Gabriela Czernecka 23 stycznia 2018 18:00
1/8
Kim jest księżniczka Eugenia, najbrzydsza księżniczka w brytyjskiej rodzinie królewskiej
Copyright @Instagram @royalfamily
1/8

Wnuczka królowej Elżbiety II zaręczyła się! Do tej pory księżniczka Eugenia trzymała się z dala od mediów, ale teraz to się zmieni, gdyż właśnie ogłosiła swoje zaręczyny. Wybrankiem dziewczyny jest jej długoletni partner, Jack Brooksbank. Choć oboje mają dość kontrowersyjną przeszłość, podobno królowa bardzo się cieszy, że jej ulubiona wnuczka wreszcie się ustatkuje. Kim jest najbrzydsza księżniczka w brytyjskiej rodzinie królewskiej i co o niej wiemy? 

 

NAJNOWSZE: Jedna jest znaną aktorką, druga miała zostać żoną księcia Williama. Oto najsłynniejsze europejskie księżniczki!

Zobacz: Mówiono, że jest „najbrzydszą księżniczką”, a tymczasem właśnie się zaręczyła. Jesienią drugi ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej!

oraz: Spontaniczne i zaplanowane co do szczegółu, z obowiązku i z miłości. Jak wyglądają królewskie zaręczyny?

 

Księżniczka Eugenia zaręczona

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank zaręczyli się! Historia ich miłości to jak opowieść o Kopciuszku. Niewielu wróżyło jej szczęście w miłości. Nazywano ją najbrzydszą księżniczką w brytyjskiej rodzinie królewskiej, wiecznie wyszydzana za swój styl i niebanalną urodę, jesienią 2018 roku stanie na ślubnym kobiercu. Tym samym zaskoczyła brytyjskie media. Choć ze swoim partnerem, Jackiem Brooksbankiem jest już od sześciu lat, nikt nie sądził, że królowa wyrazi zgodę na ślub tej pary. Dlaczego? Wszystko za sprawą profesji Jacka, który jest... barmanem!

 

 

Kim jest Jack Brooksbank? Brytyjskie media po ogłoszeniu zaręczyn księżniczki Eugenii niemal natychmiast odniosły się do tego, że 31-letni Jack Brooksbank jest managerem nocnego klubu i nie wypada, by wżenił się w rodzinę. Jack wie wszystko o serwowaniu drinków, przygotowywaniu imprez i... flirtowaniu z kobietami, co często wypominano mu, gdy sześć lat temu zaczął spotykać się z Eugenią. Co prawda, jak podaje Daily Mail, w 2016 roku Jack zrezygnował z prowadzenia lokalu, a zajął się branżą winiarską, to jednak nikt nie zapomina o tym, że jeszcze niedawno chętnie zarywał noce we własnym nocnym klubie. Czy teraz będzie w stanie się ustatkować?

 

Zobacz także:  Suknia ślubna Meghan Markle z pierwszego małżeństwa ujrzała światło dzienne. To wierna kopia sukni ślubnej księżnej Kate!

 

Ślub księżniczki Eugenii wydarzeniem 2018 roku

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej mają co do tego wątpliwości, ale jak widać królowa Elżbieta II nie, gdyż na małżeństwo wyraziła zgodę. Złośliwi dodają, że skoro zgodziła się na ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle to związek Eugenii z Jackiem był dla niej o wiele łatwiejszy do zaakceptowania. To jednak utwierdza wszystkich w przekonaniu, że królowa idzie z duchem czasu.

 

O zaręczynach księżniczki Eugenii poinformowali przedstawiciele pałacu na oficjalnych kontach w serwisach społecznościowych. Zaręczyny córki skomentowała także matka przyszłej panny młodej, Sarah Ferguson. Już mówi się, że ten ślub przejdzie do historii. Dlaczego? Jednym z powodów jest fakt, że kilka miesięcy wcześniej odbędzie się ślub księcia Harry'ego, drugim, że po raz pierwszy od niemal dwunastu lat rodzice księżniczki Eugenii od czasu rozwodu (wyjątkiem było ich spotkanie na 18-tych urodzinach Beatrycze, siostry Eugenii) spędzą czas w jednym pomieszczeniu. 

