam narciarstwo zjazdowe. W wolnych chwilach preferuję dobre kino i wciągające książki”.

4/18
Michał Grudzień
Copyright @mat. prasowe
4/18

Michał Grudzień o sobie: „Mam 18 lat. Na co dzień uczęszczam do liceum w Krakowie, gdzie mogę rozwijać swoje zainteresowania przedmiotami ścisłymi. Swoją przyszłość wiążę z kierunkiem medycznym, a w szczególności z medycyną estetyczną”.

5/18
Mateusz Grzech
Copyright @mat. prasowe
5/18

Mateusz Grzech to 23-letni model z Warszawy, który jest zawodowym modelem. Podróżuje i pracuje na całym świecie.

6/18
Damian Habiera
Copyright @mat. prasowe
6/18

Damian Habiera o sobie: „Mam 20 lat. Na co dzień prowadzę rodzinny biznes i dodatkowo pracuje jako trener na siłowni. Moje zainteresowaniami to motoryzacja, boks, sporty sylwetkowe i koszykówka”.

7/18
Mateusz Jaroszewski
Copyright @mat. prasowe
7/18

Mateusz Jaroszewski o sobie: „Mam 27 lat. Z zawodu, pasji i zainteresowania magister sztuki i architekt wnętrz. Ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Uwielbiam adrenalinę, cyklicznie odwiedzam parki linowe i parki rozgrywki”.

8/18
Konrad Ksepka
Copyright @mat. prasowe
8/18

Konrad Ksepka: „Mam 23 lata i jestem studentem Wydziału Mechanicznego na Politechnice Białostockiej. Swój wolny czas spędzam na lotnisku, gdzie latam szybowcami lub skaczę ze spadochronem”.

9/18
Marcin Moczulski
Copyright @mat. prasowe
9/18

Marcin Moczulski: „Mam 21 lat i pochodzę w województwa podlaskiego. Studiuję elektrotechnikę na Politechnice Białostockiej oraz jestem strażakiem OSP. Interesuję się sportem, głównie siatkówką”.

10/18
Adam Pecyna
Copyright @mat. prasowe
10/18

Adam Pecyna: „Mam 21 lat. Studiuję dziennie bezpieczeństwo narodowe na Uniwersytecie Gdańskim. Moje zainteresowania to psychologia, moda, sport oraz podróże - chcę zwiedzić w życiu ile tylko się da".

11/18
Bartłomiej Piekarski
Copyright @mat. prasowe
11/18

Bartłomiej Piekarski o sobie: „21 lat, Warszawa, woj. mazowieckie. Jestem wokalistą i gitarzystą, zajmuję się również aktorstwem. Fascynuje mnie tematyka win”.

12/18
Igor Sikorski
Copyright @mat. prasowe
12/18

Igor Sikorski: „Mam 22 lat, urodziłem się w Turku i reprezentuję województwo mazowieckie. Interesuję się piłka nożną, która jest moja pasją od dziecka. Moda to moje drugie ja. Staram się opowiadać o swoich inspiracjach modowych na moich kontach społecznościowych. Uwielbiam tatuaże”.

13/18
Miłosz Socha
Copyright @mat. prasowe
13/18

Miłosz Socha ma 23 lata i pochodzi z Częstochowy. Jest piłkarzem i barberem,

14/18
Amadeusz Sulisz
Copyright @mat. prasowe
14/18

Amadeusz Sulisz o sobie: „Mam 26 lat i pochodzę z Legnicy. Z wykształcenia jestem inżynierem zarządzania i inżynierii produkcji. Aktualnie pracuję w w firmie zajmującej się produkcją maszyn górniczych. Pomagam również w rodzinnej firmie transportowej oraz prowadzę własną wypożyczalnię motocykli”.

15/18
Krzysztof Ślawski
Copyright @mat. prasowe
15/18

Krzysztof Ślawski ma 28 lat. Zajmuje się uwalnianiem w ludziach ich własnego ukrytego potencjału poprzez równoległą pracę nad ciałem i umysłem łącząc odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne i narzędzia coachingowe. W efekcie skutkuje to chęcią do realizacji zmianą życia na lepsze w każdym aspekcie.

16/18
Jakub Tarnawski
Copyright @mat. prasowe
16/18

Jakub Tarnawski: „Mam 19 lat, interesuję się sportem - głównie boksem, siatkówką i tańcem. Moim kolejnym zainteresowaniem jest chemia. Ze względu na nią rozpocząłem w tamtym roku studia na kierunku farmacja”.

17/18
Michał Zachowicz
Copyright @mat. prasowe
17/18

Michał Zachowicz o sobie: „Mam 22 lata i jestem studentem zaocznym na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem także w trakcie otwierania restauracji Sushi w Białymstoku. Fanatyk szybkich samochodów i spontanicznych podróży”.

18/18
Tomasz Zarzycki
Copyright @mat. prasowe
18/18

Tomasz Zarzycki o sobie: „Zajmuję się modelingiem a także uwielbiam snowboard i wakeboard. Bardzo lubię spędzać czas w gronie bliskich znajomych”.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.