Tomasz Komenda
Fot. East News
o tym jest głośno!

To ich Tomasz Komenda obwinia za zniszczenie życia!

Lista mężczyzny wstrząsnęła mediami!

Damian Duda 23 maja 2018 12:45
Tomasz Komenda
Fot. East News

Tomasz Komenda nie odpuści osobom, które doprowadziły do tego, że kilkanaście lat swojego życia spędził w więzieniu? Jak podaje Super Express, w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi rozpocznie się przesłuchanie winnych doprowadzenia mężczyzny przed sąd.

Lista Tomasza Komendy

Już 24 i 25 maja wezwano na przesłuchanie prokuratora Tomasza F., Marka Janczyńskiego, Renatę Procyk-Jończyk i Katarzynę Boć-Orzechowską.

Mam głęboką nadzieję, że osoby, które bezpośrednio przyczyniły się do mojego aresztowania i osadzenia, odpowiedzą za celowe działania na moją niekorzyść. Mam tu na myśli panią Dorotę P., pana Bogusława R., pana Zbigniewa P., pana Stanisława O., pana Tomasza F. i pana Michała K. Sprawiedliwości stanie się zadość, gdy po uczciwym śledztwie wszyscy wyżej wymienieni zasiądą na ławie oskarżonych’’, napisał Tomasz Komenda w oświadczeniu dla Sądu Najwyższego.

Na liście 42-latka znalazła się m.in. sąsiadka babci Tomasza Komendy. Dorota P. wskazała Komendę jako osobę podejrzewaną o gwałt i zabójstwo nastoletniej Małgosi. Super Express twierdzi również, że na liście Tomasza Komendy znalazł się policjant przesłuchujący mężczyznę — Bogusława R., głównego śledczego — Zbigniew P., byłego prokuratora, który wystąpił o areszt — Stanisław O. prokuratora, który napisał akt oskarżenia oraz obrońcę Tomasza Komendy. Zdaniem matki Tomasza niszczył dowody świadczące o niewinności jej syna’’. 

Tomasz Komenda
Fot. East News

Tomasz Komenda
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.