Tomasz Komenda
Fot. East News
o tym jest głośno!

To ich Tomasz Komenda obwinia za zniszczenie życia!

Lista mężczyzny wstrząsnęła mediami!

Damian Duda 23 maja 2018 12:45
Tomasz Komenda
Fot. East News

Tomasz Komenda nie odpuści osobom, które doprowadziły do tego, że kilkanaście lat swojego życia spędził w więzieniu? Jak podaje Super Express, w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi rozpocznie się przesłuchanie winnych doprowadzenia mężczyzny przed sąd.

Lista Tomasza Komendy

Już 24 i 25 maja wezwano na przesłuchanie prokuratora Tomasza F., Marka Janczyńskiego, Renatę Procyk-Jończyk i Katarzynę Boć-Orzechowską.

Mam głęboką nadzieję, że osoby, które bezpośrednio przyczyniły się do mojego aresztowania i osadzenia, odpowiedzą za celowe działania na moją niekorzyść. Mam tu na myśli panią Dorotę P., pana Bogusława R., pana Zbigniewa P., pana Stanisława O., pana Tomasza F. i pana Michała K. Sprawiedliwości stanie się zadość, gdy po uczciwym śledztwie wszyscy wyżej wymienieni zasiądą na ławie oskarżonych’’, napisał Tomasz Komenda w oświadczeniu dla Sądu Najwyższego.

Na liście 42-latka znalazła się m.in. sąsiadka babci Tomasza Komendy. Dorota P. wskazała Komendę jako osobę podejrzewaną o gwałt i zabójstwo nastoletniej Małgosi. Super Express twierdzi również, że na liście Tomasza Komendy znalazł się policjant przesłuchujący mężczyznę — Bogusława R., głównego śledczego — Zbigniew P., byłego prokuratora, który wystąpił o areszt — Stanisław O. prokuratora, który napisał akt oskarżenia oraz obrońcę Tomasza Komendy. Zdaniem matki Tomasza niszczył dowody świadczące o niewinności jej syna’’. 

Tomasz Komenda
Fot. East News

Tomasz Komenda
Fot. East News

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.