Anna Zejdler, Krzysztof Ibisz, 2012
Fot. VIPHOTO/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wygląda syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler. Po słodkim chłopcu nie ma śladu

Czym zajmuje się 23-letni Maksymilian?

Olga Figaszewska 29 czerwca 2022 16:51
Anna Zejdler, Krzysztof Ibisz, 2012
Fot. VIPHOTO/East News

Wiele pracuje, by osiągać kolejne sukcesy w telewizji, ale nie zapomina też o najbliższych. Krzysztof Ibisz spędza każdą wolną chwilę z synami. Starsza pociecha, która jest owocem małżeństwa z dziennikarką Anną Zejdler, ma już 23 lata. Co jest pasją Maksa i jak dziś wygląda?

Czym zajmuje się Maksymilian Ibisz - syn Anny Zejdler i Krzysztofa Ibisza?

Krzysztof Ibisz doczekał się dwóch synów. Maksymiliana, którego mamą jest Anna Zejdler i Vincenta, który jest owocem związku z Anną Nowak-Ibisz. Mimo że oba małżeństwa przeszły do historii, to byli partnerzy są ze sobą w bardzo dobrych relacjach.

Krzysztof Ibisz zawsze znajduje czas dla swoich pociech i zaszczepia w nich pasję do zawodu. Okazuje się, że obaj chłopcy wiążą przyszłość z mediami. Prezenter podkreślał niedawno, że jest dumny z ich osiągnięć i mocno kibicuje w dążeniu do celów.

Starszy syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler ma już 23 lata. Rodzice wspólnie starali się mu przekazać najważniejsze wartości i dbali o to, by ich rozstanie nie zachwiało poczuciem bezpieczeństwa syna. „Minęło tak dużo czasu, że łatwo jest wejść w taką relację. Przyjaźnimy się, wychowujemy syna, wspólnie spędzamy czas”, tłumaczył w jednym z wywiadów prezenter.

Zobacz też: Anna Zejdler: „Świetnie się bawiłam na ślubie i weselu mojego byłego męża”

Krzysztof Ibisz z synem, Maksymilian Ibisz, 2002
Fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem 2002 rok

Krzysztof Ibisz z synem, Maksymilian Ibisz, 2012
Fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Ibisz z synem, Maksymilianem 2012 rok

Zobacz też; Krzysztof Ibisz opowiedział o planach na przyszłość swoich synów. Ma powody do dumy!

Czy starszy syn Krzysztofa Ibisza poszedł w ślady taty?

Nie mamy wątpliwości, że Maksymilian talent odziedziczył po znanych rodzicach. W 2019 roku Rewia donosiła, że chłopiec poszedł w ślady taty i rozpoczął studia aktorskie. To skromny, dobrze wychowany mężczyzna, który sam chce dążyć do swoich celów, spełniać marzenia i nie zamierzał nigdy obnosić się z tym, kim są jego rodzice.

,,Starszy syn kształci się w kierunku aktorskim. Myślę, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Chociaż byśmy mówili, że to trudny i niewdzięczny zawód, to oni będą wykonywać zawód aktorski. Może będą dziennikarzami, tego nie wiem. Maks chce komentować sport, może będzie to robić. Na pewno gdzieś to będzie w tej medialnej sferze", mówił Krzysztof Ibisz o synach w jednym z wywiadów dla Jastrząb Post.

Z drugiej strony 23-latek ma wszystko, by zostać gwiazdą telewizji. Pod koniec maja przyjął zaproszenie Polsatu i poprowadził wraz z tatą jeden z telewizyjnych koncertów. Według wielu, jak na debiut, wypadł fenomenalnie.

Maksymilian Ibisz, Krzysztof Ibisz - koncert z okazji Dnia Dziecka w Polsacie, maj 2022

Maksymilian Ibisz, Krzysztof Ibisz - koncert z okazji Dnia Dziecka w Polsacie, 2022
Fot. VIPHOTO/East News

Zdjęcia Maksymiliana co jakiś czas pojawiają się na Instagramach dumnych rodziców. Widać, że łączy ich z synem wyjątkowa więź. 

SPRAWDŹ TAKŻESyn Katarzyny Nosowskiej ma już 25 lat. Mikołaj Krajewski pokazał romantyczne zdjęcia z narzeczoną

Fani nie mają wątpliwości, że 23-latek odziedziczył urodę po mamie. Są zachwyceni młodym mężczyzną. „Czysta mama🤗 ”, „Piękna, szlachetna uroda. Po Mamie i Dziadku, tak uważam”, „Piękny chłopak. Taką ma szlachetną urodę po mamie :)”, „Pani Aniu to jest Pani xero 😃”, czytamy, choć jeszcze inni, że wygląda jak znany aktor Timothèe Chalamet. Widzicie podobieństwo?

Maksymilianowi życzymy kolejnych sukcesów, spełnienia marzeń i wszystkiego, co najlepsze!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.