Katarzyna Piątkowska 4 stycznia 2018 14:30
1/6
Gwiazdy z wózkami
Copyright @Instagram
1/6

 

Nie tylko zarobki, samochody i garderoba gwiazd wzbudzają wielkie emocje. Bardzo interesujące jest też w jakich wózkach wożą swoje dzieci i ile te wózki kosztowały!

 

Polecamy też: To był prawdziwy „baby boom” w show-biznesie! Zobacz, które dzieci gwiazd przyszły na świat w 2017 roku! EKSKLUZYWNE VIDEO!

 

Wózek Kasi Zielińskiej

Kasia Zielińska pochwaliła się właśnie zdjęciem ze spaceru z małym Aleksandrem – drugi synek aktorki przyszedł na świat w połowie grudnia. Internauci od razu zwrócili uwagę na wózek… To Silver Cross Aston Martin 2w1, który kosztuje prawie 15 tys. złotych! A to nie jedyny wózek małego Aleksandra. Aktorka ma już jeden marki Dubatti, który kosztuje ponad 4 tys. złotych.

 

Podoba Wam się taki wózek?

 

Czytaj także: Rodzinna sielanka rodziny Lewandowskich. Młoda mama zdradziła jak nazywa córeczkę i pokazała kolejny… wózek!

 

Drogie wózki gwiazd

Najbardziej ekscytujące jest oczywiście, czym jeździ Klara Lewandowska, ale emocje wzbudzają też „pojazdy” dzieci Mai Bohosiewicz, Pauliny Sykut–Jeżyny, czy Natalii Siwiec.

 

Rodzice małej Klary mają aż cztery wózki do wyboru, między innymi Cybex i Emmaljunga. Jednak one kosztują około czterech tysięcy złotych. To niewiele w porównaniu z 15 tysiącami złotych, które trzeba zapłacić za wózek, który ma syn Kasi Zielińskiej, czy Mia, córka Natalii Siwiec.

 

Do niedawna ulubionymi wózkami gwiazd były Bugaboo i Stokke. Teraz na prowadzeniu jest Cybex. Czy to zasługa tego, że Anna Lewandowska pokazuje zdjęcia z tym wózkiem na swoim Instagramie? Być może. A może po prostu to są dobre i ładne wózki?

 

Zobacz też: Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna oszaleli z miłości do córki. Zobaczcie ich czułe zdjęcia z Różą

 

I tak źle i tak nie dobrze

Jak podsumował jeden z fanów Mai Bohosiewicz, gdy zarzucono jej, że wózek jest drogi:

„Cybexy to jedne z lepszych wózków względem wygody rozkładania, przewożenia, wygody dziecka no i tez designu. Nie rozumiem wielkiego bólu związanego z jego ceną. Jeśli kogoś stać to niby czemu nie? Całe życie coś nie tak, pewnie gdyby Maja pokazała wózek za 200zl mielibyście ból, że jest sknera i oszczędza na dzieciach 😀 nie dogodzisz”.

 

Zobacz wózki dzieci gwiazd! Zapraszamy do naszej galerii!

2/6
Anna i Robert Lewandowscy z wózkiem
Copyright @Instagram
2/6

Córka Anny i Roberta Lewandowskich ma aż cztery wózki. Na Mazurach Klara odpoczywała w wózku w stylu retro marki Emmaljunga wartym ok. 4 tysięcy złotych. W Rzymie rodzice wozili ją w Cybex Platinum Priam Koi Crystal Lized za podobną kwotę (komplet czyli gondola, spacerówka i fotelik to koszt ok. 6 tysięcy złotych). 

3/6
Paulina Sykut–Jeżyna z wózkiem
Copyright @Instagram
3/6

Paulina Sykut–Jeżyna swoją córeczkę Różę również wozi w wózku Cybex.

4/6
Sonia Bohosiewicz z wózkiem
Copyright @Instagram
4/6

Synek Mai Bohosiewicz jeździ w wózku Cybex Cybex PRIAM - Birds of Paradise, za ok. 6 tysięcy złotych

5/6
Zosia Ślotała z wózkiem
Copyright @Instagram
5/6

Syn Zosi Slotały ma szczęcie. Jeździ w czarno-złotym wózku Cybex zaprojektowanym przez Jeremiego Scotta. Za 3w1 Cybex Priam Wings by Jeremy Scott 2017 (spacerówka LUX+ gondola+ fotelik Aton Q) trzeba zapłacić ok. 10 tysięcy złotych.

6/6
Natalia Siwiec z wózkiem
Copyright @Instagram
6/6

Natalia Siwiec wozi Mię w dwóch wózkach - Stokke, za ok. 7 tysięcy złotych. Najdroższy w całym zestawieniu jest drugi wózek Mii - Silver Cross Aston Martin kosztuje 15 tysięcy złotych. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.