 

Polecamy także: Narzeczona księcia Harry’ego jest… rozwódką! Kim jest były mąż Meghan Markle?

oraz: Już są oficjalne zdjęcia zaręczynowe Meghan Markle i księcia Harry’ego! „Ich wspólne szczęście było niesamowite”

 

Kim jest księżniczka Eugenia?

Dlaczego księżniczka Eugenia wzbudza takie zainteresowanie? Jest wnuczką królowej Elżbiety II, drugą córką księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. Eugenia z Yorku, a właściwie księżniczka Eugenia Wiktoria Helena jest obecnie ósma w kolejce do brytyjskiego tronu. Rodzice księżniczki Eugenii chętnie brylowali na salonach, ale córkę starali się trzymać z dala od mediów. Mówi się, że właśnie to naraziło ją na niewybredne komentarze prasy, która chętnie rozpisywała się, że rodzice specjalnie ukrywają księżniczkę, gdyż ta nie grzeszy urodą. Eugenia szybko zasłynęła jako rozpuszczona księżniczka, która uwielbia wydawać pieniądze na ubrania, choć kompletnie nie ma wyczucia stylu, nie przepada za księżną Kate (ze wzajemnością) oraz kocha imprezować.  Dlaczego Eugenia i Kate się nie lubią? Poznajcie bliżej księżniczkę Eugenię! Zapraszamy do naszej galerii! 

 

Zobacz: Meghan Markle. To dla niej stracił głowę książę Harry

2/8
księżniczka Eugenia
Copyright @East Nes
2/8

Wnuczka Elżbiety II od samego początku wzbudzała kontrowersje. Eugenia ma obecnie 28 lat, a na swoim koncie całkiem sporo wybryków. Często skalę jej wybryków porównywano do tych księcia Harry’ego, gdyż kuzynowie często pakowali się kiedyś w kłopoty. W 2009 roku księżniczkę Eugenię i jej dwie koleżanki napadnięto. Wówczas wnuczka królowej przebywała w Kambodży na rocznej przerwie przed rozpoczęciem studiów. Na koszt brytyjskich podatników o jej bezpieczeństwo dbali najlepsi ochroniarze, ale niestety tego nie udało im się przewidzieć. Jeden ze złodziei wyrwał torebkę jednej z dziewczyn, a drugi próbował rzucać kamieniami w stronę Brytyjczyków. Na szczęście księżniczce i jej koleżankom nic się nie stało i dziewczyny bezpiecznie wróciły do hotelu. Po tym incydencie księżniczka zaczęła bardziej doceniać prace swoich ochroniarzy i zaczęła bardziej zwracać uwagę na swoje zachowanie. Mówi się, że był to moment przełomowy w jej życiu. 

 

Polecamy: Mówiono, że jest „najbrzydszą księżniczką”, a tymczasem właśnie się zaręczyła. Jesienią drugi ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej!

3/8
Kim jest księżniczka Eugenia
Copyright @East News
3/8

Pomimo tego, że księżniczka Eugenia nie ma zbyt wiele do powiedzenia jeśli chodzi o sukcesję tronu brytyjskiego (w kolejce zajmuje dopiero 8. miejsce) to według niektórych źródeł w pełni czuje się księżniczką z krwi i kości. Uwielbia spędzać czas w najdroższych restauracjach, bawić się w wyszukanych klubach i wyjeżdżać na wakacje, gdzie korzysta z yachtów i najdroższych hoteli. To nie są jednak klimaty księżnej Kate, która wraz z Williamem woli poświęcać czas swoim dzieciom i obowiązkom, które przygotowują jej męża do przejęcia tronu. Panie nie dogadują się także w kwestii mody. Dlaczego?  

