Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3
Fot. Materiały promocyjne MTL Maxfilm
ZE ŚWIATA FILMU

Wiemy, kiedy odbędzie się premiera Kogla-Mogla 3!

Wybierzecie się do kina?

Olga Figaszewska 26 października 2018 12:15
Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3
Fot. Materiały promocyjne MTL Maxfilm

Już wszystko stało się jasne! Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3 trafi do kin już na początku przyszłego roku! Znamy dokładną datę premiery!

Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3: premiera już w 2019 roku!

Fani kultowej komedii będą zachwyceni! Film Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3 pojawi się na ekranie już 25 stycznia 2019 roku!

Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3: o czym będzie?

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 będzie oczywiście kontynuacją historii sprzed lat. Widzowie zobaczą jak potoczyły się losy bohaterów po latach politycznej transformacji i społecznych przemian w Polsce.  „W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła – trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki). Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki”, czytamy w opisie producenta.

Obok nowych bohaterów, w produkcji  udział weźmie większość aktorów znanych z poprzednich części filmu, czyli: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Paweł Nowisz i Wiktor Zborowski oraz Jerzy Rogalski. Oprócz nich w filmie zobaczymy Nikodema Rozbickiego, Aleksandrę Hamkało, Macieja Zakościelnego, Annę Muchę, Katarzynę Skrzynecką, Małgorzatę Rożniatowską oraz Joannę Jarmołowicz. Za reżyserię tej części odpowiada Konrad Piwowarski.

Również nie możecie doczekać się kolejnej części Kogla-Mogla?  

kogel mogel
Fot. archiwum filmu

Nikogem Rozbicki, Kogel Mogel 3
Fot. Instagram/@kogelmogel.official

Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Kogel Mogel 3
Fot. Instagram/@nikodamn

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.