Jest na czym zawiesić oko...

Rafał Kowalski 5 lipca 2018 20:00

Za nami uroczysty półfinał gali Mister Polski 2018. Podczas imprezy wybrano aż 18 kandydatów, którzy  już pod koniec roku powalczą o tytuł najprzystojniejszego Polaka. Są młodzi, przystojni i bardzo zdeterminowani. A kto ma największe szanse na zwycięstwo i zastąpi obecnego Mistera Polski Jakuba Kucnera? Sprawdźcie w naszej galerii! My już mamy swoich faworytów!  

1/18
Mateusz Badowicz
Copyright @mat. prasowe
1/18

Mateusz Badowicz o sobie: „Mam 25 lat, interesuje się modą, motoryzacją, sportem oraz pożarnictwem, w którym mam 7 letni staż jako strażak ochotnik”.

2/18
Adam Chojnowski
Copyright @mat. prasowe
2/18

Adam Chojnowski o sobie: „Mam 20 lat, jestem z Białegostoku, tam też studiuję pielęgniarstwo. Pasjonuje mnie sport. Jestem też ratownikiem wodnym. Lubię pomagać innym. Sam borykam się z chorobą przewlekłą, jaką jest cukrzyca. Mimo to staram się żyć normalnie i nie unikam nowych wyzwań”.

3/18
Konrad Ciupal
Copyright @mat. prasowe
3/18

Konrad Cupiał o sobie: „Mam 23 lata i studentem energetyki na krakowskiej AGH. Interesuję się tenisem oraz fotografią - głównie portretową oraz krajobrazową. Ponadto uwielbiam narciarstwo zjazdowe. W wolnych chwilach preferuję dobre kino i wciągające książki”.

4/18
Michał Grudzień
Copyright @mat. prasowe
4/18

Michał Grudzień o sobie: „Mam 18 lat. Na co dzień uczęszczam do liceum w Krakowie, gdzie mogę rozwijać swoje zainteresowania przedmiotami ścisłymi. Swoją przyszłość wiążę z kierunkiem medycznym, a w szczególności z medycyną estetyczną”.

5/18
Mateusz Grzech
Copyright @mat. prasowe
5/18

Mateusz Grzech to 23-letni model z Warszawy, który jest zawodowym modelem. Podróżuje i pracuje na całym świecie.

6/18
Damian Habiera
Copyright @mat. prasowe
6/18

Damian Habiera o sobie: „Mam 20 lat. Na co dzień prowadzę rodzinny biznes i dodatkowo pracuje jako trener na siłowni. Moje zainteresowaniami to motoryzacja, boks, sporty sylwetkowe i koszykówka”.

7/18
Mateusz Jaroszewski
Copyright @mat. prasowe
7/18

Mateusz Jaroszewski o sobie: „Mam 27 lat. Z zawodu, pasji i zainteresowania magister sztuki i architekt wnętrz. Ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Uwielbiam adrenalinę, cyklicznie odwiedzam parki linowe i parki rozgrywki”.

8/18
Konrad Ksepka
Copyright @mat. prasowe
8/18

Konrad Ksepka: „Mam 23 lata i jestem studentem Wydziału Mechanicznego na Politechnice Białostockiej. Swój wolny czas spędzam na lotnisku, gdzie latam szybowcami lub skaczę ze spadochronem”.

9/18
Marcin Moczulski
Copyright @mat. prasowe
9/18

Marcin Moczulski: „Mam 21 lat i pochodzę w województwa podlaskiego. Studiuję elektrotechnikę na Politechnice Białostockiej oraz jestem strażakiem OSP. Interesuję się sportem, głównie siatkówką”.

10/18
Adam Pecyna
Copyright @mat. prasowe
10/18

Adam Pecyna: „Mam 21 lat. Studiuję dziennie bezpieczeństwo narodowe na Uniwersytecie Gdańskim. Moje zainteresowania to psychologia, moda, sport oraz podróże - chcę zwiedzić w życiu ile tylko się da".

11/18
Bartłomiej Piekarski
Copyright @mat. prasowe
11/18

Bartłomiej Piekarski o sobie: „21 lat, Warszawa, woj. mazowieckie. Jestem wokalistą i gitarzystą, zajmuję się również aktorstwem. Fascynuje mnie tematyka win”.

12/18
Igor Sikorski
Copyright @mat. prasowe
12/18

Igor Sikorski: „Mam 22 lat, urodziłem się w Turku i reprezentuję województwo mazowieckie. Interesuję się piłka nożną, która jest moja pasją od dziecka. Moda to moje drugie ja. Staram się opowiadać o swoich inspiracjach modowych na moich kontach społecznościowych. Uwielbiam tatuaże”.

13/18
Miłosz Socha
Copyright @mat. prasowe
13/18

Miłosz Socha ma 23 lata i pochodzi z Częstochowy. Jest piłkarzem i barberem,

14/18
Amadeusz Sulisz
Copyright @mat. prasowe
14/18

Amadeusz Sulisz o sobie: „Mam 26 lat i pochodzę z Legnicy. Z wykształcenia jestem inżynierem zarządzania i inżynierii produkcji. Aktualnie pracuję w w firmie zajmującej się produkcją maszyn górniczych. Pomagam również w rodzinnej firmie transportowej oraz prowadzę własną wypożyczalnię motocykli”.

15/18
Krzysztof Ślawski
Copyright @mat. prasowe
15/18

Krzysztof Ślawski ma 28 lat. Zajmuje się uwalnianiem w ludziach ich własnego ukrytego potencjału poprzez równoległą pracę nad ciałem i umysłem łącząc odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne i narzędzia coachingowe. W efekcie skutkuje to chęcią do realizacji zmianą życia na lepsze w każdym aspekcie.

16/18
Jakub Tarnawski
Copyright @mat. prasowe
16/18

Jakub Tarnawski: „Mam 19 lat, interesuję się sportem - głównie boksem, siatkówką i tańcem. Moim kolejnym zainteresowaniem jest chemia. Ze względu na nią rozpocząłem w tamtym roku studia na kierunku farmacja”.

17/18
Michał Zachowicz
Copyright @mat. prasowe
17/18

Michał Zachowicz o sobie: „Mam 22 lata i jestem studentem zaocznym na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem także w trakcie otwierania restauracji Sushi w Białymstoku. Fanatyk szybkich samochodów i spontanicznych podróży”.

18/18
Tomasz Zarzycki
Copyright @mat. prasowe
18/18

Tomasz Zarzycki o sobie: „Zajmuję się modelingiem a także uwielbiam snowboard i wakeboard. Bardzo lubię spędzać czas w gronie bliskich znajomych”.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.