film Kogel-Mogel
Fot. Archiwum Filmu/FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 od kulis. Czy właśnie tak narodzi się romans głównych bohaterów?

Jak dojdzie do spotkania córki Wolańskich i syna Kasi?

Gabriela Czernecka 4 października 2018 08:14
film Kogel-Mogel
Fot. Archiwum Filmu/FORUM

Fani kultowej komedii Kogel-mogel musieli czekać na tę informację 30 lat, ale doczekali się. Zdjęcia do filmu  Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 ruszyły, a do mediów docierają kolejne szczegóły produkcji - od zdjęć po nowych bohaterów. Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 będzie kontynuacją historii sprzed lat, a widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak potoczyły się losy ich ulubionych bohaterów i jak odnaleźli się  otaczającej ich rzeczywistości. Wczoraj pokazaliśmy Wam pierwsze zdjęcia z planu, a dziś możemy zdradzić, jak dojdzie do spotkania córki Wolańskich i syna Kasi! Poznajcie szczegóły.

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3: spotkanie córki Wolańskich i syna Kasi

Aktorzy od kilku dni pracują na planie trzeciej części kultowej komedii z lat 80. Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, która była odpowiedzialna także za poprzednie dwie części tej kultowej komedii. O czym będzie Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3? 

„W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła – trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki)”, informuje opis producenta.  „Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki”, czytamy.

Film znowu rozgrywać będzie się we wsi Brzózki, a główna bohaterką będzie Kasia (w tej roli ponownie zobaczymy Grażynę Błęcką-Kolską). Akcja komedii rozpocznie się od przyjazdu do Polski syna Kasi, Marcina - w tej roli zobaczymy Nikodema Rozbickiego. Ten po dziesięciu latach wraz z Holandii, gdzie mieszkał wraz z ojcem. 

W jego rodzinnym domu oprócz mamy, mieszka także babcia Solska (w tej roli Katarzyna Łaniewska). Chłopak nie zagrzał długo miejsca na wsi i wybrał się do Warszawy, gdzie zupełnie przypadkiem spotyka Agnieszkę (Ola Hamkało w tej roli). Chłopak nie ma pojęcia, że jest ona córką dobrych znajomych jego matki – Barbary (Ewa Kasprzyk) i Mariana (Zdzisław Wardejn) Wolańskich. Czy to właśnie tak rozpocznie się ich miłość? Wszystko na to wskazuje!

W Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 zobaczymy także Macieja Zakościelnego, który wcieli się w dorosłego już Piotrusia, syna Wolańskich. W produkcji pojawią się także: Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska oraz Joanna Jarmołowicz.

 Czym jeszcze zaskoczy nas Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3? Z odpowiedzią musimy poczekać do wiosny 2019 roku!  

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3
Fot. Materiały promocyjne MTL Maxfilm

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3
Fot. Materiały promocyjne MTL Maxfilm

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.