Macaulay Culkin i Brenda Song zostali rodzicami
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for Stand Up To Cancer
O TYM JEST GŁOŚNO

Macaulay Culkin po raz pierwszy został ojcem!

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi”, mówią dumni rodzice

Olga Figaszewska 12 kwietnia 2021 20:05
Macaulay Culkin i Brenda Song zostali rodzicami
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for Stand Up To Cancer

Swoją radością w końcu podzielili się z całym światem! Macaulay Culkin i Brenda Song spełnili swoje marzenie i zostali rodzicami. Para powitała swoje pierwsze dziecko. Do końca udało im się utrzymać informację w tajemnicy. Synek pary otrzymał wyjątkowe imię. Jakie?

Macaulay Culkin po raz pierwszy został ojcem

Macaulay Culkin i Brenda Song poznali się w 2017 roku na planie filmu Changeland. Od tamtej pory są nierozłączni i budują wspólnie przyszłość. Przy boku ukochanej, gwiazdor filmu Kevin sam w domu, znalazł szczęście, wsparcie i miłość. Aktor nie wraca już do przeszłości, uporał się z problemami z alkoholem i narkotykami. Przeszedł ogromną przemianę. 

„Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak jest niesamowicie uprzejmy, lojalny, słodki i bystry. Naprawdę to, co sprawia, że ​​Mack jest tak wyjątkowy, to fakt, że jest on tak bezwzględnie sobą. Wie, kim jest, i jest w 100% z tym pogodzony. I to jest dla mnie niesamowicie seksowna cecha. Naprawdę ciężko pracował, aby być osobą, którą jest”, mówiła o ukochanym aktorka, Brenda Song w 2020 roku w rozmowie z Esquire. Wtedy też para wyznała, że myśli poważnie o założeniu rodziny.

Zobacz też: Depresja, uzależnienie od alkoholu i narkotyków... Smutne życie Macaulaya Culkina

Macaulay Culkin i Brenda Song: jakie imię wybrali dla dziecka?

Teraz zakochani ogłosili szczęśliwą nowinę! Tydzień temu powitali na świecie synka! Malec urodził się w poniedziałek, 5 kwietnia w Los Angeles.

Dopiero teraz Macaulay Culkin i Brenda Song przekazali tę wiadomość w oświadczeniu. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi”, mówią dumni rodzice. Synek pary otrzymał imię - Dakota, na cześć siostry Culkina, która zmarła w 2008 roku w wyniku tragicznego wypadku.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Źródło: Esquire 

Macaulay Culkin po raz pierwszy został ojcem
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/GETTY IMAGES

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.