Macaulay Culkin, Brenda Song, Los Angeles, Kalifornia, 29.12.2019 rok
Fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News
z życia gwiazd

Macaulay Culkin oświadczył się swojej wybrance! Co wiemy o jego związku z Brendą Song?

Przypominamy historię ich miłości

Marcjanna Maryszewska 27 stycznia 2022 19:05
Macaulay Culkin, Brenda Song, Los Angeles, Kalifornia, 29.12.2019 rok
Fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News

Aktorowi znanemu z kultowego Kevina samego w domu już dawno udało się wyjść na prostą. Choć jego życie nie było usłane różami, teraz niewątpliwie trwa w nim dobra passa. Macaulay Culkin w zeszłym roku doczekał się syna, a niedawno wraz z ukochaną zdecydowali się na kolejny krok… 

Macaulay Culkin i Brenda Song poznali się na planie

Relacje pomiędzy aktorami mają to do siebie, że często zawiązują się na planach filmów i seriali. Nie inaczej było w przypadku Culkina i Song. Ta dwójka poznała się w 2017 roku na planie filmu Changeland. Plotki o ich związku pojawiły się jeszcze w tym samym roku, kiedy para wybrała się wspólnie do parku rozrywki w Kalifornii. I faktycznie, gwiazdor Kevina zakochał się ze wzajemnością w pięknej koleżance z planu, a już wkrótce zaczęli planować wspólną przyszłość. W zeszłym roku doczekali się narodzin pierwszego dziecka.

Czytaj także: Macaulay Culkin po raz pierwszy został ojcem!

Macaulay Culkin, Brenda Song
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for Stand Up To Cancer
Macaulay Culkin, Brenda Song, 2018 rok

Macaulay Culkin nie miał wcześniej szczęścia w miłości. Jego pierwsze małżeństwo z Rachel Miner rozpadło się po dwóch latach. Kolejne związki również nie podołały próbie czasu. Dopiero z Brendą udało mu się stworzyć relację, z której oboje są obecnie w pełni usatysfakcjonowani.

„Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak jest niesamowicie uprzejmy, lojalny, słodki i bystry. Naprawdę to, co sprawia, że ​​Mack jest tak wyjątkowy, to fakt, że jest on tak bezwzględnie sobą. Wie, kim jest, i jest w 100% z tym pogodzony. I to jest dla mnie niesamowicie seksowna cecha. Naprawdę ciężko pracował, aby być osobą, którą jest”, opowiadała Brenda Song w 2020 roku w rozmowie z Esquire.

Fot. Sarah Morris/Getty Images
Brenda Song i Macaulay Culkin, 2019 rok, Kalifornia

Macaulay Culkin i Brenda Song biorą ślub

Związek pary aktorów wkracza w kolejną fazę. Jak donosi magazyn People - para zaręczyła się. To jedyna szczątkowa informacja, jaką udało się uzyskać po tym, jak paparazzi zrobili aktorce zdjęcia, na których miała pierścionek z brylantem. „Zaręczyny są dla nich naturalnym kolejnym krokiem. Są podekscytowani wspólną przyszłością”, podał People znajomy pary.

Nadal nie wiadomo dokładnie, kiedy para planuje stanąć na ślubnym kobiercu. Prawdopodobnie będą zatajać tą informację przed mediami.

Para bardzo strzeże swojej prywatności. Narodziny syna również utrzymywali w tajemnicy. Przypuszcza się, że ślubem również nie mają zamiaru się afiszować, a uroczystość będzie skromna i chroniona przed wyczekującą publiką.

Życzymy narzeczonym wszystkiego dobrego na kolejnym etapie związku!  

Czytaj także: Depresja, uzależnienie od alkoholu i narkotyków... Smutne życie Macaulaya Culkina

Macaulay Culkin, Brenda Song, Los Angeles, Kalifornia, 29.12.2019 rok
Fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News
Macaulay Culkin, Brenda Song, Los Angeles, Kalifornia, 29.12.2019 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.