Ewa Żmijewska, Warszawa, 20.03.2022. Na planie programu Dzien Dobry TVN
Fot. Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News
DZIECI GWIAZD

Córka Artura Żmijewskiego od dawna jest w szczęśliwym związku! Kim jest jej partnerka?

„Jestem z niej bardzo dumny. Całym sercem razem z żoną ją wspieramy", mówił aktor

Damian Brillowski 4 października 2022 14:51
Ewa Żmijewska, Warszawa, 20.03.2022. Na planie programu Dzien Dobry TVN
Fot. Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Artur Żmijewski jest dumnym ojcem trojga dzieci. Jego najstarsza pociecha, córka Ewa to uzdolniona wokalistka. Skończyła studia muzyczne w Ameryce i to właśnie tam poznała swoją obecną partnerkę, wokalistkę Shandy Casper. Panie od kilku lat mieszkają razem w Polsce. Wystąpiły nawet w programie o wnętrzach i poddały metamorfozie swoje mieszkanie. Jak wygląda partnerka Ewy Żmijewskiej? Kobiety tworzą niesamowicie zgrany związek!

Kim jest Ewa Żmijewska, córka Artura Żmijewskiego? 

Artur Żmijewski to ceniony aktor teatralny, filmowy i serialowy. Widzowie pokochali go za role m.in. w „Na dobre i na złe”, „Ojcu Mateuszu” czy „Oficerach”. Prywatnie jest szczęśliwym mężem Pauliny Petrykat, z którą doczekał się trojga dzieci: Ewy, Karola i Wiktora. Każde z nich jest już dziś dorosłe. Najstarsza Ewa kończy w tym roku 29 lat, Karol - 22 lata, a Wiktor 20 lat. 

Najstarsza pociecha Artura Żmijewskiego, podobnie jak ojciec związała swoją przyszłość z artystycznym zawodem. Jednak nie było to stricte aktorstwo. Bliższa jej sercu okazała się muzyka. Aby udoskonalić swój warsztat muzyczny wybrała się na studia do USA. Tam odbyła naukę na prestiżowych uczelniach takich jak: Los Angeles College of Music oraz w California Institute of the Arts.

„W Los Angeles skończyłam swoje studia muzyczne, więc właściwie kariera muzyczna i takie życie dorosłe zaczęło się tam. Nikt nie potrafił wymówić mojego nazwiska. Nie wiem, czy było łatwiej, czy trudniej, było inaczej po prostu, bo miałam tam białą kartkę. Nikt nie wiedział nic”, zdradziła w „Dzień Dobry TVN”.

Będąc w USA, Ewa zaprzyjaźniła się z pewną amerykańską piosenkarką o imieniu Shandy. Przyjaźń zaowocowała wspólnym projektem muzycznym. Od pewnego czasu dziewczyny tworzą i występują w duecie pod nazwą „Shandy&Eva”. Swoje utwory umieszczają na platformie YouTube. 

Czytaj także: Dawid Ozdoba nie żyje. Były partner Edyty Herbuś miał zaledwie 45 lat

Ewa Żmijewska na planie programu "Dzien Dobry TVN", Warszawa, 21.12.2016 rok

Ewa Żmijewska, 21.12.2016 Warszawa. Na planie programu telewizyjnego
Fot. Bartosz Krupa/East News

Ewa Żmijewska i Shandy Casper tworzą związek 

Obecnie Ewa Żmijewska i Shandy Casper mieszkają w Polsce. O łączącej ich relacji na początku mówiły niewiele, określając ją jako przyjaźń. Z czasem jednak okazało się, że kobiety łączy głębsze uczucie.

Podczas wywiadu dla serwisu „Interia”, Ewa ujawniła, że życie w Polsce z partnerką nie należy do najłatwiejszych. Ich związek jest narażony na różne uprzedzenia i brak tolerancji. „To, co obecnie dzieje się dookoła nas jest przerażające. Niestety historia niczego nas nie nauczyła. Pozostajemy bez wzajemnego szacunku, obojętni na ludzką krzywdę, tworzymy sojusze, bazując na konfliktach i nietolerancji. Trzeba głośno krzyczeć i powtarzać wszem i wobec, że niezależnie od statusu społecznego, koloru skóry, poglądów politycznych, kultury, orientacji seksualnej, wieku, płci… wszyscy jesteśmy ludźmi, jesteśmy TACY SAMI”, podkreśliła córka Żmijewskiego.

Ewa może jednak liczyć na ogromne wsparcie rodziny, m.in. taty Artura. Aktor jest dumny z córki i mocno kibicuje jej w dorosłym życiu. „Jestem z niej bardzo dumny. Całym sercem razem z żoną ją wspieramy. To jej decyzja, jej życie. Wiem, że trudno jest wchodzić w dorosłe życie i realizować swoje marzenia. Trzymam za nią mocno kciuki”, opowiadał w rozmowie z tygodnikiem „Dobry Tydzień”.

Czytaj także: Co dzisiaj robi Katarzyna Bujakiewicz? Z okazji swoich urodzin zrobiła sobie wyjątkową sesję zdjęciową

Ewa Żmijewska na planie programu "Dzień Dobry TVN", Warszawa, 20.03.2022 rok

Ewa Żmijewska, Warszawa, 20.03.2022. Na planie programu Dzien Dobry TVN
Fot. Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Ewa Żmijewska i Shandy Casper. Jak mieszkają? 

Pod koniec marca 2022 roku Ewa Żmijewska i Shandy Casper zdecydowały się wziąć udział w programie wnętrzarskim „Nowy aranż”, w telewizji WP. Dzięki fachowej pomocy dekoratorki wnętrz Karoliny Jakubowskiej ich sypialnia przeszła imponującą metamorfozę. Kobietom zależało, aby wnętrza mieszkania były urządzone w karaibskim stylu i dominowały w nich ciepłe kolory. Dodatkowo ich sypialnia została przyozdobiona mnóstwem roślin i obrazów. „Nie spodziewałam się tego. Teraz mamy swój osobisty zachód słońca na ścianie”, powiedziała zachwycona Ewa tuż po metamorfozie.

Ewa i Shandy pokazały w mediach społecznościowych efekty dekoratorskiej metamorfozy. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak urządziły się w swoim mieszkaniu.  

Sprawdź również: Małgorzata Foremniak o kłopotach ze zdrowiem: „To złożony problem”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.