Konrad Szczęsny 7 października 2017 16:00
1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy VIVA! grudzień 2014, main topic
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/5

Robert Lewandowski i jego żona Anna zaprzyjaźnili się z Julią Roberts?! - te sensacyjne informacje obiegły polskie media po tym, jak jeden z tygodników opisał intymne spotkanie sportowej pary i aktorki we Włoszech na początku września tego roku. Doszło do niego po jednym z wydarzeń, w których uczestniczył zarówno kapitan reprezentacji Polski i jego małżonka, jak i hollywoodzka aktorka. Czy jest to prawda czy może jedynie garść spekulacji i salonowych plotek?

 

Zobacz też: „To dla nas ogromny zaszczyt’’! Anna i Robert Lewandowscy spotkali się z Julią Roberts

 

Anna i Robert Lewandowscy zaprzyjaźnili się z Julią Roberts?

 

Okazuje się, że spotkanie, które miało miejsce na początku września w Weronie we Włoszech przy okazji wydarzenia organizowanego przez markę rajstop, którą promuje m.in. Anna Lewandowska, było niezwykle owocne. Jego kulisy odsłonił właśnie tygodnik „Na żywo”. Zdjęcie sportowców z Julią Roberts, które trafiło do sieci było według informatorów gazety jedynie przedsmakiem tego, co wydarzyło się później.

Po zakończeniu imprezy Lewandowscy otrzymali telefon od menadżerki aktorki. Przekazała im informację, że Julia zaprasza ich do swojego prywatnego apartamentu. Ania i Robert entuzjastycznie przyjęli propozycję. Ich córeczka Klara została w hotelu z nianią, a oni wybrali się złożyć wizytę gwieździe, którą zawsze podziwiali na kinowym ekranie. Julia podjęła ich wystawną kolacją i zaskoczyła swoją bezpośredniością”, twierdzi tygodnik.

 

Zobacz też: Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Zobaczcie wnętrza ich domu!

 

Synowie Julii Roberts są fanami Roberta Lewandowskiego?

 

Co więcej, za całe zamieszanie odpowiedzialni są podobno... synowie Julii Roberts. 13-letni Phinnaeus i 10-letni Henry, według informacji „Na żywo”, to zagorzali fani Roberta Lewandowskiego i nalegali, by mama zaprosiła parę sportowców na wystawną kolację w Weronie.

Synowie aktorki są fanami piłki nożnej, a Robert jest ich idolem. Wzajemnym komplementom i serdecznościom nie było końca. Julia stwierdziła, że z Robertem ma wiele wspólnego, z racji imienia. Ona przecież nazywa się Roberts. Lewandowscy i aktorka wymienili się numerami telefonów”, podkreśla tygodnik.

 

Jak można wywnioskować z komentarzy internautów, są oni w stanie uwierzyć w autentyczność tych doniesień i podkreślają, że kapitan reprezentacji Polski to piłkarz światowej sławy, którego podziwiają również osoby z innych krajów. Nic dziwnego, że Julia Roberts chciała go poznać osobiście.

 

Przeczytaj też: Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z córeczką. Fanki są zachwycone! Zobaczcie, czy Klara urosła

2/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Julia Roberts
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
2/5

Robert Lewandowski i jego żona Anna zaprzyjaźnili się z Julią Roberts?! Podobno wszystko dlatego, że synowie aktorki 13-letni Phinnaeus i 10-letni Henry są wielkimi fanami piłki nożnej, zaś Polak to jeden z ich idoli. Namówili więc sławną mamę za zorganizowanie kolacji z udziałem party sportowców.

 

Polecamy też: Tego się nikt nie spodziewał! Zobacz, co Ewa Chodakowska zaproponowała Annie Lewandowskiej?

3/5
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spotkali się z Julią Roberts i wymienili z nią numerami telefonów
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
3/5

Robert Lewandowski i jego żona Anna zaprzyjaźnili się z Julią Roberts?! Do spotkania party sportowców z hollywoodzką gwiazdą miało dojść na początku września w Weronie. Podobno Polacy i aktorka wymienili się nawet numerami telefonów!

 

Zobacz też: Zdradzamy sposób Anny Lewandowskiej na… lepsze życie seksualne!

4/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
4/5

Robert Lewandowski i jego żona Anna zaprzyjaźnili się z Julią Roberts?! Wszystko na to wskazuje!

 

Wzajemnym komplementom i serdecznościom nie było końca. Julia stwierdziła, że z Robertem ma wiele wspólnego, z racji imienia. Ona przecież nazywa się Roberts. Lewandowscy i aktorka wymienili się numerami telefonów”, relacjonuje spotkanie jeden z tygodników.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska wybrała się na wakacje z Klarą i w Internecie zawrzało! Co tym razem zarzucają jej fanki?

5/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Oktoberfest
Copyright @East News
5/5

Robert Lewandowski i jego żona Anna zaprzyjaźnili się z Julią Roberts?! -internauci twierdzą, że nie jest to wykluczone! Para sportowców poznała hollywodzką aktorkę w Weronie na początku września.

 

Zobacz też: Lewandowska, Siwiec czy Bohosiewicz? Która z gwiazd ma najdroższy wózek dla dziecka? Możecie się zdziwić

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.