Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON
Z ŻYCIA GWIAZD

Krzysztof Ibisz został zapytany o ochrzczenie syna. Dał jednoznaczną odpowiedź...

Nie wszyscy podzielają jego zdanie

Rafał Kowalski 27 września 2022 07:59
Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON

Morze miłości do życia Krzysztofa Ibisza wnosi już od ponad tygodnia synek Borys. Prezenter i jego partnerka spędzają z ukochanym dzieckiem każdą możliwą chwilę. Planują też powoli jego najbliższą przyszłość. Czy rodzice noworodka zdecydują się na sakrament chrztu świętego?

Krzysztof Ibisz o chrzcie syna

W jednym z ostatnich wywiadów świeżo upieczony tata został zapytany o temat, który dzieli coraz więcej rodziców...

Czy synek Krzysztofa Ibisza będzie ochrzczony? „Myślę, że tak, ale muszę przyznać, że tyle emocji towarzyszyło nam w czasie zarówno ciąży, zwłaszcza tych ostatnich tygodni, oraz w czasie porodu, że nie rozmawialiśmy o tym, ale myślę, że raczej na pewno tak”, odpowiedział jednoznacznie Pomponikowi.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Krupa chce ochrzcić córkę w rzece Jordan: „To piękne, że trzy pokolenia miałaby taki chrzest”

Te gwiazdy nie ochrzciły dzieci

Z kolei wśród znanych osób, które nie zdecydowały się na ochrzczenie dzieci byli między innymi: Lara Gessler z partnerem, Anna Mucha, Magda Mołek, Zofia Zborowska oraz Radosław Majdan z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Ci ostatni tak mówili o pierwszym z sakramentów: „Zostawiamy decyzję naszemu synowi. Niech podejmie ją świadomie, gdy będzie pełnoletni. Jeżeli przeanalizuje to, o czym mówiła Małgosia i będzie chciał się ochrzcić sam to, to zrobi. A gdybyśmy zrobili to dziś, to mógłby kiedyś mieć do nas o to pretensje”, twierdził były piłkarz w VIVIE!. „To wynika z prostej przyczyny. Ciężko mi zabiegać o uczestnictwo w takiej organizacji. Kościół katolicki nie akceptuje metody in vitro, a dzięki temu trzech moich synów jest na świecie”, dodawała jego żona.

Z czyim zdaniem bardziej się zgadzacie? 

Krzysztof Ibisz, Viva!
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.