4/8
Kim jest księżniczka Eugenia
Copyright @East News
4/8

Księżniczka Eugenia wraz z siostrą Beatrycze niemal natychmiast zostały okrzyknięte „najbrzydszymi księżniczkami” w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Co ciekawe, to określenie nie wzięło się jednak tylko z tego, że po prostu nie były ładne, ale dlatego, że ich rodzice rzadko pokazywali się z nimi publicznie. Księżniczka Eugenia w przeciwieństwie do księcia Harry'ego i księcia Williama mogła sobie pozwolić na życie z dala od dworu, ale nie było jej to na rękę. Wraz z siostrą podobno lubiły być w centrum uwagi. Tak pojawiły się nieustanne wzmianki w prasie o tym, że dziewczyny wydają fortunę na swoje kreacje, które swoją drogą nie były zbyt eleganckie i według brytyjskiej prasy, księżniczki prezentowały się w nich jak własne babcie. Mimo to podobno księżniczka Eugenia wychodziła z założenia, że nieważne jak, ale ważne by o niej mówiono. To się zmieniło, gdy na horyzoncie pojawiła się księżna Kate.

 

Polecamy: Powstanie film o miłości Meghan i Harry'ego! Kto wcieli się w główne role?

oraz: Zanim wyjdzie za księcia Harry'ego czeka ją prawdziwa szkoła życia! Oto zasady, do których musi się zastosować Meghan Markle przed ślubem

a także: Biżuteria przyszłej księżnej mówi wiele o jej charakterze... Wiemy, dlaczego Meghan Markle nosi trzy pierścionki!

5/8
Kim jest księżniczka Eugenia
Copyright @East News
5/8

Jak podają brytyjskie źródła księżniczka Eugenia ma księżnej Kate za złe to, że wzięła udział w sesji dla Vogue. Jej nie było to dane. Choć chętnie eksperymentuje z modą, to niestety, jej stylizacje, nawet jeśli są trafione (co zdarza się rzadko) nie zyskują takiego rozgłosu jak kreacje Kate. Co więcej, Eugenia utrzymuje świetne kontakty z byłymi dziewczynami księcia Harry'ego i Williama, a Harry umawiał się nawet z jedną z jej koleżanek. Podobno cały spór zaczął się już od ślubu księcia Williama i Kate, gdzie nie została zaproszona mama księżniczki Eugenii, Fergie. 


 

6/8
Brytyjska sukcesja tronu, księżniczka Beatrycze i księżniczka Eugenia
Copyright @East News
6/8

Jak podawał jeden z dworzan, córki księcia Andrzeja i Sarah Ferguson nie były lubione nawet przez syna królowej i jego drugą małżonkę. Dziewczyny często w dzieciństwie bawiły się w towarzystwie kuzynów, ale była to tylko zasługa Diany. Gdy Diana i Karol się rozwiedli, księżniczka Eugenia rzadziej spędzała czas z kuzynami. „Księżna Camilla i książę Karol utrzymują z Beatrice i Eugenią dobre relacje, a książę zawsze mówił o nich "słodkie dziewczynki”, piszą brytyjskie media. 

 

Polecamy: Mówiono, że jest „najbrzydszą księżniczką”, a tymczasem właśnie się zaręczyła. Jesienią drugi ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej!

7/8
księżniczki Beatrycze i Eugenia
Copyright @East News
7/8

Dziś księżniczka Eugenia (w czerwonej sukience) ma 28 lat i może się pochwalić całkiem niezłym doświadczeniem. Uczyła się w Upton House School w Windsorze, później w Cowarth Park. Trzy lata uczyła się w szkole św. Jerzego w Ascot, a później kształciła się w Marlborough College w Wiltshire. Choć od sześciu lat jest w stałym związku, jak do tej pory nie spieszyło jej się, by go sformalizować. Teraz zmieniła zdanie i właśnie ogłosiła swoje zaręczyny!

 

Polecamy: Mówiono, że jest „najbrzydszą księżniczką”, a tymczasem właśnie się zaręczyła. Jesienią drugi ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej!

8/8
Zaręczyny księżniczki Eugenii
Copyright @Instagram @royalfamily
8/8

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.