VIDEO VIVY!

Te sceny z filmów Kogel-mogel i Galimatias rozbawią was do łez! Pamiętacie je? 

„Marian! Tu jest jakby… luksusowo!”

Aleksandra Charzewska 7 września 2018 18:55

W 1988 roku reżyser Roman Załuski i scenarzystka Ilona Łepkowska zachwycili polską publiczność komedią Kogel-mogel, w której główne role zagrali Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk i Zdzisław Wardejn. Jej ogromny sukces zachęcił twórców do wyprodukowania kolejnej części Galimatias, czyli kogel-mogel II w 1989 roku. 

Wiele z kwestii filmowych bohaterów stało się prawdziwą klasyką, cytowaną do dziś. Obejrzyjcie najśmieszniejsze sceny wyjęte prosto z tych filmowych hitów! 

W tym roku Ilona Łepkowska ukończyła pracę nad scenariuszem trzeciej części historii Kasi i państwa Wolańskich. Fani z niecierpliwością czekają na kinową premierę filmu!  

kogel mogel
Fot. archiwum filmu
kogel mogel
Fot. archiwum filmu

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…