Kevin sam w domu, Catherine O’Hara, Macaulay Culkin
Fot. United Archives/IFTN/DPA/PAP
O TYM JEST GŁOŚNO

Kevin sam w domu: jak dziś wygląda jego mama? Tak zmieniła się Catherine O’Hara

Aktorka odtworzyła kultową scenę z filmu

Redakcja VIVA! 1 grudnia 2020 14:49
Kevin sam w domu, Catherine O’Hara, Macaulay Culkin
Fot. United Archives/IFTN/DPA/PAP

Jak co roku, miliony widzów z całego świata z pewnością nie odpuszczą sobie zimą tego seansu. Wielu Polaków wręcz nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez tych dwóch kultowych filmów - Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku. Podczas gdy sezon na świąteczne hity kinowe powoli rozkręca się na dobre, niespodziankę dla ich fanów przygotowała Catherine O'Hara. Odtwórczyni roli mamy Kevina opublikowała nagranie, na którym odwzorowała kultową scenę z drugiej części serii o przygodach niesfornego chłopca. Tak wygląda teraz Kate McCallister!

Kevin sam w Nowym Jorku: Catherine O'Hara odtworzyła kultową scenę

Postaci Kevina McCallistera nie trzeba przedstawiać nikomu. Kultowa już seria o przygodach pozostawionego bez opieki rodziców chłopca, a w szczególności dwie pierwsze jej części, to dla wielu pozycja obowiązkowa w okresie świątecznym. Kevin sam w domu, jak i Kevin w Nowym Jorku co roku gości na ekranach nie tylko Polaków, ale i widzów z całego świata. W główną rolę wcielił się Macaulay Culkin, dzisiaj 40-letni już aktor, dla którego była ona przepustką do sławy. Niestety, w późniejszych latach stał się on symbolem negatywnego wpływu, jaki sława, pieniądze i show-biznes wywierają często na popularne dzieci. Macaulay Culkin popadł w nałogi, a media na całym świecie rozpisywały się o ekscesach gwiazdy. Aktorowi dopiero kilka lat temu udało się ocieplić swój wizerunek publiczny. 

Kevin sam w domu, Catherine O’Hara, Macaulay Culkin
Fot. United Archives/IFTN/DPA/PAP

W rolę mamy słynnego Kevina wcieliła się natomiast Catherine O'Hara. Aktorka po latach postanowiła uraczyć fanów kultowej serii wyjątkowym nagraniem. Odtworzyła ona pamiętną scenę z drugiej części przygód chłopca, Kevin sam w Nowym Jorku. Kate McCallister dowiedziała się wówczas, że jej syn pozostał bez opieki. Nagranie zestawione z fragmentem filmu opublikowała na Tik Toku. 

Catherine O'Hara zagrała mamę Kevina zarówno w pierwszej, jak i drugiej części serii. Od tego czasu upłynęły już niespełna trzy dekady. Film Kevin sam w domu po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w 1990 roku, natomiast jego kontynuacja, Kevin sam w Nowym Jorku, ukazała się dwa lata później. Tak na przestrzeni lat zmieniła się odtwórczyni mamy słynnego chłopca, Catherine O'Hara!  

Catherine O'Hara
Fot. ImagePressAgency/Face To Face/REPORTER

Catherine O'Hara
Fot. ImagePressAgency/Face To Face/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?