Książę William, księżna Kate 2020
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Gdy Kate i William wreszcie uporali się z jednym kryzysem, przyszło im zmagać się z kolejnym...

Jak sobie z tym poradzą?

Gabriela Czernecka 22 stycznia 2020 18:52
Książę William, księżna Kate 2020
Fot. Getty Images

Brytyjska rodzina królewska jak nigdy potrzebuje teraz pozytywnych artykułów na swój temat. Po rezygnacji Meghan i Harry'ego z obowiązków królewskich, Kate i William zdają się robić wszystko, co mogą, by odciągnąć uwagę od książęcej pary Sussex. Trudno nie zauważyć, że ulubiona para Brytyjczyków w 2020 roku wróciła z nową energią. Nikt nie ma wątpliwości, że kryzys w związku Kate i William mają już za sobą. Niestety przed nimi kolejne wyzwanie, z którym muszą się zmierzyć. A nie będzie łatwo... 

Kate i William - kryzys

Kilka dni temu książę William i księżna Kate wzięli udział w spotkaniu UK-Africa Investment Summit, które dotyczyło nawiązywania kontaktów biznesowych Wielkiej Brytanii z państwami afrykańskimi. Kate i William byli w świetnych humorach. Po kryzysie w ich związku, o którym media pisały cały ubiegły rok, dziś nie ma już śladu. Wygląda na to, że para doszła do porozumienia. Patrząc na ich najnowsze zdjęcia trudno się nie uśmiechnąć. Oboje prezentowali się nienagannie. Oczywiście uwagę fanów rodziny królewskiej na całym świecie przykuła stylizacja księżnej Cambridge. 

Rok 2020 księżna Kate rozpoczyna bardziej nowoczesnymi stylizacjami. Podczas spotkania UK-Africa Investment Summit, żona księcia Williama miała na sobie czerwoną kreację zdobioną drobnymi kryształkami od Needle & Thread. Wyglądała naprawdę rewelacyjnie, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Czy to mina do złej gry? - pytają brytyjskie magazyny. Choć para ma już za sobą małżeński kryzys, to okazuje się, że przed nimi kolejne wyzwanie, któremu muszą podołać...

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Sytuacja na królewskim dworze powoli się uspokaja, ale możemy być pewni, że Kate i William będą teraz jeszcze częściej pokazywać się publicznie. W końcu decyzja Meghan i Harry'ego z rezygnacji z królewskich obowiązków, ma swoje konsekwencje - ktoś musi je przejąć. Nikt nie ma wątpliwości, że większość z nich przejdzie na Kate i Williama, którzy będą musieli podołać nowemu zadaniu. Przy trójce dzieci z pewnością kolejne obowiązki, z którymi wiążą się dodatkowe podróże i wyjścia nie będą łatwe.

Na szczęście para może liczyć na wsparcie starszych członków rodziny Windsorów - księcia Karola, księżnej Camilli czy księżniczki Anny, którzy chętnie udzielą im wsparcia i pomocy. Niektóre media piszą jednak wprost, że decyzja Harry'ego i Meghan może także ułatwić Williamowi zadanie - w końcu jako przyszły król musi przyzwyczajać się do kolejnych obowiązków. Czy wraz z żoną podołają temu zadaniu? Nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości!   

Księżna Kate 2020
Fot. AP/East News

Torebka księżna Kate 2020
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.