Anna Zejdler, Krzysztof Ibisz, 2012
Fot. VIPHOTO/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wygląda syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler. Po słodkim chłopcu nie ma śladu

Czym zajmuje się 23-letni Maksymilian?

Olga Figaszewska 5 października 2022 15:51
Anna Zejdler, Krzysztof Ibisz, 2012
Fot. VIPHOTO/East News

Rozwija swoją karierę w telewizji, ale nie zapomina też o najbliższych. Krzysztof Ibisz spędza każdą wolną chwilę z synami. Starsza pociecha, która jest owocem małżeństwa z dziennikarką Anną Zejdler, ma już 23 lata. Co jest pasją Maksymiliana i jak dziś wygląda?

Czym zajmuje się Maksymilian Ibisz - syn Anny Zejdler i Krzysztofa Ibisza?

Krzysztof Ibisz doczekał się trzech pociech. Najstarsza pociecha dziennikarza, Maksymilian jest owocem małżeństwa z Anną Zejdler. Wspólnie z Anną Nowak-Ibisz prezenter doczekał się syna, Vincenta. Mimo że oba małżeństwa przeszły do historii, to byli partnerzy są ze sobą w bardzo dobrych relacjach. Niedawno Krzysztof Ibisz po raz trzeci został tatą. Razem z ukochaną żoną, Joanną powitał na świecie najmłodszą pociechę, Borysa. 

Krzysztof Ibisz zawsze znajduje czas dla swoich dzieci i zaszczepia w nich pasję do zawodu. Okazuje się, że Maksymilian i Vincent wiążą przyszłość z mediami. Prezenter podkreślał niedawno, że jest dumny z ich osiągnięć i mocno kibicuje w dążeniu do celów.

Najstarszy syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler ma już 23 lata. Rodzice wspólnie starali się mu przekazać najważniejsze wartości i dbali o to, by ich rozstanie nie zachwiało poczuciem bezpieczeństwa syna. „Minęło tak dużo czasu, że łatwo jest wejść w taką relację. Przyjaźnimy się, wychowujemy syna, wspólnie spędzamy czas”, tłumaczył w jednym z wywiadów prezenter.

Zobacz też: Krzysztof Ibisz został zapytany o ochrzczenie syna. Dał jednoznaczną odpowiedź...​​​​​​​

Krzysztof Ibisz z synem, Maksymilian Ibisz, 2002
Fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem 2002 rok

Krzysztof Ibisz z synem, Maksymilian Ibisz, 2012
Fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Ibisz z synem, Maksymilianem 2012 rok

Zobacz też; Krzysztof Ibisz opowiedział o planach na przyszłość swoich synów. Ma powody do dumy!

Czy starszy syn Krzysztofa Ibisza poszedł w ślady taty?

Nie mamy wątpliwości, że Maksymilian talent odziedziczył po znanych rodzicach. Pociecha Krzysztofa Ibisza poszła w jego ślady i  rozpoczęła studia aktorskie. To skromny, dobrze wychowany mężczyzna, który sam chce dążyć do swoich celów, spełniać marzenia i nie zamierzał nigdy obnosić się z tym, kim są jego rodzice.

,,Starszy syn kształci się w kierunku aktorskim. Myślę, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Chociaż byśmy mówili, że to trudny i niewdzięczny zawód, to oni będą wykonywać zawód aktorski. Może będą dziennikarzami, tego nie wiem. Maks chce komentować sport, może będzie to robić. Na pewno gdzieś to będzie w tej medialnej sferze", mówił Krzysztof Ibisz o dzieciach w jednym z wywiadów dla Jastrząb Post.

Z drugiej strony 23-latek ma wszystko, by zostać gwiazdą telewizji. Pod koniec maja przyjął zaproszenie Polsatu i poprowadził wraz z tatą jeden z telewizyjnych koncertów Fundacji Polsat w Skierniewicach. Według wielu  opinii wypadł fenomenalnie. „Współprowadzenie koncertu @fundacjapolsat na żywo w @polsatofficial było olbrzymią przyjemnością i fantastycznym doświadczeniem. Bardzo Wszystkim dziękuje za ten wyjątkowy wieczór!!!”, pisał główny zainteresowany. 

Czytaj też: Córka Artura Żmijewskiego od dawna jest w szczęśliwym związku! Kim jest jej partnerka?

Maksymilian Ibisz, Krzysztof Ibisz - koncert z okazji Dnia Dziecka w Polsacie, maj 2022

Maksymilian Ibisz, Krzysztof Ibisz - koncert z okazji Dnia Dziecka w Polsacie, 2022
Fot. VIPHOTO/East News

Zdjęcia Maksymiliana co jakiś czas pojawiają się na Instagramach dumnych rodziców. Widać, że łączy ich z synem wyjątkowa więź.  Fani nie mają wątpliwości, że 23-latek odziedziczył urodę po mamie. Są zachwyceni młodym mężczyzną. „Czysta mama🤗 ”, „Piękna, szlachetna uroda. Po Mamie i Dziadku, tak uważam”, „Piękny chłopak. Taką ma szlachetną urodę po mamie :)”, „Pani Aniu to jest Pani xero 😃”, czytamy, choć jeszcze inni, że wygląda jak znany aktor Timothèe Chalamet. 

W ostatnim czasie Maksymilian pojawił się na pokazie Łukasza Jemioła. 23-latek towarzyszył mamie na czerwonym dywanie, a uśmiech nie schodził z jego twarzy. 

Życzymy  spełnienia marzeń i wszystkiego, co najlepsze!   

Czytaj też: Syn Natalii Kukulskiej ma już 22 lata, a jego serce jest już zajęte! Jak wygląda dziś Jan Dąbrówka?

Anna Zejdler, Maksymilian Ibisz, na pokazie Łukasza Jemioła, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Zejdler, Maksymilian Ibisz, na pokazie Łukasza Jemioła, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Zejdler, Maksymilian Ibisz, na pokazie Łukasza Jemioła, 2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.