Tomasz Komenda
Fot. East News
o tym jest głośno!

To ich Tomasz Komenda obwinia za zniszczenie życia!

Lista mężczyzny wstrząsnęła mediami!

Damian Duda 23 maja 2018 12:45
Tomasz Komenda
Fot. East News

Tomasz Komenda nie odpuści osobom, które doprowadziły do tego, że kilkanaście lat swojego życia spędził w więzieniu? Jak podaje Super Express, w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi rozpocznie się przesłuchanie winnych doprowadzenia mężczyzny przed sąd.

Lista Tomasza Komendy

Już 24 i 25 maja wezwano na przesłuchanie prokuratora Tomasza F., Marka Janczyńskiego, Renatę Procyk-Jończyk i Katarzynę Boć-Orzechowską.

Mam głęboką nadzieję, że osoby, które bezpośrednio przyczyniły się do mojego aresztowania i osadzenia, odpowiedzą za celowe działania na moją niekorzyść. Mam tu na myśli panią Dorotę P., pana Bogusława R., pana Zbigniewa P., pana Stanisława O., pana Tomasza F. i pana Michała K. Sprawiedliwości stanie się zadość, gdy po uczciwym śledztwie wszyscy wyżej wymienieni zasiądą na ławie oskarżonych’’, napisał Tomasz Komenda w oświadczeniu dla Sądu Najwyższego.

Na liście 42-latka znalazła się m.in. sąsiadka babci Tomasza Komendy. Dorota P. wskazała Komendę jako osobę podejrzewaną o gwałt i zabójstwo nastoletniej Małgosi. Super Express twierdzi również, że na liście Tomasza Komendy znalazł się policjant przesłuchujący mężczyznę — Bogusława R., głównego śledczego — Zbigniew P., byłego prokuratora, który wystąpił o areszt — Stanisław O. prokuratora, który napisał akt oskarżenia oraz obrońcę Tomasza Komendy. Zdaniem matki Tomasza niszczył dowody świadczące o niewinności jej syna’’. 

Tomasz Komenda
Fot. East News

Tomasz Komenda
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.