Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, MT
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

To zdjęcie małej Klary z ćwiczącą Anną Lewandowską poruszyło jej fanów: „Staram się być wzorem dla mojej córki. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu”

Konrad Szczęsny 29 października 2017 19:15
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, MT
Fot. Instagram

Anna Lewandowska ćwiczy z małą Klarą fitness – to zdjęcie stało się w krótkim czasie hitem Internetu! W mniej niż 5 godzin polubiło je aż 100 tysięcy osób, nie brakuje pozytywnych komentarzy dotyczących tego, że widok matki z dzieckiem jest rozczulający. Jeszcze bardziej poruszające wydają się słowa Anny Lewandowskiej o macierzyństwie i wychowywaniu Klary, które skierowała do fanów!

 

Zobacz też: Anna Lewandowska wybrała się na wakacje z Klarą i w Internecie zawrzało! Co tym razem zarzucają jej fanki?

 

Anna Lewandowska o macierzyństwie i motywowaniu Klary

 

Anna Lewandowska nieustannie zachęca swoich fanów do wysiłku fizycznego na wszelkie możliwe sposoby. Dlatego też żona Roberta Lewandowskiego zamieściła na Instagramie rozczulające zdjęcie z Klarą: niespełna półroczna dziewczynka ćwiczy z mamą na macie! 

 

NAJWIĘKSZY SUKCES ŻYCIOWY 💪🏻❤️ Patrząc z dzisiejszej perspektywy, wiele z tego co mam zawdzięczam ludziom, którzy byli dla mnie INSPIRACJĄ. Nauczyciele w szkole motywujący mnie do nauki, trener ulepszający każde uderzenie i technikę w karate, wykładowcy na studiach zwracający uwagę na najważniejszych aspektach diety i mój mąż, który zawsze we mnie wierzył. Ale najważniejszą inspiracją pozostaną RODZICE”, rozpoczęła trenerka.

 

 

NAJWIĘKSZY SUKCES ŻYCIOWY 💪🏻❤️ Patrząc z dzisiejszej perspektywy, wiele z tego co mam zawdzięczam ludziom, którzy byli dla mnie INSPIRACJĄ. Nauczyciele w szkole motywujący mnie do nauki, trener ulepszający każde uderzenie i technikę w karate, wykładowcy na studiach zwracający uwagę na najważniejszych aspektach diety i mój mąż, który zawsze we mnie wierzył. Ale najważniejszą inspiracją pozostaną RODZICE. Dlatego staram się być wzorem dla mojej córki. I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze? Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry 🙂 Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci 😉 #hpba #motivationbyann #motivation #sukces #karate #fighter #healthyplanbyann #annalewandowska Looking from today's perspective, much of what I have its thank to the people who were inspiring me. School teachers motivating me to learn, trainer improving every hit and technique in karate, lecturer at the college paying attention to the most important aspects of the diet and my husband, who always believed in me. But the most important inspiration were my PARENTS. So I try to be a role model for my daughter. And although like every mother I will continue to learn to be a good parent all my life, I know I should not give up and give the best example i can. WHAT IS A BETTER SUCCESS OF LIFE than a happy and fulfilled child that we supported on the way? Good habits should be made from an early age. I hope I can share a love for sport with Klara. As a professional I must admit that even though she is very young she is doing fitness training well Big hugs to all the parents who are trying their best every day for their children :-) ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

Polecamy też: Zdradzamy sposób Anny Lewandowskiej na… lepsze życie seksualne!

 

Anna Lewandowska o motywowaniu dziecka do ćwiczeń

 

Następnie Anna Lewandowska podkreśliła, jak ważne jest motywowanie dziecka do wysiłku fizycznego od najmłodszych lat, by wykształcić w nim odpowiednie wzorce.Dlatego staram się być wzorem dla mojej córki. I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze?

Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry 🙂
”, skomentowała żartobliwie trenerka.

 

I przy okazji zachęciła rodziców, by każdego dnia podejmowali wysiłek bycia wzorem dla swoich dzieci.

Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci 😉”.

 

Zobacz też: Lewandowska, Siwiec czy Bohosiewicz? Która z gwiazd ma najdroższy wózek dla dziecka? Możecie się zdziwić

 

Internauci zachwyceni zdjęciem Anny Lewandowskiej z ćwiczącą Klarą

 

Internauci nie kryją zachwytu fotografią, którą Anna Lewandowska zamieściła w Internecie.

 

Przewijam i przewijam w dół wszystkie zdjęcia razem z synkiem, nagle wypala oo cofnij mamuś cofnij. Zastanawiam się , co mu się takiego spodobało.? Nagle mówi "to, to, zobacz mamuś to dziecko ćwiczy razem z mamusia, całkiem ładnie to wygląda". Bardzo ładnie to wygląda 😊😍 pozdrawiamy z synkiem 😉”, napisała jedna. „Mała Klarka już ćwiczy z mamusią... Słodki widok ♥️”, dodała inna. „Mądre, wzruszające, prawdziwe, kochane i nie wiem jeszcze co napisac 💙💙”, stwierdziła trzecia.

 

Zgadzacie się, że to jedno z najbardziej uroczych zdjęć, jakie kiedykolwiek zamieściła na swoim Instagramie Anna Lewandowska?

 

Polecamy: To zdjęcie poruszyło fanów Anny i Roberta Lewandowskich. Trenerka wyznała, że...

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.