VIDEO VIVY!

Te sceny z filmów Kogel-mogel i Galimatias rozbawią was do łez! Pamiętacie je? 

„Marian! Tu jest jakby… luksusowo!”

Aleksandra Charzewska 7 września 2018 18:55

W 1988 roku reżyser Roman Załuski i scenarzystka Ilona Łepkowska zachwycili polską publiczność komedią Kogel-mogel, w której główne role zagrali Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk i Zdzisław Wardejn. Jej ogromny sukces zachęcił twórców do wyprodukowania kolejnej części Galimatias, czyli kogel-mogel II w 1989 roku. 

Wiele z kwestii filmowych bohaterów stało się prawdziwą klasyką, cytowaną do dziś. Obejrzyjcie najśmieszniejsze sceny wyjęte prosto z tych filmowych hitów! 

W tym roku Ilona Łepkowska ukończyła pracę nad scenariuszem trzeciej części historii Kasi i państwa Wolańskich. Fani z niecierpliwością czekają na kinową premierę filmu!  

kogel mogel
Fot. archiwum filmu
kogel mogel
Fot. archiwum filmu

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.