Kinga Rusin o starych zdjęciach, Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Kinga Rusin na wspólnym zdjęciu z mamą! Wyglądają jak siostry!

Już wiadomo, po kim dziennikarka odziedziczyła urodę!

Olga Figaszewska 23 maja 2019 07:51
Kinga Rusin o starych zdjęciach, Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kinga Rusi postanowiła podzielić się z fanami fotografią z jedną z najważniejszych kobiet w jej życiu! Fani dziennikarki nie mają wątpliwości, po kim gwiazda odziedziczyła urodę!

Kinga Rusin na wspólnej fotografii z mamą

Kinga Rusin od wielu lat tworzy własną licznie naturalnych kosmetyków, a ponieważ Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami, dziennikarka postanowiła opublikować na stronie firmy wyjątkowy post. Gwiazda zapytała swoje fanki, czy zdecydowały się już na prezent dla mam. Tym, którzy jeszcze się wahają nad wyborem, podpowiedziała z jakich kosmetyków każda kobieta z pewnością będzie zadowolona!

„(…) dajcie im miłość, zdrowie i niesamowitą skuteczność w jednym! Co szczególnie polecam dla skóry dojrzałej? Doradzę jak własnej Mamie”, napisała pod wspólną fotografią z najważniejszą kobietą w jej życiu.

Fani są zachwyceni! W komentarzach pod postem nie szczędzą komplementów.

„Obie jesteście przepiękne”, „P.Kingo wyglądacie przepięknie jak siostry Pani mama też jest piękna kobieta jak Pani .”, „Klasa sama w sobie”, „To juz wiadomo po kim Pani taka ładna”, czytamy.

Trudno się z tym nie zgodzić! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Weekend nad morzem z mamusią❤️. Bezcenne!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?